Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Schouwburg Lochem
Lochem
30CC/Schouwburg
Leuven
Agora Theater Lelystad
Lelystad
De Harmonie
Leeuwarden
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Schouwburg Het Park
Hoorn
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater de Mythe
Goes
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Diligentia
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
Theater De Veste
Delft
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater De Kolk
Assen
Posttheater
Arnhem
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Zaantheater
Zaandam
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
013
Tilburg
20:00
Porgy en Bess
Terneuzen
De Bogaard
Sint-Truiden
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Willem
Papendrecht
Het Veur Theater
Leidschendam
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Podium 't Beest
Goes
Theater de Mythe
Goes
C.C. Genk
Genk
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Diligentia
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater De Kolk
Assen
Posttheater
Arnhem
Theater Bellevue
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
20:00
Flint
Amersfoort
Schouwburg Almere
Almere
C.C. De Werf
Aalst
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
C.C. Zundert
Zundert
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
C.C. De Kruisboog
Tienen
Agnietenhof
Tiel
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Theater Idea
Soest
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater de Kom
Nieuwegein
Singer Theater
Laren
C.C. Casino Koksijde
Koksijde
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Posthuis Theater
Heerenveen
Theater De Cirkel
Heemskerk
20:30
Theater Concordia
Haastrecht
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Het Kruithuis
Groningen
C.C. Genk
Genk
Theater PePijn
Den Haag
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
De Maagd
Bergen op Zoom
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Musis
Arnhem
Theater Bellevue
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Het Trefpunt
Warmond
20:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater De Willem
Papendrecht
woensdag 13 februari 2013
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwel
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Schouwburg Lochem, Lochem
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
30CC/Schouwburg, Leuven
André Manuel - Bonzaai!!!
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Wilfried de Jong - Non-stop New York
De Harmonie, Leeuwarden
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Acda en de Munnik - 't Heerst
Schouwburg Het Park, Hoorn
Soundos - Er is geen plan B
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Karin Bloemen - Witte nar
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Ashton Brothers - Treasures
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Theater de Mythe, Goes
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Sjaak Bral - HIER en NU
Diligentia, Den Haag
Lenette van Dongen - Roedel
Theater PePijn, Den Haag
Nathalie Baartman - Prei met mij
Theater De Veste, Delft
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Youp van 't Hek - Wigwam
Theater De Kolk, Assen
Sabine Beens - Ça bien!
Posttheater, Arnhem
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Theater Bellevue, Amsterdam
donderdag 14 februari 2013
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Theater de Spiegel, Zwolle
Schudden - We vieren het maar
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Carolien Borgers - Happy End
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Acda en de Munnik - 't Heerst
Zaantheater, Zaandam
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:30
Jeroen van Merwijk De Vleesgeworden Bescheidenheid
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Esther Porcelijn en Verse Pookoe presenteren: Dich
013, Tilburg
20:00
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
Porgy en Bess, Terneuzen
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
De Bogaard, Sint-Truiden
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Theater de Purmaryn, Purmerend
Harry Glotzbach - Aandachtsgeil
Theater de Purmaryn, Purmerend
Karin Bloemen - Witte nar
Theater De Willem, Papendrecht
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Het Veur Theater, Leidschendam
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Jandino Asporaat - De Revue
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
André Manuel - Bonzaai!!!
Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Anne Jan Toonstra - Murw
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Pieter Derks
Podium 't Beest, Goes
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Theater de Mythe, Goes
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Genk, Genk
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Parktheater, Eindhoven
20:15
Sjaak Bral - HIER en NU
Diligentia, Den Haag
Lenette van Dongen - Roedel
Theater PePijn, Den Haag
Ellen Dikker - Horten en stoten
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Youp van 't Hek - Wigwam
Theater De Kolk, Assen
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Posttheater, Arnhem
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Theater Bellevue, Amsterdam
Howard Komproe: LULverhalen
Meervaart, Amsterdam
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Flint, Amersfoort
Ruben Nicolai - Little friday
Schouwburg Almere, Almere
Han Solo - Han Solo bedankt!
C.C. De Werf, Aalst
vrijdag 15 februari 2013
Karin Bloemen - Witte nar
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Berry Lussenburg - Verwhard
C.C. Zundert, Zundert
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Paul Haenen Dolman en Gremdaat
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Carolien Borgers - Happy End
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Droog Brood - Dat wordt oorlog
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Han Solo - Han Solo bedankt!
C.C. De Kruisboog, Tienen
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Agnietenhof, Tiel
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Rob Kamphues - Sterke verhalen
Theater Idea, Soest
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Harry Glotzbach - Aandachtsgeil
Theater de Purmaryn, Purmerend
André Manuel - Bonzaai!!!
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Nathalie Baartman - Prei met mij
Theater de Kom, Nieuwegein
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Singer Theater, Laren
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. Casino Koksijde, Koksijde
Lebbis - Het grijze gebied
Schouwburg Het Park, Hoorn
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Ashton Brothers - Treasures
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Javier Guzman - Delirium II
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Silvester Zwaneveld - In de lift
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Piepschuim - In veel te strakke broeken
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Posthuis Theater, Heerenveen
Yora Rienstra - We maken er wat van
Theater De Cirkel, Heemskerk
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
Theater Concordia, Haastrecht
Schudden - We vieren het maar
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Het Kruithuis, Groningen
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Genk, Genk
Margriet Bolding - Laaghangend Fruit
Theater PePijn, Den Haag
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Jandino Asporaat - De Revue
De Maagd, Bergen op Zoom
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Musis, Arnhem
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Theater Bellevue, Amsterdam
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
Meervaart, Amsterdam
Pieter Derks - Van nature
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Soundos - Er is geen plan B
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Roué Verveer - In zeer goede staat
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
zaterdag 16 februari 2013
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Het Trefpunt, Warmond
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
21:00
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
Theater Walhalla, Rotterdam
Ashton Brothers - Treasures
Theater De Willem, Papendrecht