Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:00
Podium Boxtel
Boxtel
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:15
Cultura
Ede
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater De Muzeval
Emmen
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Koningshof
Maassluis
20:30
Witte Theater
IJmuiden
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater de Kom
Nieuwegein
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Schouwburg Venray
Venray
Theater Zinin
Nijverdal
Posttheater
Arnhem
Posthuis Theater
Heerenveen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater De Lievekamp
Oss
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:00
Theater de Beun
Heiloo
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
De Kunstgreep
Oostzaan
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Theater PePijn
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
14:30
Theater Dakota
Den Haag
Philharmonie Haarlem
Haarlem
Agnietenhof
Tiel
Agora Theater Lelystad
Lelystad
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Venray
Venray
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Agnietenhof
Tiel
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Schouwburg Het Park
Hoorn
De Speeldoos
Vught
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
14:30
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Diligentia
Den Haag
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater de Schalm
Veldhoven
Veluvine
Nunspeet
Het Kielzog
Hoogezand
Fulcotheater
IJsselstein
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Zaantheater
Zaandam
Theater de Purmaryn
Purmerend
De Molenberg
Delfzijl
Chassé Theater
Breda
Witte Theater
IJmuiden
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Theater de Griffioen
Amstelveen
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Kampanje
Den Helder
19:30
HAN Campustheater
Nijmegen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Prismare
Enschede
20:00
Diligentia
Den Haag
donderdag 03 december 2015
20:00
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:00
Daniël Arends
Podium Boxtel, Boxtel
20:00
Eva Crutzen - Spiritus (try-out)
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Cultura, Ede
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater De Muzeval, Emmen
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Huub Stapel - MV²
Koningshof, Maassluis
20:30
Speelman & Speelman - Lach het weg
Witte Theater, IJmuiden
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Appels met Peren
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen (try-out)
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
vrijdag 04 december 2015
Ton Kas - JABROER
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater de Kom, Nieuwegein
De Partizanen - De Partizanen
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Cabarestafette
Schouwburg Venray, Venray
Kommil Foo - Schoft
Theater Zinin, Nijverdal
Rayen Panday - Vrijspraak
Posttheater, Arnhem
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Posthuis Theater, Heerenveen
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Najib Amhali - I Amhali
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Schouwburg Ogterop, Meppel
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater De Lievekamp, Oss
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Cameretten Finalistentournee
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Theater de Mythe, Goes
20:00
Daniël Arends
Theater de Beun, Heiloo
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater Sneek, Sneek
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Huub Stapel - MV²
Meervaart, Amsterdam
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Schouwburg Almere, Almere
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Johan Goossens - Daglicht
De Kunstgreep, Oostzaan
20:30
Steven Goegebeur - De geknipte man
Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Eva Crutzen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
zaterdag 05 december 2015
Najib Amhali - I Amhali
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Lebbis - De Paardenpoetser
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
Daniël Arends
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Theater De Veste, Delft
20:30
Carolien Borgers - Zeker Weten
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Howard Komproe - Grijs
Theater PePijn, Den Haag
zondag 06 december 2015
De Partizanen - De Partizanen
De Kleine Komedie, Amsterdam
14:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Theater Dakota, Den Haag
dinsdag 08 december 2015
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Philharmonie Haarlem, Haarlem
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Agnietenhof, Tiel
Ali B - Je Suis Ali
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
De Kleine Komedie, Amsterdam
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Kirsten van Teijn - Heilloos
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Schouwburg de Lawei, Drachten
woensdag 09 december 2015
Ton Kas - JABROER
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Rayen Panday - Vrijspraak
Schouwburg Venray, Venray
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Agnietenhof, Tiel
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Najib Amhali - I Amhali
Schouwburg Het Park, Hoorn
Ali B - Je Suis Ali
De Speeldoos, Vught
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
De Kleine Komedie, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
14:30
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Daniël Arends
Diligentia, Den Haag
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Huub Stapel - MV²
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater De Omval, Diemen
20:30
Speelman & Speelman - Lach het weg
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Richard Groenendijk
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
donderdag 10 december 2015
Carolien Borgers - Zeker Weten
Theater de Schalm, Veldhoven
Johan Goossens - Daglicht
Veluvine, Nunspeet
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Het Kielzog, Hoogezand
Ton Kas - JABROER
Fulcotheater, IJsselstein
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Zaantheater, Zaandam
Kasper van Kooten
Theater de Purmaryn, Purmerend
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
De Molenberg, Delfzijl
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Chassé Theater, Breda
Nathalie Baartman - Louter
Witte Theater, IJmuiden
Najib Amhali - I Amhali
Schouwburg Het Park, Hoorn
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater de Griffioen, Amstelveen
Lebbis - De Paardenpoetser
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
De Kleine Komedie, Amsterdam
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater de Kampanje, Den Helder
19:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
HAN Campustheater, Nijmegen
Comedy Kitchen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Steven Goegebeur - De geknipte man
Prismare, Enschede
20:00
Daniël Arends
Diligentia, Den Haag