Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Klein Theater
Dinxperlo
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater de Kampanje
Den Helder
Diligentia
Den Haag
Theater De Veste
Delft
00:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Spant!
Bussum
00:00
BREStheater
Brielle
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
De Kattendans
Bergeijk
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
De Nieuwe Kolk
Assen
Posttheater
Arnhem
20:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Flint
Amersfoort
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
00:00
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
C.C. Bacchus
Aalsmeer
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
00:00
Theater de Bussel
Oosterhout
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Beauforthuis
Austerlitz
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Spant!
Bussum
19:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Theater aan de Schie
Schiedam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
00:00
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
Parktheater
Eindhoven
20:15
Diligentia
Den Haag
Spant!
Bussum
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
C.C. De Werf
Aalst
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Filmtheater Luxor
Zutphen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Zaantheater
Zaandam
Zaantheater
Zaandam
20:15
Munttheater
Weert
Junushoff Theater
Wageningen
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Markant Uden
Uden
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Agnietenhof
Tiel
Theater Geert Teis
Stadskanaal
S.C.C. De Ruchte
Someren
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Lievekamp
Oss
00:00
De Muze
Noordwijk
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater de Kom
Nieuwegein
00:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:15
Theater De Boerderij
Huizen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
Vrijhof Cultuurcentrum
Enschede
Parktheater
Eindhoven
20:15
Cultura
Ede
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
C.C. Breughelzaal
Bree
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Jeugdtheater De krakeling
Amsterdam
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Zaantheater
Zaandam
Theater De Storm
Winterswijk
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
zaterdag 09 maart 2019
Emilio Guzman - Kom dan!
Klein Theater, Dinxperlo
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Deventer Schouwburg, Deventer
Margriet Bolding - Het gras bij de buren
Theater de Kampanje, Den Helder
De Partizanen - Het leven an sich
Diligentia, Den Haag
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater De Veste, Delft
00:00
Sounds Niets te verliezen
Podium Hoge Woerd, De Meern
Oldenhermanns - UNSEXED
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
René van Meurs - Ik beloof niks
Spant!, Bussum
00:00
Marco Lopes - Moedt
BREStheater, Brielle
Nathalie Baartman - Breek
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
De Kattendans, Bergeijk
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Paul de Leeuw - Vette Pech!
De Nieuwe Kolk, Assen
Javier Guzman - Guzmán
Posttheater, Arnhem
20:00
Edson Da Graça - Wakker
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Theater de Griffioen, Amstelveen
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Flint, Amersfoort
20:30
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Henry van Loon - Onze Henry
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
C.C. Bacchus, Aalsmeer
zondag 10 maart 2019
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater Zuidplein, Rotterdam
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Oude Luxor Theater, Rotterdam
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Theater de Bussel, Oosterhout
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Theo Nijland - En de rest is onzin
Beauforthuis, Austerlitz
20:15
Mylou Frencken & Pieter Tiddens - Omdat ik zoveel van je haat
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
maandag 11 maart 2019
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Yentl en de Boer - Magie
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Spant!, Bussum
19:00
Fary
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Brigitte Kaandorp - Eh...
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
dinsdag 12 maart 2019
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Schouwburg Odeon, Zwolle
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater aan de Schie, Schiedam
Fresku - Voordat het te laat is
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Parktheater, Eindhoven
20:15
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Diligentia, Den Haag
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Spant!, Bussum
20:15
Abdelkader Benali - Kalief van Nederland
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Meervaart, Amsterdam
20:00
Brigitte Kaandorp - Eh...
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
C.C. De Werf, Aalst
Javier Guzman - Guzmán
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
woensdag 13 maart 2019
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Filmtheater Luxor, Zutphen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Zaantheater, Zaandam
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Zaantheater, Zaandam
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Munttheater, Weert
Patrick Laureij
Junushoff Theater, Wageningen
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Sara Kroos - Zonder verdoving
Markant Uden, Uden
Henry van Loon - Onze Henry
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Ali B - Koorts
Agnietenhof, Tiel
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
S.C.C. De Ruchte, Someren
Alex Ploeg Ultimatum
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater de Purmaryn, Purmerend
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater De Lievekamp, Oss
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Muze, Noordwijk
Tineke Schouten - Highlights
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Thomas Acda - Motel
Theater de Kom, Nieuwegein
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Schouwburg Ogterop, Meppel
René van Meurs - Ik beloof niks
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:15
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Theater De Boerderij, Huizen
De Partizanen - Het leven an sich
Schouwburg Het Park, Hoorn
Freek de Jonge - De Suppoost
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Jochen Otten - Troosten
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Vrijhof Cultuurcentrum, Enschede
Arie & Silvester - Wie?!
Parktheater, Eindhoven
20:15
Cameretten Festival - Finalistentournee 2018
Cultura, Ede
20:15
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Diligentia, Den Haag
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
C.C. Breughelzaal, Bree
ANNE & LISA - Weltschmerz
Orpheus, Apeldoorn
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Jeugdtheater De krakeling, Amsterdam
Lebbis - Het Amsterdam Verhaal
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Meervaart, Amsterdam
20:00
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Javier Guzman - Guzmán
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
donderdag 14 maart 2019
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Zaantheater, Zaandam
Patrick Laureij
Theater De Storm, Winterswijk
Rayen Panday - Fenomeen
Theater ’t Mozaïek, Wijchen