Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Agnietenhof
Tiel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Schouwburg Venray
Venray
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Bellevue
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
De Molenberg
Delfzijl
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
De Toegift
Den Hoorn
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Wilminktheater
Enschede
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater 't Speelhuis
Helmond
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
Theater Ins Blau
Leiden
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater de Kom
Nieuwegein
Lindenberg Theater
Nijmegen
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Dok6
Panningen
Theater De Willem
Papendrecht
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Domijnen
Sittard
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater De Leest
Waalwijk
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Zaantheater
Zaandam
C.C. Zoetegem
Zottegem
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater Bellevue
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
C.C. De Kroon
Bocholt
De Weijer
Boxmeer
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Wilminktheater
Enschede
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
De Skâns
Gorredijk
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
C.C. De Pas
Heesch
Schouwburg Hengelo
Hengelo
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater Aan de Slinger
Houten
De Harmonie
Leeuwarden
Schouwburg Lochem
Lochem
G.C. De Muze van Meise
Meise
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
De Muze
Noordwijk
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Theater Sneek
Sneek
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
Agnietenhof
Tiel
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Markant Uden
Uden
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Werftheater
Utrecht
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theaterpand Weesp
Weesp
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater de Spiegel
Zwolle
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Posttheater
Arnhem
20:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
woensdag 07 maart 2018
Ali B - Koorts
Agnietenhof, Tiel
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
René van Meurs - Ik beloof niks
Schouwburg Venray, Venray
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater De Leest, Waalwijk
donderdag 08 maart 2018
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Het gras bij de buren
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater Bellevue, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Eric van Sauers - De lief en leed tour
De Molenberg, Delfzijl
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Rundfunk
Diligentia, Den Haag
20:30
George van Houts - Kom Plot
De Toegift, Den Hoorn
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Deventer Schouwburg, Deventer
Richard Groenendijk - Om alles
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Wilminktheater, Enschede
20:00
Zonder verdoving
Theater de Mythe, Goes
20:00
NUHR - Alle 30 NUHR
Goudse Schouwburg, Gouda
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Lebbis - De Bovengrens
Theater 't Speelhuis, Helmond
Ali B - Koorts
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Fulcotheater, IJsselstein
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater Ins Blau, Leiden
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Pieter Derks - Spot
Theater de Kom, Nieuwegein
Stefano Keizers - Erg heel
Lindenberg Theater, Nijmegen
Karin Bloemen - Volle Bloei
S.C.C. De Enck, Oirschot
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Dok6, Panningen
Thomas Smith - Strak
Theater De Willem, Papendrecht
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Sanne Wallis de Vries - Gut
De Domijnen, Sittard
Johan Goossens - Vlam
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater De Leest, Waalwijk
Jochen Otten - Troosten
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Zaantheater, Zaandam
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Zoetegem, Zottegem
vrijdag 09 maart 2018
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theaterhotel Almelo, Almelo
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater Bellevue, Amsterdam
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
DeLaMar, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
DeLaMar, Amsterdam
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Posttheater, Arnhem
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Schaffelaartheater, Barneveld
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. De Kroon, Bocholt
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
De Weijer, Boxmeer
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Rundfunk
Diligentia, Den Haag
Stefano Keizers - Erg heel
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Percossa - BAM!
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Wilminktheater, Enschede
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Zij en ik - Spruijt en Opperman
Theater 't Pand, Gorinchem
Yentl & de Boer - Magie
De Skâns, Gorredijk
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Posthuis Theater, Heerenveen
Daniël Arends - De Afterparty
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Pieter Derks - Spot
C.C. De Pas, Heesch
Fuad Hassen - Held
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Marco Lopes - Moedt
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Ali B - Koorts
Schouwburg Het Park, Hoorn
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater Aan de Slinger, Houten
Claudia de Breij - Nu
De Harmonie, Leeuwarden
Sanne Wallis de Vries - Gut
Schouwburg Lochem, Lochem
Thomas Smith - Strak
G.C. De Muze van Meise, Meise
André Manuel - De Onzen
Theater de Kom, Nieuwegein
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Rob en Emiel- Blow me away
De Muze, Noordwijk
Jochen Otten - Troosten
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Lebbis - De Bovengrens
Theater de Purmaryn, Purmerend
William Boeva - Reset
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Richard Groenendijk - Om alles
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Mylou Frencken / Pieter Tiddens
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater Sneek, Sneek
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Theater de Stoep, Spijkenisse
Karin Bloemen - Volle Bloei
Agnietenhof, Tiel
Jeroen van Merwijk - Lucky
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Op Sterk Water - Hotel
Markant Uden, Uden
20:00
NUHR - Alle 30 NUHR
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Piepschuim
Werftheater, Utrecht
Johan Goossens - Vlam
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Soundos - Niets te verliezen
Theaterpand Weesp, Weesp
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater de Spiegel, Zwolle
zaterdag 10 maart 2018
Eva Crutzen - Opslaan Als
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Jochen Otten - Troosten
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theaterhotel Almelo, Almelo
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Wolfgang Invites Memphis birthday bash XXL
Meervaart, Amsterdam
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
DeLaMar, Amsterdam
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater Bellevue, Amsterdam
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Posttheater, Arnhem
20:00
Film: An Autumn Afternoon
PlusEtage, Baarle-Nassau