Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Theater De Veste
Delft
20:00
De Maaspoort
Venlo
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Munttheater
Weert
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Markant Uden
Uden
20:00
De Molenberg
Delfzijl
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:00
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
Podium 't Beest
Goes
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Diligentia
Den Haag
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Agnietenhof
Tiel
20:15
Gashouder
Dedemsvaart
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
MC Theater
Amsterdam
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Diligentia
Den Haag
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater De Omval
Diemen
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Dorpstheater Wormer
Wormer
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
15:00
De Kargadoor
Utrecht
15:00
De Kargadoor
Utrecht
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
19:00
't Holt
Deinum
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
Theater De Kolk
Assen
20:00
Theater De Kolk
Assen
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Theater De Veste
Delft
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Musis
Arnhem
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Theater Idea
Soest
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Theater Sneek
Sneek
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Arsenaal Theater
Vlissingen
20:00
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
woensdag 12 februari 2014
20:00
Thomas van Luyn
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Lenette van Dongen
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Dolf Jansen
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Dames voor na Vieren
Theater De Veste, Delft
20:00
Paul de Leeuw
De Maaspoort, Venlo
Made in Belgium
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Guido Weijers - V
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Daniël Arends - De zachte heelmeester
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Rauw Spul - Wildgroei
Posttheater, Arnhem
donderdag 13 februari 2014
20:00
Halve finale Leids Cabaret Festival
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Jochen Otten
Chassé Theater, Breda
20:00
Urbanus
Munttheater, Weert
20:00
Thomas van Luyn
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Lenette van Dongen
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Leids Cabaret Festival Finalistentour
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Lebbis
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Dolf Jansen
Markant Uden, Uden
20:00
Diederik van Vleuten
De Molenberg, Delfzijl
20:00
Dames voor na Vieren
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Made in Belgium
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:00
Piepschuim
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:15
Jandino Jullian Asporaat - De Revue
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Arie Koomen & Edo Brunner - Pompen
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:30
Blau Hynder: Ghost Track
Podium 't Beest, Goes
vrijdag 14 februari 2014
20:00
Thomas van Luyn
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Martijn Koning
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
Lenette van Dongen
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Erik van Muiswinkel
Diligentia, Den Haag
20:00
Dolf Jansen
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Made in Belgium
Agnietenhof, Tiel
20:15
Vincent Bijlo
Gashouder, Dedemsvaart
20:15
Jandino Jullian Asporaat - De Revue
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Vuile Huichelaar - Vluchten kan niet meer
Posttheater, Arnhem
20:30
LOS Muziektheater - FCKD
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Jeffrey Spalburg en Rayen Panday - Prinsjesdag
MC Theater, Amsterdam
20:30
De gebroeders Fretz - Revolte
Theater Peeriscoop, Gorinchem
20:30
Diederik van Vleuten
De Harmonie, Leeuwarden
zaterdag 15 februari 2014
20:00
Finale Leids Cabaret Festival
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Emilio Guzman
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Lenette van Dongen
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Leids Cabaret Festival Finalistentour
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Lebbis
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Erik van Muiswinkel
Diligentia, Den Haag
20:00
Diederik van Vleuten
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Murth Mossel
Theater De Omval, Diemen
20:15
Arie Koomen & Edo Brunner - Pompen
Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:15
Guido Weijers - V
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Bert Gabriëls met Zonde van uw avond
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Leon van der Zanden
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Vuile Huichelaar - Vluchten kan niet meer
Posttheater, Arnhem
20:30
LOS Muziektheater - FCKD
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Jeffrey Spalburg en Rayen Panday - Prinsjesdag
Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
De gebroeders Fretz - Revolte
Dorpstheater Wormer, Wormer
20:30
Chris van der Ende - Gek
Lindenberg Theater, Nijmegen
zondag 16 februari 2014
15:00
Dennis van Aalst / Eva Sara Vromans / Farbod Frappant / Jim Speelmans
De Kargadoor, Utrecht
15:00
Raymon Hofkens / Jim Speelmans / Farbod Frappant / Samir Fighil
De Kargadoor, Utrecht
20:00
Els de Schepper - Feest
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
maandag 17 februari 2014
19:00
Utrecht English Comedy Night
't Holt, Deinum
20:00
Piepschuim
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Jandino Jullian Asporaat - De Revue
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
dinsdag 18 februari 2014
20:00
Jandino Jullian Asporaat - De Revue
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Urbanus
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Cabarestafette
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Made in Belgium
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Piepschuim
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Pompen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
woensdag 19 februari 2014
20:00
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Jeroen Leenders
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Urbanus
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Emilio Guzman
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Katinka Polderman
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Dolf Jansen
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Made in Belgium
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Piepschuim
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
De gebroeders Fretz - Revolte
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Guido Weijers - V
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
André Manuel en Geert Hautekiet - Het Lied - Opus
Theater De Veste, Delft
20:30
Eva Crutzen - Bankzitten
Posttheater, Arnhem
donderdag 20 februari 2014
20:00
Margriet Bolding
Theater De Kolk, Assen
20:00
Anne Jan Toonstra
Theater De Kolk, Assen
20:00
Emilio Guzman
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Thomas van Luyn
Theater De Veste, Delft
20:00
Martijn Koning
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Lebbis
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:00
Katinka Polderman
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Erik van Muiswinkel
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Dolf Jansen
Musis, Arnhem
20:00
Diederik van Vleuten
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Piepschuim
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
LOS Muziektheater - FCKD
Theater Idea, Soest
20:15
Jandino Jullian Asporaat - De Revue
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Guido Weijers - V
De Meerpaal, Dronten
20:30
Chris van der Ende - Gek
Theater PePijn, Den Haag
vrijdag 21 februari 2014
20:00
Jeroen Leenders
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Emilio Guzman
Theater Sneek, Sneek
20:00
Thomas van Luyn
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Lebbis
Arsenaal Theater, Vlissingen
20:00
Katinka Polderman
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Erik van Muiswinkel
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Dolf Jansen
Oude Luxor Theater, Rotterdam