Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Posttheater
Arnhem
Orpheus
Apeldoorn
NTGent
Gent
Muziekcentrum Enschede
Enschede
M-Lab
Amsterdam
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Kennemer Theater
Beverwijk
Het Veur Theater
Leidschendam
Goudse Schouwburg
Gouda
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Dorpstheater Wormer
Wormer
Diligentia
Den Haag
De Kluit
Zeewolde
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
C.C. Onder de Linden
Middenbeemster
C.C. Merksem
Merksem
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Amicitia Theater
Sneek
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Muziekcentrum Enschede
Enschede
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Harmonie
Leeuwarden
De Harmonie
Leeuwarden
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Podium Het Oude Slot
Heemstede
De Meenthe
Steenwijk
De Harmonie
Leeuwarden
De Cultuurwerf
Vlissingen
Agnietenhof
Tiel
30CC/Schouwburg
Leuven
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater PePijn
Den Haag
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater De Veste
Delft
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Mythe
Goes
Theater De Kolk
Assen
Theater Bellevue
Amsterdam
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Posttheater
Arnhem
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Diligentia
Den Haag
De Harmonie
Leeuwarden
C.C. De Schakel
Waregem
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Agora Theater Lelystad
Lelystad
30CC/Schouwburg
Leuven
Zaantheater
Zaandam
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater PePijn
Den Haag
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater De Willem
Papendrecht
Theater De Storm
Winterswijk
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Mythe
Goes
Theater De Kolk
Assen
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Schouwburg Almere
Almere
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Posttheater
Arnhem
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Porgy en Bess
Terneuzen
20:30
Podium 't Beest
Goes
20:00
Parktheater
Eindhoven
Meervaart
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Flint
Amersfoort
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
De Oosterpoort
Groningen
De Bogaard
Sint-Truiden
C.C. Genk
Genk
C.C. De Werf
Aalst
20:00
013
Tilburg
zaterdag 09 februari 2013
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Poolvogel - Poolvogel
Posttheater, Arnhem
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Orpheus, Apeldoorn
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
NTGent, Gent
Nathalie Baartman - Prei met mij
Muziekcentrum Enschede, Enschede
Karin Bloemen - Witte nar
M-Lab, Amsterdam
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Leidse Schouwburg, Leiden
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Yora Rienstra - We maken er wat van
Kennemer Theater, Beverwijk
Jeroen Leenders - Geen idee
Het Veur Theater, Leidschendam
Ashton Brothers - Treasures
Goudse Schouwburg, Gouda
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
Dorpstheater Wormer, Wormer
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Diligentia, Den Haag
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
De Kluit, Zeewolde
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Carolien Borgers - Happy End
C.C. Onder de Linden, Middenbeemster
Alex Agnew - Interesting times
C.C. Merksem, Merksem
Ellen Dikker - Horten en stoten
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Sabine Beens - Ça bien!
Amicitia Theater, Sneek
zondag 10 februari 2013
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Nathalie Baartman - Prei met mij
Muziekcentrum Enschede, Enschede
15:30
Paul van Vliet
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
maandag 11 februari 2013
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Silvester Zwaneveld - In de lift
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Youp van 't Hek
De Harmonie, Leeuwarden
Youp van 't Hek - Wigwam
De Harmonie, Leeuwarden
dinsdag 12 februari 2013
Karin Bloemen - Witte nar
Theater Harderwijk, Harderwijk
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
Theater 't Pand, Gorinchem
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Ashton Brothers - Treasures
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Karin Bruers - Waar was ik?
Podium Het Oude Slot, Heemstede
Schudden - We vieren het maar
De Meenthe, Steenwijk
Youp van 't Hek - Wigwam
De Harmonie, Leeuwarden
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
De Cultuurwerf, Vlissingen
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Agnietenhof, Tiel
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
30CC/Schouwburg, Leuven
woensdag 13 februari 2013
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwel
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Lenette van Dongen - Roedel
Theater PePijn, Den Haag
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Karin Bloemen - Witte nar
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Nathalie Baartman - Prei met mij
Theater De Veste, Delft
Carolien Borgers - Happy End
Theater de Stoep, Spijkenisse
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Theater de Mythe, Goes
Youp van 't Hek - Wigwam
Theater De Kolk, Assen
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Theater Bellevue, Amsterdam
Ashton Brothers - Treasures
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Schouwburg Lochem, Lochem
Acda en de Munnik - 't Heerst
Schouwburg Het Park, Hoorn
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Sabine Beens - Ça bien!
Posttheater, Arnhem
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Sjaak Bral - HIER en NU
Diligentia, Den Haag
Wilfried de Jong - Non-stop New York
De Harmonie, Leeuwarden
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. De Schakel, Waregem
Soundos - Er is geen plan B
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
André Manuel - Bonzaai!!!
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
30CC/Schouwburg, Leuven
donderdag 14 februari 2013
Acda en de Munnik - 't Heerst
Zaantheater, Zaandam
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Theater Zuidplein, Rotterdam
Lenette van Dongen - Roedel
Theater PePijn, Den Haag
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Karin Bloemen - Witte nar
Theater De Willem, Papendrecht
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Theater De Storm, Winterswijk
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Theater de Spiegel, Zwolle
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Theater de Purmaryn, Purmerend
Harry Glotzbach - Aandachtsgeil
Theater de Purmaryn, Purmerend
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Theater de Mythe, Goes
Youp van 't Hek - Wigwam
Theater De Kolk, Assen
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Schudden - We vieren het maar
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Carolien Borgers - Happy End
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Jandino Asporaat - De Revue
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:30
Jeroen van Merwijk De Vleesgeworden Bescheidenheid
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Ruben Nicolai - Little friday
Schouwburg Almere, Almere
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Posttheater, Arnhem
André Manuel - Bonzaai!!!
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
Porgy en Bess, Terneuzen
20:30
Pieter Derks
Podium 't Beest, Goes
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Parktheater, Eindhoven
Howard Komproe: LULverhalen
Meervaart, Amsterdam
Ellen Dikker - Horten en stoten
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Flint, Amersfoort
20:15
Sjaak Bral - HIER en NU
Diligentia, Den Haag
20:15
Anne Jan Toonstra - Murw
De Oosterpoort, Groningen
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
De Bogaard, Sint-Truiden
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Genk, Genk
Han Solo - Han Solo bedankt!
C.C. De Werf, Aalst
20:00
Esther Porcelijn en Verse Pookoe presenteren: Dich
013, Tilburg