Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg Almere
Almere
Papenstraattheater
Zwolle
Zaantheater
Zaandam
20:30
De Speeldoos
Vught
Theater Ludens
Voorburg
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Agnietenhof
Tiel
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Perron-3
Rosmalen
C.C. Stroud
Putten
De Kunstgreep
Oostzaan
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Vrijplaats Leiden - Resistor
Leiden
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Kulturhus Holten
Holten
Theater Achterom
Hilversum
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
De Reggehof
Goor
Cultura
Ede
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
Kennemer Theater
Beverwijk
De Maagd
Bergen op Zoom
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Posttheater
Arnhem
20:30
Musis
Arnhem
Orpheus
Apeldoorn
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Papenstraattheater
Zwolle
Stichting Cultureel NUT Workum
Workum
Het Klooster
Woerden
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
19:00
Het Plein
West-Graftdijk
Theater Ludens
Voorburg
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
De Zwaan
Uitgeest
City Theater
Schijndel
C.C. De Kei
Reusel
20:00
Hof in Salland
Raalte
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
De Kunstgreep
Oostzaan
Pook
Oostknollendam
Het Klooster
Nuenen
Kaleidoskoop
Nieuwkoop
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Koningshof
Maassluis
De Smeltkroes
Maarheeze
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Vrijplaats Leiden - Resistor
Leiden
Cultuurcentrum GO
Leerdam
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Theater Het Raam
Hillegom
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
De Oosterpoort
Groningen
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
De Weijer
Boxmeer
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Theater De Molen
Beuningen
de Berchplaets
Berghem
De Kattendans
Bergeijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:00
C.C. 't Gasthoes
Horst
Wilminktheater
Enschede
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Den heuvel
Alphen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
C.C. De Steiger
Menen
AINSI
Maastricht
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Boom Chicago
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Filmhuis Zevenaar
Zevenaar
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
De Maaspoort
Venlo
donderdag 29 oktober 2015
Ali B - Je Suis Ali
Schouwburg Almere, Almere
vrijdag 30 oktober 2015
Lenette van Dongen - Tegenwind
Papenstraattheater, Zwolle
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Zaantheater, Zaandam
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
De Speeldoos, Vught
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Theater Ludens, Voorburg
20:00
Rob en Emiel - Da's sterk
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Javier Guzman - Sinterklaasconference 2015: Lief & Laf
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Daniël Arends
Agnietenhof, Tiel
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Perron-3, Rosmalen
Ali B - Je Suis Ali
C.C. Stroud, Putten
Ashton Brothers - Enfants Terribles
De Kunstgreep, Oostzaan
20:15
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater Zinin, Nijverdal
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Dario di Mango / Edith E. Veerhoek / Esther van der Voort / John Klepp
Vrijplaats Leiden - Resistor, Leiden
20:15
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Kulturhus Holten, Holten
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Theater Achterom, Hilversum
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater 't Speelhuis, Helmond
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Louise Korthals
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Huub Stapel - MV²
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater 't Pand, Gorinchem
Dolf Jansen - Hardverwarmend
De Reggehof, Goor
De Partizanen - De Partizanen
Cultura, Ede
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater De Omval, Diemen
20:30
Carolien Borgers - Zeker Weten
Fransche School Culemborg, Culemborg
Ton Kas - JABROER
Kennemer Theater, Beverwijk
Kasper van Kooten
De Maagd, Bergen op Zoom
André Manuel - Het geval apart
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Posttheater, Arnhem
20:30
André Manuel
Musis, Arnhem
Rayen Panday - Vrijspraak
Orpheus, Apeldoorn
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Najib Amhali - I Amhali
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
zaterdag 31 oktober 2015
Lenette van Dongen - Tegenwind
Papenstraattheater, Zwolle
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Stichting Cultureel NUT Workum, Workum
Kasper van Kooten
Het Klooster, Woerden
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater De Storm, Winterswijk
19:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Het Plein, West-Graftdijk
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater Ludens, Voorburg
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Jasper van Kuijk - Onder de streep
De Zwaan, Uitgeest
Mark van de Veerdonk - TOF
City Theater, Schijndel
Martijn Koning - Koning van de Lach
C.C. De Kei, Reusel
20:00
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Hof in Salland, Raalte
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater De Willem, Papendrecht
Ashton Brothers - Enfants Terribles
De Kunstgreep, Oostzaan
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Pook, Oostknollendam
Ali B - Je Suis Ali
Het Klooster, Nuenen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Kaleidoskoop, Nieuwkoop
Alex Roeka - Voort!
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Koningshof, Maassluis
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
De Smeltkroes, Maarheeze
20:00
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Barbara Breedijk / Isabel Nolte / Merel Moistra
Vrijplaats Leiden - Resistor, Leiden
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Cultuurcentrum GO, Leerdam
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Daniël Arends
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Vincent Geers - Je moet het maar durven
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater Het Raam, Hillegom
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater 't Speelhuis, Helmond
Jim Breuer
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Johan Goossens - Daglicht
De Schattelijn, Geertruidenberg
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater Bouwkunde, Deventer
Lankmoed - Onvergetelijk
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
De Partizanen - De Partizanen
De Weijer, Boxmeer
20:30
Carolien Borgers - Zeker Weten
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Theater De Molen, Beuningen
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
de Berchplaets, Berghem
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
De Kattendans, Bergeijk
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Najib Amhali - I Amhali
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Huub Stapel - MV²
Schouwburg Almere, Almere
zondag 01 november 2015
20:00
Marco Roelofs - Ramkoers
C.C. 't Gasthoes, Horst
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Wilminktheater, Enschede
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Najib Amhali - I Amhali
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:30
Jim Breuer
Melkweg, Amsterdam
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Den heuvel, Alphen
maandag 02 november 2015
20:15
Carolien Borgers - Zeker Weten
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
dinsdag 03 november 2015
Ali B - Je Suis Ali
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
C.C. De Steiger, Menen
Rob en Emiel - Da's sterk
AINSI, Maastricht
20:30
Jon van Eerd - Harrie Babba
Fulcotheater, IJsselstein
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
Cabarestafette
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Jon Richardson
Boom Chicago, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
André Manuel
Theater de Griffioen, Amstelveen
woensdag 04 november 2015
20:00
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater de Spiegel, Zwolle
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Filmhuis Zevenaar, Zevenaar
Piepschuim - Op recept (reprise)
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Marco Roelofs - Ramkoers
De Maaspoort, Venlo