Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Kleine Willem
Enschede
00:00
Kulturhus
Epe
De Schattelijn
Geertruidenberg
Jan van Besouw
Goirle
De Oosterpoort
Groningen
00:00
Theater Harderwijk
Harderwijk
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Kulturhus Holten
Holten
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Theater in het Klavier
Kaatsheuvel
20:15
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater De Lievekamp
Oss
Dok6
Panningen
Theater De Willem
Papendrecht
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:00
Markant Uden
Uden
00:00
Stadshoftheater Vianen
Vianen
Theater De Leest
Waalwijk
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
Junushoff Theater
Wageningen
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Zaantheater
Zaandam
20:30
Theater de Schuur
Zevenbergen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
Schouwburg Odeon
Zwolle
Theater Hof 88
Almelo
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
Theater Dakota
Den Haag
15:00
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
19:00
Palais des Beaux-Arts de Charleroi
Charleroi
00:00
Deventer Schouwburg
Deventer
Parktheater
Eindhoven
ATLAS Theater
Emmen
De Kleine Willem
Enschede
00:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Schuur
Haarlem
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Theater Rotterdam
Rotterdam
Figi Theater
Zeist
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Lieve Vrouwe Theater
Amersfoort
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Kennemer Theater
Beverwijk
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Theater De Veste
Delft
Theater de Kampanje
Den Helder
Schouwburg de Lawei
Drachten
Parktheater
Eindhoven
ATLAS Theater
Emmen
Goudse Schouwburg
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Schouwburg Hengelo
Hengelo
00:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
Fulcotheater
IJsselstein
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Purmaryn
Purmerend
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater de Stoep
Spijkenisse
00:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
De Meenthe
Steenwijk
Scheldetheater
Terneuzen
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
00:00
Zaantheater
Zaandam
zaterdag 23 maart 2019
Henry van Loon - Onze Henry
De Kleine Willem, Enschede
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Kulturhus, Epe
Matroesjka - Brainwash
De Schattelijn, Geertruidenberg
Angela Groothuizen - Lueke binge
Jan van Besouw, Goirle
Jeroen van Merwijk - Lucky
De Oosterpoort, Groningen
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater Harderwijk, Harderwijk
Oldenhermanns - UNSEXED
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Max van den Burg - Paasbest
Kulturhus Holten, Holten
Rayen Panday - Fenomeen
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Theater in het Klavier, Kaatsheuvel
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
De Partizanen - Het leven an sich
Schouwburg Ogterop, Meppel
Fabian Franciscus - Vlafeest
Theater De Lievekamp, Oss
Arie & Silvester - Wie?!
Dok6, Panningen
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater De Willem, Papendrecht
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Theater Sneek, Sneek
20:00
Freek de Jonge - De Suppoost
Markant Uden, Uden
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Stadshoftheater Vianen, Vianen
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater De Leest, Waalwijk
Kiki Schippers - Waar
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Junushoff Theater, Wageningen
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Zaantheater, Zaandam
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Theater de Schuur, Zevenbergen
Tineke Schouten - Highlights
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Schouwburg Odeon, Zwolle
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Schouwburg Odeon, Zwolle
zondag 24 maart 2019
Nathalie Baartman - Breek
Theater Hof 88, Almelo
20:00
Cem Yilmaz
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Powl Ameerali
Meervaart, Amsterdam
Anuar / Najib Amhali / Rayen Panday - Ramadan Conference
Theater Dakota, Den Haag
15:00
Harrie Jekkers - Achter De Duinen
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
maandag 25 maart 2019
20:15
Anuar / Najib Amhali / Rayen Panday - Ramadan Conference
Meervaart, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Richard Groenendijk - Om Alles!
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Fresku - Voordat het te laat is
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 26 maart 2019
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theaterhotel Almelo, Almelo
Javier Guzman - Guzmán
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Freek de Jonge - De Suppoost
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Theater Bellevue, Amsterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Maagd, Bergen op Zoom
19:00
Ahmed Sylla
Palais des Beaux-Arts de Charleroi, Charleroi
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Deventer Schouwburg, Deventer
Thomas Acda - Motel
Parktheater, Eindhoven
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
ATLAS Theater, Emmen
Lieve Scheire - Live in Nerdland
De Kleine Willem, Enschede
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Goudse Schouwburg, Gouda
Fresku - Voordat het te laat is
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Rayen Panday - Fenomeen
Schuur, Haarlem
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Leidse Schouwburg, Leiden
Richard Groenendijk - Om Alles!
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Theater Rotterdam, Rotterdam
Louise Korthals - Alles is er
Figi Theater, Zeist
woensdag 27 maart 2019
Kiki Schippers - Waar
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Lieve Vrouwe Theater, Amersfoort
20:30
Eva Crutzen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Theater Bellevue, Amsterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Meervaart, Amsterdam
20:30
Mart Mossel Pauwer!
Meervaart, Amsterdam
Thomas Acda - Motel
Theater de Speeldoos, Baarn
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Najib Amhali - Waar was ik?
Kennemer Theater, Beverwijk
Javier Guzman - Guzmán
Het Postkantoor, Bovenkarspel
De Partizanen - Het leven an sich
Theater De Veste, Delft
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater de Kampanje, Den Helder
Emilio Guzman - Kom dan!
Schouwburg de Lawei, Drachten
Tineke Schouten - Highlights
Parktheater, Eindhoven
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
ATLAS Theater, Emmen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Goudse Schouwburg, Gouda
Fresku - Voordat het te laat is
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Louise Korthals - Alles is er
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Martijn Koning - Koning van de dieren
Schouwburg Hengelo, Hengelo
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Cpunt Theater, Hoofddorp
Patrick Laureij
Fulcotheater, IJsselstein
Kommil Foo - Oogst
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Henry van Loon - Onze Henry
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater de Kom, Nieuwegein
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Theater De Lievekamp, Oss
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater de Purmaryn, Purmerend
Brigitte Kaandorp - Eh...
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Ali B - Koorts
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Theater de Stoep, Spijkenisse
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Ronald Snijders - Groot Succes 2
De Meenthe, Steenwijk
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Scheldetheater, Terneuzen
20:30
Oldenhermanns - UNSEXED
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Johan Goossens - Vlam
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
00:00
Sounds Niets te verliezen
Zaantheater, Zaandam