Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Posttheater
Arnhem
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Lochem
Lochem
Spant!
Bussum
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater De Boerderij
Huizen
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Omval
Diemen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Storm
Winterswijk
Theater De Veste
Delft
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Agnietenhof
Tiel
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
C.C. De Mol
Lier
C.C. Den Herd
Bladel
C.C. Onder de Linden
Middenbeemster
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
De Maaspoort
Venlo
De Schattelijn
Geertruidenberg
De Theaterboerderij
Ekehaar
Den Bolder
Waspik
Het Kielzog
Hoogezand
Het Musiater
Zevenaar
Het Punt
Vroomshoop
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Klein Theater
Dinxperlo
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Orpheus
Apeldoorn
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Parktheater
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
Podium Hoge Woerd
De Meern
S.C.C. De Enck
Oirschot
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Ogterop
Meppel
Spant!
Bussum
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Mythe
Goes
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Tuin
Leusden
Theater De Veste
Delft
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater Gooiland
Hilversum
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Theater Zinin
Nijverdal
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Zuiderpershuis
Antwerpen
Boom Chicago
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Flint
Amersfoort
Meervaart
Amsterdam
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Concordia
Enschede
Theater De Veste
Delft
30CC/Wagehuys
Leuven
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Chassé Theater
Breda
Figi Theater
Zeist
Flint
Amersfoort
Het Evertshuis
Bodegraven
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schuur
Haarlem
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Veste
Delft
Wilminktheater
Enschede
Cpunt Theater
Hoofddorp
vrijdag 13 maart 2020
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Posttheater, Arnhem
Milo Berlijn - Mens erger je niet!
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Rundfunk
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Stefano Keizers - Sorry Baby
Schouwburg Lochem, Lochem
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Spant!, Bussum
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
René van Meurs - Hunkert
Theater Aan de Slinger, Houten
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater De Boerderij, Huizen
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Tineke Schouten - Highlights
Theater de Kom, Nieuwegein
Debby Petter - De liefde voorbij
Theater De Leest, Waalwijk
Enge Buren - BASTA!
Theater De Omval, Diemen
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater de Purmaryn, Purmerend
Urbanus - LIJ KNER GE SOP
Theater De Storm, Winterswijk
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater De Veste, Delft
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Voorveghter, Hardenberg
The Silent Comedy
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
zaterdag 14 maart 2020
Rundfunk - Todesangstschrei
Agnietenhof, Tiel
Javier Guzman - Guzmán
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Anuar - EERLIJK
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C.C. De Mol, Lier
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
C.C. Den Herd, Bladel
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
C.C. Onder de Linden, Middenbeemster
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Ali B
De Maaspoort, Venlo
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
De Schattelijn, Geertruidenberg
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
De Theaterboerderij, Ekehaar
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Den Bolder, Waspik
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Het Kielzog, Hoogezand
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Het Musiater, Zevenaar
Nathalie Baartman - Breek
Het Punt, Vroomshoop
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Enge Buren - BASTA!
Klein Theater, Dinxperlo
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Orpheus, Apeldoorn
Huub Stapel - Het Huwelijk
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Stefano Keizers - Sorry Baby
Parktheater, Eindhoven
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Parktheater, Eindhoven
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Podium Hoge Woerd, De Meern
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
S.C.C. De Enck, Oirschot
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Schouwburg de Lawei, Drachten
Best of... Ton Kas
Schouwburg Ogterop, Meppel
De Fransse Eijkel - Subtropique
Spant!, Bussum
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
René van Meurs - Hunkert
Theater de Kampanje, Den Helder
Tineke Schouten - Highlights
Theater de Kom, Nieuwegein
Bij Robèrt... van Beckhoven
Theater De Lievekamp, Oss
Urbanus - LIJ KNER GE SOP
Theater de Mythe, Goes
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Theater de Purmaryn, Purmerend
Cameretten - Finalistentournee
Theater De Tuin, Leusden
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater De Veste, Delft
Marcel Hensema - Alles in de hens
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater Gooiland, Hilversum
Daan Boom - De Eerste
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Rayen Panday - Trigger
Theater Zinin, Nijverdal
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Ed Gamble
Zuiderpershuis, Antwerpen
zondag 15 maart 2020
Ed Gamble
Boom Chicago, Amsterdam
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Vet Kindercabaret - Kapot VET
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
maandag 16 maart 2020
Plien & Bianca - En nu dan?
Flint, Amersfoort
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Meervaart, Amsterdam
Ronald Goedemondt - Numero Uno
Schouwburg Ogterop, Meppel
Anuar / Najib Amhali / Roué Verveer - De Ramadan Conference
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Theater Concordia, Enschede
Onze Man In Teheran
Theater De Veste, Delft
dinsdag 17 maart 2020
Grof geschud - Lijmen
30CC/Wagehuys, Leuven
Huub Stapel - Het Huwelijk
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Kommil Foo - Oogst
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Best of... Ton Kas
Chassé Theater, Breda
Oldenhermanns - Unsexed
Figi Theater, Zeist
Plien & Bianca - En nu dan?
Flint, Amersfoort
Daan Boom - De Eerste
Het Evertshuis, Bodegraven
Marcel Hensema - Alles in de hens
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Spruijt & Opperman - Heimweeën
Schuur, Haarlem
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater 't Speelhuis, Helmond
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Theater Bellevue, Amsterdam
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater de Griffioen, Amstelveen
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Theater de Kom, Nieuwegein
Javier Guzman - Guzmán
Theater de Schalm, Veldhoven
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Theater de Stoep, Spijkenisse
Fred Delfgaauw
Theater De Veste, Delft
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Wilminktheater, Enschede
woensdag 18 maart 2020
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Cpunt Theater, Hoofddorp