Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Roepaen
Ottersum
Werftheater
Utrecht
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Meervaart
Amsterdam
van Beresteyn
Veendam
Theater RhederArt
Dieren
20:00
Theater `t Spieker
Eibergen
20:30
Dorpstheater Wormer
Wormer
Het Klooster
Woerden
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Wesopa Weesp
Weesp
Chassé Theater
Breda
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
15:00
Theater 't Onderdak
Sassenheim
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Kukeleku
Horst
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
De Weijer
Boxmeer
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater De Kolk
Assen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Wilminktheater
Enschede
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater de Griffioen
Amstelveen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
De Harmonie
Leeuwarden
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Hengelo
Hengelo
C.C. De Kruisboog
Tienen
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Theater de Mythe
Goes
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
De Maaspoort
Venlo
Theater Harderwijk
Harderwijk
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
01:00
Theater PePijn
Den Haag
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater de Stoep
Spijkenisse
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
Posttheater
Arnhem
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:30
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Schouwburg de Lawei
Drachten
Parktheater
Eindhoven
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater De Leest
Waalwijk
Groene Engel
Oss
C.C. Strombeek
Grimbergen
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Theater Hof 88
Almelo
Muzisch Centrum Emmeloord
Emmeloord
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater 't Speelhuis
Helmond
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater De Willem
Papendrecht
Theater De Veste
Delft
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
De Muze
Noordwijk
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:15
Schouwburg Almere
Almere
Koningshof
Maassluis
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Diligentia
Den Haag
Flint
Amersfoort
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg de Lawei
Drachten
Scheldetheater
Terneuzen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater Walhalla
Rotterdam
zaterdag 19 maart 2016
20:30
Paul de Munnik - Nieuw
Roepaen, Ottersum
Piepschuim - Zo doen we dat hier
Werftheater, Utrecht
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Zuiderstrandtheater, Den Haag
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Het Veur Theater, Leidschendam
Rob en Emiel - Da's sterk
Meervaart, Amsterdam
Roué Verveer - Op het laatste moment
van Beresteyn, Veendam
Soundos - Geboren met ervaring
Theater RhederArt, Dieren
20:00
Speelman & Speelman - Lach het weg
Theater `t Spieker, Eibergen
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Dorpstheater Wormer, Wormer
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Het Klooster, Woerden
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Wesopa Weesp, Weesp
Trio Giphart / Chabot
Chassé Theater, Breda
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Oude Luxor Theater, Rotterdam
zondag 20 maart 2016
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
15:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Theater 't Onderdak, Sassenheim
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Kukeleku, Horst
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Yora Rienstra - Drukt haar snor
De Kleine Komedie, Amsterdam
maandag 21 maart 2016
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Beatrix Theater, Utrecht
Leids Cabaret Festival - finalistentour
De Weijer, Boxmeer
dinsdag 22 maart 2016
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Hans Aarsman - Zelf weten
Theater De Kolk, Assen
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
De Kleine Komedie, Amsterdam
Lebbis - De Paardenpoetser
Wilminktheater, Enschede
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater de Griffioen, Amstelveen
Sara Kroos - Doorgefokt
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Steven Goegebeur - De geknipte man
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
woensdag 23 maart 2016
Alex Roeka - Voort!
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Ali B - Je Suis Ali
De Harmonie, Leeuwarden
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Hans Liberg - Jazz & Comedy
C.C. De Kruisboog, Tienen
Intouchables
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Johan Goossens - Daglicht
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater de Mythe, Goes
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
De Maaspoort, Venlo
Murth Mossel - Voors en tegens
Theater Harderwijk, Harderwijk
Niet Schieten! - Kusje erop
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
01:00
Ronald Snijders (cabaretier)
Theater PePijn, Den Haag
Roué Verveer - Op het laatste moment
Lindenberg Theater, Nijmegen
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater de Stoep, Spijkenisse
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theaterhotel Almelo, Almelo
Vincent Geers - Je moet het maar durven
Posttheater, Arnhem
20:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
donderdag 24 maart 2016
Ali B - Je Suis Ali
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
André Manuel
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Bert Gabriels
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Schouwburg de Lawei, Drachten
Cabarestafette
Parktheater, Eindhoven
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Theater De Leest, Waalwijk
Hans Aarsman - Zelf weten
Groene Engel, Oss
Hans Liberg - Jazz & Comedy
C.C. Strombeek, Grimbergen
20:15
Intouchables
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Theater Hof 88, Almelo
Jeroen Opstelten / Martijn Crins - STRALST
Muzisch Centrum Emmeloord, Emmeloord
20:15
Johan Goossens - Daglicht
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Jon van Eerd - Harrie Babba
Deventer Schouwburg, Deventer
Kasper van Kooten
Theater 't Speelhuis, Helmond
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Deventer Schouwburg, Deventer
Lankmoed - Onvergetelijk
Theater De Willem, Papendrecht
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater De Veste, Delft
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Leon van der Zanden
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Maartje & Kine
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Mylou Frencken - Zinloos zuchten
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
De Muze, Noordwijk
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Philippe Geubels
Scheldetheater, Terneuzen
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Schouwburg Almere, Almere
Roué Verveer - Op het laatste moment
Koningshof, Maassluis
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Diligentia, Den Haag
vrijdag 25 maart 2016
Ali B - Je Suis Ali
Flint, Amersfoort
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Schouwburg de Lawei, Drachten
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Scheldetheater, Terneuzen
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Theater de Purmaryn, Purmerend
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater Walhalla, Rotterdam