Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:30
Simplon
Groningen
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Werftheater
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater De Veste
Delft
Wilminktheater
Enschede
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:15
Theater De Boerderij
Huizen
Parktheater
Eindhoven
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:15
Theater De Omval
Diemen
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Fulcotheater
IJsselstein
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Velinx
Tongeren
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Schouwburg Almere
Almere
Werftheater
Utrecht
Theater Concordia
Enschede
20:30
Den heuvel
Alphen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Munttheater
Weert
Theater Sneek
Sneek
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Theater Walhalla
Rotterdam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Theater De Leest
Waalwijk
Diligentia
Den Haag
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Sint-Niklaas
Sint-Niklaas
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Werftheater
Utrecht
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Theater Dakota
Den Haag
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Schouwburg Het Park
Hoorn
Spant!
Bussum
20:30
BREStheater
Brielle
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
C.C. Myllesweerd
Mill
Theater De Tuin
Leusden
20:00
Parkgebouw
Rijssen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
21:00
SplotsZ
Roelofarendsveen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Agora Theater Druten
Druten
20:30
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Theaterpand Weesp
Weesp
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Comedy Huis
Utrecht
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Posttheater
Arnhem
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Sint-Niklaas
Sint-Niklaas
Theater Ludens
Voorburg
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:30
Werftheater
Utrecht
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater 't Pand
Gorinchem
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
woensdag 12 oktober 2016
André Manuel - De Onzen
Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
Another Kind of Blue - Blue Technology
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:30
Arie Koomen / Bas Birker / Ronald Smink / Tom Sligting - Comedy Night
Simplon, Groningen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Cabarestafette
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Daniël Arends - De Afterparty
Werftheater, Utrecht
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Elke Vierveijzer zingt Maarten van Roozendaal
De Nieuwe Kolk, Assen
20:15
Enge Buren - Ruk!
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Theater De Veste, Delft
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Wilminktheater, Enschede
Lenette van Dongen - Tegenwind
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Matroesjka - Eeuwig Vlees
De Harmonie, Leeuwarden
Minou Bosua - Minoux
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
NUHR
Meervaart, Amsterdam
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater De Boerderij, Huizen
Philippe Geubels
Parktheater, Eindhoven
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Roué Verveer - Op het laatste moment
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater de Mythe, Goes
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater De Omval, Diemen
Ton Kas - JABROER
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Fulcotheater, IJsselstein
Youp van 't Hek - Licht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
donderdag 13 oktober 2016
Alex Agnew - Unfinished Business
De Velinx, Tongeren
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Orpheus, Apeldoorn
Clifton Braam - De Eerste Keer
Schouwburg Almere, Almere
Daniël Arends - De Afterparty
Werftheater, Utrecht
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater Concordia, Enschede
20:30
Enge Buren - Ruk!
Den heuvel, Alphen
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Kennemer Theater, Beverwijk
Joep Onderdelinden - Taart!
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Munttheater, Weert
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater Sneek, Sneek
Marc-Marie Huijbregts
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater Walhalla, Rotterdam
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Micha Wertheim - Ergens Anders
Schouwburg Ogterop, Meppel
Minou Bosua - Minoux
Theater Hof 88, Almelo
20:00
NUHR
Cpunt Theater, Hoofddorp
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
20:00
Philippe Geubels
Parktheater, Eindhoven
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Roué Verveer - Op het laatste moment
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Theater De Leest, Waalwijk
Theo Maassen
Diligentia, Den Haag
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Ton Kas - JABROER
Theater 't Speelhuis, Helmond
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Theater Aan de Slinger, Houten
Wilfried de Jong & Bruut!
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Youp van 't Hek - Licht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
vrijdag 14 oktober 2016
Alex Agnew - Unfinished Business
Stadsschouwburg Sint-Niklaas, Sint-Niklaas
André Manuel - De Onzen
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Werftheater, Utrecht
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Clifton Braam - De Eerste Keer
Theater Dakota, Den Haag
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Schouwburg Het Park, Hoorn
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Spant!, Bussum
20:30
Enge Buren - Ruk!
BREStheater, Brielle
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
C.C. Myllesweerd, Mill
Joep Onderdelinden - Taart!
Theater De Tuin, Leusden
20:00
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Parkgebouw, Rijssen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Martijn Hillenius - De man in bonus
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Theater de Stoep, Spijkenisse
21:00
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
SplotsZ, Roelofarendsveen
Micha Wertheim - Ergens Anders
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Agora Theater Druten, Druten
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop!
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:00
NUHR
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Theaterpand Weesp, Weesp
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Sander van Opzeeland - Laten we het in godsnaam gezellig houden
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Stefan Pop - Het moest een keer gebeuren
Comedy Huis, Utrecht
20:30
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Theater 't Pand, Gorinchem
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Posttheater, Arnhem
20:30
Wilfried de Jong & Bruut!
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Youp van 't Hek - Licht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
zaterdag 15 oktober 2016
Alex Agnew - Unfinished Business
Stadsschouwburg Sint-Niklaas, Sint-Niklaas
André Manuel - De Onzen
Theater Ludens, Voorburg
20:00
Another Kind of Blue - Blue Technology
Agnietenhof, Tiel
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Werftheater, Utrecht
20:00
Brassband De Bazuin / Dekoor / Ellen ten Damme
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Clifton Braam - De Eerste Keer
Theater de Purmaryn, Purmerend
Daniël Arends - De Afterparty
Theater 't Pand, Gorinchem
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch