Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Orpheus
Apeldoorn
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater PePijn
Den Haag
Theater De Storm
Winterswijk
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater de Griffioen
Amstelveen
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
Parktheater
Eindhoven
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg de Lawei
Drachten
Flint
Amersfoort
Ledeltheater
Oostburg
Posttheater
Arnhem
Theater Bellevue
Amsterdam
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater Achterom
Hilversum
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
013
Tilburg
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Zaantheater
Zaandam
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater de Kampanje
Den Helder
De Muze
Noordwijk
Theater de Stoep
Spijkenisse
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Het Veur Theater
Leidschendam
De Poorterij
Zaltbommel
C.C. Leopoldsburg
Leopoldsburg
De Molenberg
Delfzijl
Kaleidoskoop
Nieuwkoop
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Dok6
Panningen
C.C. De Kroon
Bocholt
De Kleine Komedie
Amsterdam
Witte Theater
IJmuiden
Theater 't Pand
Gorinchem
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Posttheater
Arnhem
Theater Bellevue
Amsterdam
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater Kleintje Kunst
Hilversum
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Tropentheater
Amsterdam
20:45
013
Tilburg
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Flint
Amersfoort
De Maaspoort
Venlo
Meervaart
Amsterdam
Crown theater
Aalsmeer
Parktheater
Eindhoven
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Theater De Molen
Beuningen
CulturA & Zo
Nootdorp
De Zwaan
Uitgeest
C.C. Zundert
Zundert
C.C. De Kruisboog
Tienen
C.C. Casino
Houthalen-Helchteren
Posthuis Theater
Heerenveen
Theater 't Onderdak
Sassenheim
Theater Walhalla
Rotterdam
Het Veur Theater
Leidschendam
Theater Geert Teis
Stadskanaal
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Zinin
Nijverdal
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Spiegeltheater
Middelburg
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
20:15
Arto Theater
Schoonhoven
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Swanla Theater
Zevenhuizen
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Lakei
Helmond
Schouwburg Almere
Almere
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
woensdag 17 oktober 2012
20:15
De Gebroeders Fretz - Revolte
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - E & A is toch voordeli
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
donderdag 18 oktober 2012
Brigitte Kaandorp - Cabaret voor beginners
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Onno Innemee - Het is hier een gekkenhuis!
Kennemer Theater, Beverwijk
Enge Buren - Reuring
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Arjan Ederveen - Ederveenzaamheid
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Ali B - Ali geeft antwoord
Orpheus, Apeldoorn
Alkemade en Bloemen - Je moet niet alles geloven w
Theater de Purmaryn, Purmerend
Schudden - We vieren het maar
Theater Zuidplein, Rotterdam
Speelman & Speelman - Optimisten
Theater PePijn, Den Haag
Jeffrey Spalburg - Thuus
Theater De Storm, Winterswijk
Anuar - Vastberaden
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Niet Schieten! - Mannen zijn zeikwijven
Leidse Schouwburg, Leiden
Eric Koller - Fire in the hole
Theater de Griffioen, Amstelveen
Alex Agnew - Interesting times
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Bert Visscher - Afijn
Parktheater, Eindhoven
Droog Brood - Dat wordt oorlog
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kamagurka - Sprook
Schouwburg de Lawei, Drachten
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Flint, Amersfoort
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Ledeltheater, Oostburg
Youp van 't Hek - Wigwam
Posttheater, Arnhem
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Theater Bellevue, Amsterdam
Jandino Asporaat - De Revue
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
Najib Amhali - Alles komt goed
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Marco Roelofs
Theater Achterom, Hilversum
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Dolf Jansen
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Paul de Leeuw
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
vrijdag 19 oktober 2012
Nico Dijkshoorn / Ronald Giphart
013, Tilburg
Brigitte Kaandorp - Cabaret voor beginners
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Onno Innemee - Het is hier een gekkenhuis!
Zaantheater, Zaandam
Arjan Ederveen - Ederveenzaamheid
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Goudse Schouwburg, Gouda
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Theater Walhalla, Rotterdam
Poolvogel - Poolvogel
Theater de Kampanje, Den Helder
Ali B - Ali geeft antwoord
De Muze, Noordwijk
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Theater de Stoep, Spijkenisse
Schudden - We vieren het maar
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Max van den Burg - Schlemiel
Het Veur Theater, Leidschendam
Dolf Jansen - Oudejaars 2012
De Poorterij, Zaltbommel
Joost van Hyfte - KOK
C.C. Leopoldsburg, Leopoldsburg
Carolien Borgers - Happy End
De Molenberg, Delfzijl
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Kaleidoskoop, Nieuwkoop
Niet Schieten! - Mannen zijn zeikwijven
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Henry van Loon - Electropis
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Liesbeth List - 70 jaar Liesbeth
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Eric Koller - Fire in the hole
Dok6, Panningen
Alex Agnew - Interesting times
C.C. De Kroon, Bocholt
Droog Brood - Dat wordt oorlog
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kamagurka - Sprook
Witte Theater, IJmuiden
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
Theater 't Pand, Gorinchem
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Youp van 't Hek - Wigwam
Posttheater, Arnhem
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Theater Bellevue, Amsterdam
Jandino Asporaat - De Revue
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
Najib Amhali - Alles komt goed
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Anne Jan Toonstra - Murw t.o.
Theater Kleintje Kunst, Hilversum
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Guido Weijers - De oudejaarsconference 2012
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:30
Tom Sligting - Hersendelict
Werftheater, Utrecht
20:30
Roué Verveer: In Zeer Goede Staat (Reprise)
Tropentheater, Amsterdam
20:45
Matennaaiers Nico Dijkshoorn & Ronald Giphart
013, Tilburg
zaterdag 20 oktober 2012
Brigitte Kaandorp - Cabaret voor beginners
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Onno Innemee - Het is hier een gekkenhuis!
Flint, Amersfoort
Arjan Ederveen - Ederveenzaamheid
De Maaspoort, Venlo
Poolvogel - Poolvogel
Meervaart, Amsterdam
Ali B - Ali geeft antwoord
Crown theater, Aalsmeer
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Parktheater, Eindhoven
Schudden - We vieren het maar
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Pieter Derks - Van nature
Theater De Molen, Beuningen
Max van den Burg - Schlemiel
CulturA & Zo, Nootdorp
Berry Lussenburg - Verwhard
De Zwaan, Uitgeest
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier
C.C. Zundert, Zundert
Joost van Hyfte - KOK
C.C. De Kruisboog, Tienen
Anuar - Vastberaden
C.C. Casino, Houthalen-Helchteren
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Posthuis Theater, Heerenveen
Niet Schieten! - Mannen zijn zeikwijven
Theater 't Onderdak, Sassenheim
André Manuel - Bonzaai!!!
Theater Walhalla, Rotterdam
Henry van Loon - Electropis
Het Veur Theater, Leidschendam
Liesbeth List - 70 jaar Liesbeth
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Eric Koller - Fire in the hole
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Droog Brood - Dat wordt oorlog
De Kleine Komedie, Amsterdam
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Theater Bellevue, Amsterdam
Jandino Asporaat - De Revue
Theater Zinin, Nijverdal
Najib Amhali - Alles komt goed
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Piepschuim
Spiegeltheater, Middelburg
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Rob Kamphues Sterke Verhalen
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
20:15
LOS muziektheater - FCKD
Arto Theater, Schoonhoven
20:15
Jan van Maanen - One Jan Show
Diligentia, Den Haag
20:15
De Gebroeders Fretz - Revolte
Swanla Theater, Zevenhuizen
20:30
Tom Sligting - Hersendelict
Werftheater, Utrecht
20:30
Rayen Panday - drie keer Rayen
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Nico Dijkshoorn / Ronald Giphart - Matennaaiers
Lakei, Helmond
zondag 21 oktober 2012
Max van den Burg - Schlemiel
Schouwburg Almere, Almere
maandag 22 oktober 2012
Ali B - Ali geeft antwoord
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch