Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Het Klooster
Woerden
Gashouder
Dedemsvaart
20:15
Figi Theater
Zeist
Fidei et Arti
Oudenbosch
Fidei et Arti
Oudenbosch
20:30
Dorpstheater Wormer
Wormer
Diligentia
Den Haag
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Chassé Theater
Breda
20:15
Chassé Theater
Breda
20:30
C.C. De Kinkel
Bemmel
20:30
BREStheater
Brielle
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
15:00
Theater 't Onderdak
Sassenheim
Kukeleku
Horst
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Weijer
Boxmeer
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
Wilminktheater
Enschede
Theater De Kolk
Assen
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
01:00
Theater PePijn
Den Haag
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Theater de Mythe
Goes
Theater Bellevue
Amsterdam
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
Posttheater
Arnhem
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Lindenberg Theater
Nijmegen
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
De Maaspoort
Venlo
De Harmonie
Leeuwarden
De Harmonie
Leeuwarden
C.C. De Kruisboog
Tienen
Theater Hof 88
Almelo
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater De Willem
Papendrecht
Theater De Veste
Delft
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater 't Speelhuis
Helmond
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Parktheater
Eindhoven
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Orpheus
Apeldoorn
Muzisch Centrum Emmeloord
Emmeloord
Koningshof
Maassluis
Groene Engel
Oss
20:15
Diligentia
Den Haag
Deventer Schouwburg
Deventer
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
C.C. Strombeek
Grimbergen
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Musketon
Utrecht
Theater Carrousel
Ommen
Theater Bellevue
Amsterdam
zaterdag 19 maart 2016
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Het Klooster, Woerden
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Gashouder, Dedemsvaart
20:15
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Figi Theater, Zeist
Murth Mossel - Voors en tegens
Fidei et Arti, Oudenbosch
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Fidei et Arti, Oudenbosch
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Dorpstheater Wormer, Wormer
Kasper van Kooten
Diligentia, Den Haag
20:30
Kirsten van Teijn - Heilloos
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Lebbis - De Paardenpoetser
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Daniël Arends
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Trio Giphart / Chabot
Chassé Theater, Breda
20:15
Intouchables
Chassé Theater, Breda
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
C.C. De Kinkel, Bemmel
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
BREStheater, Brielle
zondag 20 maart 2016
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
15:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Theater 't Onderdak, Sassenheim
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Kukeleku, Horst
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Yora Rienstra - Drukt haar snor
De Kleine Komedie, Amsterdam
maandag 21 maart 2016
Leids Cabaret Festival - finalistentour
De Weijer, Boxmeer
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Beatrix Theater, Utrecht
dinsdag 22 maart 2016
Lebbis - De Paardenpoetser
Wilminktheater, Enschede
Hans Aarsman - Zelf weten
Theater De Kolk, Assen
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater de Griffioen, Amstelveen
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Steven Goegebeur - De geknipte man
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Sara Kroos - Doorgefokt
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
De Kleine Komedie, Amsterdam
woensdag 23 maart 2016
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theaterhotel Almelo, Almelo
01:00
Ronald Snijders (cabaretier)
Theater PePijn, Den Haag
Alex Roeka - Voort!
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Murth Mossel - Voors en tegens
Theater Harderwijk, Harderwijk
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater de Mythe, Goes
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Theater Bellevue, Amsterdam
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Schouwburg Ogterop, Meppel
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Johan Goossens - Daglicht
Schaffelaartheater, Barneveld
Vincent Geers - Je moet het maar durven
Posttheater, Arnhem
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Roué Verveer - Op het laatste moment
Lindenberg Theater, Nijmegen
Niet Schieten! - Kusje erop
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
De Maaspoort, Venlo
Intouchables
De Harmonie, Leeuwarden
Ali B - Je Suis Ali
De Harmonie, Leeuwarden
Hans Liberg - Jazz & Comedy
C.C. De Kruisboog, Tienen
donderdag 24 maart 2016
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Theater Hof 88, Almelo
Ali B - Je Suis Ali
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Lankmoed - Onvergetelijk
Theater De Willem, Papendrecht
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater De Veste, Delft
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Theater De Leest, Waalwijk
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
André Manuel
Theater de Koornbeurs, Franeker
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Theater de Kom, Nieuwegein
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Kampanje, Den Helder
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Theater Bellevue, Amsterdam
Kasper van Kooten
Theater 't Speelhuis, Helmond
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Johan Goossens - Daglicht
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Schouwburg de Lawei, Drachten
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Leon van der Zanden
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Maartje & Kine
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Philippe Geubels
Scheldetheater, Terneuzen
Mylou Frencken - Zinloos zuchten
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Cabarestafette
Parktheater, Eindhoven
20:30
Bert Gabriels
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Orpheus, Apeldoorn
Jeroen Opstelten / Martijn Crins - STRALST
Muzisch Centrum Emmeloord, Emmeloord
Roué Verveer - Op het laatste moment
Koningshof, Maassluis
Hans Aarsman - Zelf weten
Groene Engel, Oss
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Diligentia, Den Haag
Jon van Eerd - Harrie Babba
Deventer Schouwburg, Deventer
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
De Muze, Noordwijk
20:15
Intouchables
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Hans Liberg - Jazz & Comedy
C.C. Strombeek, Grimbergen
vrijdag 25 maart 2016
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater Walhalla, Rotterdam
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Theater Walhalla, Rotterdam
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Theater de Purmaryn, Purmerend
Lankmoed - Onvergetelijk
Theater De Musketon, Utrecht
Niet Schieten! - Kusje erop
Theater Carrousel, Ommen
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Theater Bellevue, Amsterdam