Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
14:30
Perron-3
Rosmalen
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Hof 88
Almelo
Theater De Tuin
Leusden
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
De Schattelijn
Geertruidenberg
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Theater Ludens
Voorburg
Parktheater
Eindhoven
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theatercafe Lexke
Budel
20:30
De hoogte
Winsum
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
De Kattendans
Bergeijk
Schuur
Haarlem
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
Cultura
Ede
20:00
Perron-3
Rosmalen
14:00
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Hulst Cultureel
Hulst
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Theater De Tuin
Leusden
20:00
C.C. 't Gasthoes
Horst
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
BREStheater
Brielle
Cultura
Ede
Theater de Griffioen
Amstelveen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schuur
Haarlem
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Cultura
Ede
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
14:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Spant!
Bussum
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Munttheater
Weert
Theater De Omval
Diemen
Goudse Schouwburg
Gouda
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Werftheater
Utrecht
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater de Griffioen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schuur
Haarlem
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Posttheater
Arnhem
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater de Spiegel
Zwolle
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Parktheater
Eindhoven
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Theater de Kappen
Haaksbergen
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schuur
Haarlem
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Meervaart
Amsterdam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Cultura
Ede
't Getouw
Mol
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater Bouwkunde
Deventer
Agora Theater Druten
Druten
J.C. Pardoes
Hoogwoud
20:15
Podium Boxtel
Boxtel
Goudse Schouwburg
Gouda
Lindenberg Theater
Nijmegen
Schouwburg de Lawei
Drachten
zaterdag 17 oktober 2015
20:15
Huub Stapel - MV²
Theater 't Speelhuis, Helmond
14:30
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Perron-3, Rosmalen
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Theater Walhalla, Rotterdam
Kasper van Kooten
Theater Hof 88, Almelo
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater De Tuin, Leusden
20:30
Kirsten van Teijn - Heilloos
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Lebbis - De Paardenpoetser
De Schattelijn, Geertruidenberg
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
Mark van de Veerdonk - TOF
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater Ludens, Voorburg
Najib Amhali - I Amhali
Parktheater, Eindhoven
20:30
Rob en Emiel - Da's sterk
Cpunt Theater, Hoofddorp
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Theatercafe Lexke, Budel
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
De hoogte, Winsum
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Ton Kas - JABROER
De Kattendans, Bergeijk
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Schuur, Haarlem
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Junushoff Theater, Wageningen
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
Cultura, Ede
zondag 18 oktober 2015
20:00
Anuar - Integer
Perron-3, Rosmalen
14:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Jacquelien de Savornin Lohman
Hulst Cultureel, Hulst
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater De Tuin, Leusden
20:00
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
C.C. 't Gasthoes, Horst
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
maandag 19 oktober 2015
Najib Amhali - I Amhali
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Youp van 't Hek - Licht! (try-out)
ECI Cultuurfabriek, Roermond
dinsdag 20 oktober 2015
Ali B - Je Suis Ali
BREStheater, Brielle
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Cultura, Ede
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater de Griffioen, Amstelveen
Najib Amhali - I Amhali
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Rob en Emiel - Da's sterk
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Ton Kas - JABROER
De Kleine Komedie, Amsterdam
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Schuur, Haarlem
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
woensdag 21 oktober 2015
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Cultura, Ede
20:00
Daniël Arends
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Huub Stapel - MV²
Schouwburg Cuijk, Cuijk
14:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Kasper van Kooten
Spant!, Bussum
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Marco Roelofs - Ramkoers
Munttheater, Weert
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater De Omval, Diemen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Goudse Schouwburg, Gouda
Najib Amhali - I Amhali
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Werftheater, Utrecht
Rayen Panday - Vrijspraak
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Theater Bouwkunde, Deventer
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater de Griffioen, Amstelveen
Ton Kas - JABROER
De Kleine Komedie, Amsterdam
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Schuur, Haarlem
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Posttheater, Arnhem
donderdag 22 oktober 2015
Ali B - Je Suis Ali
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
André Manuel
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Cabaretteketet
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Carolien Borgers - Zeker Weten
Theater de Spiegel, Zwolle
De Partizanen - De Partizanen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Henry van Loon - Sluimer (reprise)
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Huub Stapel - MV²
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Lindenberg Theater, Nijmegen
Kasper van Kooten
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater PePijn, Den Haag
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Parktheater, Eindhoven
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Speelman & Speelman - Lach het weg
Theater de Kappen, Haaksbergen
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Ton Kas - JABROER
De Kleine Komedie, Amsterdam
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Schuur, Haarlem
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Orpheus, Apeldoorn
vrijdag 23 oktober 2015
Ali B - Je Suis Ali
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:30
André Manuel
Schouwburg Het Park, Hoorn
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater 't Pand, Gorinchem
Cabarestafette
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Carolien Borgers - Zeker Weten
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Deng Boy - Platzak
Meervaart, Amsterdam
Dorine Wiersma
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Cultura, Ede
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
't Getouw, Mol
20:15
Huub Stapel - MV²
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Theater Bouwkunde, Deventer
Kasper van Kooten
Agora Theater Druten, Druten
Lankmoed - Onvergetelijk
J.C. Pardoes, Hoogwoud
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Podium Boxtel, Boxtel
Mark van de Veerdonk - TOF
Goudse Schouwburg, Gouda
Martijn Koning - Koning van de Lach
Lindenberg Theater, Nijmegen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Schouwburg de Lawei, Drachten