Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
C.C. De Kei
Reusel
20:15
Chassé Theater
Breda
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cultura
Ede
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Meenthe
Steenwijk
Diligentia
Den Haag
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Kennemer Theater
Beverwijk
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
Theater Carrousel
Ommen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
14:30
Theater Dakota
Den Haag
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Cultura
Ede
20:00
De Domijnen
Sittard
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Kulturele Kommissie
Winsum
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:00
Schuur
Haarlem
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Theater de Spiegel
Zwolle
Witte Theater
IJmuiden
ATLAS Theater
Emmen
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Posttheater
Arnhem
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Simplon
Groningen
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater Gooiland
Hilversum
20:15
Theater Hof 88
Almelo
Theater Zuidplein
Rotterdam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Meenthe
Steenwijk
De Muze
Noordwijk
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
Den heuvel
Alphen
Het Klooster
Woerden
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Meervaart
Amsterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
vrijdag 10 februari 2017
René van Meurs - Even goede vrienden
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
zaterdag 11 februari 2017
Lenette van Dongen - Tegenwind
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Daniël Arends - De Afterparty
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
C.C. De Kei, Reusel
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Chassé Theater, Breda
André Manuel - De Onzen
Cpunt Theater, Hoofddorp
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Cultura, Ede
20:30
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
De Meenthe, Steenwijk
Pieter Derks - Spot
Diligentia, Den Haag
20:00
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Henry van Loon - Sleutelmoment
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Kennemer Theater, Beverwijk
Youp van 't Hek - Licht
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Kirsten van Teijn - Zalf
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Freek de Jonge - De Peiling
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Soundos - Geboren met ervaring
Podium Mozaiek, Amsterdam
20:00
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Scheldetheater, Terneuzen
20:15
Enge Buren - Ruk!
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Schouwburg de Lawei, Drachten
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Kommil Foo - Schoft
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Cabarestafette
Theater Aan de Slinger, Houten
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater Carrousel, Ommen
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Jochen Otten
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Theater de Mythe, Goes
20:30
Oldenosborn - #Life
Theater De Omval, Diemen
20:15
Watskeburt?! - de musical
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zondag 12 februari 2017
20:00
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
14:30
Sjaak Bral - De Moord op Blonde Dolly
Theater Dakota, Den Haag
maandag 13 februari 2017
20:00
OPVLIEGERS 2 - In de sneeuw
Beatrix Theater, Utrecht
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Marjolijn van Kooten - Paniek
Oude Luxor Theater, Rotterdam
dinsdag 14 februari 2017
Sanne Wallis de Vries - Gut
Cultura, Ede
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
De Domijnen, Sittard
Pieter Derks - Spot
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Goudse Schouwburg, Gouda
René van Meurs - Even goede vrienden
Kulturele Kommissie, Winsum
20:00
Watskeburt?! - de musical
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:00
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Schuur, Haarlem
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater de Spiegel, Zwolle
Jochen Otten
Witte Theater, IJmuiden
woensdag 15 februari 2017
Lenette van Dongen - Tegenwind
ATLAS Theater, Emmen
20:30
Chris Silos - Pierewaaien
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Pieter Derks - Spot
De Kleine Komedie, Amsterdam
Youp van 't Hek - Licht
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Watskeburt?! - de musical
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Freek de Jonge - De Peiling
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Oldenosborn - #Life
Posttheater, Arnhem
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Comedy Night
Simplon, Groningen
Kirsten van Teijn - Zalf
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Eva Crutzen - Spiritus
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Theater Bellevue, Amsterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater Gooiland, Hilversum
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater Hof 88, Almelo
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Zuidplein, Rotterdam
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
donderdag 16 februari 2017
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Enge Buren - Ruk!
De Harmonie, Leeuwarden
Pieter Derks - Spot
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
De Meenthe, Steenwijk
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
De Muze, Noordwijk
20:00
Kiki Schippers - Wie kijkt?
De Nieuwe Kolk, Assen
Eva Crutzen - Spiritus
Den heuvel, Alphen
Sanne Wallis de Vries - Gut
Het Klooster, Woerden
Kirsten van Teijn - Zalf
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Youp van 't Hek - Licht
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
René van Meurs - Even goede vrienden
Meervaart, Amsterdam
20:00
Watskeburt?! - de musical
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Jochen Otten
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Posthuis Theater, Heerenveen