Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:30
Cacaofabriek
Helmond
Bostheater Ommen
Ommen
Bostheater Ommen
Ommen
19:30
Cacaofabriek
Helmond
17:00
Figi Theater
Zeist
20:00
Philips Stadion
Eindhoven
20:00
Singer Theater
Laren
19:30
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
16:30
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
21:00
Philips Stadion
Eindhoven
22:30
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
22:30
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:30
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
16:30
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
10:30
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
13:30
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:30
Club Hart
Amsterdam
13:30
Club Hart
Amsterdam
Amfitheater het Lommerrijk
Luttenberg
20:00
Comedy Club Haug
Rotterdam
17:00
Comedy Club Haug
Rotterdam
22:30
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
13:30
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Q-Factory
Amsterdam
21:00
Philips Stadion
Eindhoven
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
Maassilo
Rotterdam
21:00
Philips Stadion
Eindhoven
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
21:00
Philips Stadion
Eindhoven
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
Bostheater Ommen
Ommen
20:00
Maassilo
Rotterdam
20:00
Club Nova
Amsterdam
20:00
Club Nova
Amsterdam
20:00
Club Nova
Amsterdam
21:00
Philips Stadion
Eindhoven
Festivalpark Werchter
Werchter
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
21:30
De Oosterpoort
Groningen
19:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
Openluchttheater Cabrio
Soest
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
21:00
Philips Stadion
Eindhoven
21:30
De Oosterpoort
Groningen
19:30
De Oosterpoort
Groningen
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
21:00
Philips Stadion
Eindhoven
Bostheater Ommen
Ommen
Openluchttheater
Overloon
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Philips Stadion
Eindhoven
15:00
Philips Stadion
Eindhoven
21:00
Philips Stadion
Eindhoven
20:30
Q-Factory
Amsterdam
21:00
Philips Stadion
Eindhoven
Festivalpark Werchter
Werchter
21:00
Philips Stadion
Eindhoven
Capitole
Gent
21:00
Philips Stadion
Eindhoven
Capitole
Gent
21:00
Philips Stadion
Eindhoven
Capitole
Gent
21:00
Philips Stadion
Eindhoven
15:00
Philips Stadion
Eindhoven
21:00
Philips Stadion
Eindhoven
19:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
21:00
Philips Stadion
Eindhoven
Openluchttheater
Overloon
21:00
Philips Stadion
Eindhoven
20:00
Festivalterrein Dranouter
Dranouter
21:00
Philips Stadion
Eindhoven
17:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
15:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:00
De Balie
Amsterdam
21:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
19:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
21:00
Philips Stadion
Eindhoven
21:00
Maassilo
Rotterdam
20:30
Q-Factory
Amsterdam
19:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
21:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
19:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:15
Singer Theater
Laren
22:00
De Hallen Studio's
Amsterdam
20:00
De Hallen Studio's
Amsterdam
17:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
15:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
De Balie
Amsterdam
21:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
18:00
Het Sieraad
Amsterdam
zondag 28 juni 2020
Maartje & Kine - Speelbeesten
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Rundfunk - Todesangstschrei
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:30
Rob Scheepers
Cacaofabriek, Helmond
Her Majesty
Bostheater Ommen, Ommen
Her Majesty
Bostheater Ommen, Ommen
maandag 29 juni 2020
19:30
Rob Scheepers
Cacaofabriek, Helmond
woensdag 01 juli 2020
17:00
Ashton Brothers - A Medicine Show
Figi Theater, Zeist
donderdag 02 juli 2020
20:00
Rob Scheepers
Philips Stadion, Eindhoven
20:00
Kasper van der Laan
Singer Theater, Laren
vrijdag 03 juli 2020
19:30
Freek de Jonge - acosiale afstand
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
16:30
Freek de Jonge - acosiale afstand
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
21:00
Rob Scheepers
Philips Stadion, Eindhoven
zaterdag 04 juli 2020
22:30
Sanne Wallis de Vries - Heel
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
zondag 05 juli 2020
22:30
Dolf Jansen - Grotemondkapjes
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:30
Dolf Jansen - Grotemondkapjes
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
16:30
Sanne Wallis de Vries - Heel
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
10:30
Freek de Jonge - acosiale afstand
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
13:30
Freek de Jonge - acosiale afstand
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:30
Najib Amhali
Club Hart, Amsterdam
13:30
Najib Amhali
Club Hart, Amsterdam
Bovenste Knoopje Open
Amfitheater het Lommerrijk, Luttenberg
20:00
Roué Verveer
Comedy Club Haug, Rotterdam
17:00
Roué Verveer
Comedy Club Haug, Rotterdam
maandag 06 juli 2020
22:30
Dolf Jansen - Grotemondkapjes
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
13:30
Dolf Jansen - Grotemondkapjes
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
woensdag 08 juli 2020
20:30
Lo-fi Comedy Proudly Presents: Summer Comedy Nights
Q-Factory, Amsterdam
21:00
Rob Scheepers
Philips Stadion, Eindhoven
donderdag 09 juli 2020
Maartje & Kine - Speelbeesten
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Roué Verveer - Delicious & Raw
Maassilo, Rotterdam
vrijdag 10 juli 2020
21:00
Rob Scheepers
Philips Stadion, Eindhoven
zaterdag 11 juli 2020
20:00
Doet sneeuw pijn
DeLaMar, Amsterdam
Najib Amhali - Waar was ik?
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Najib Amhali - Waar was ik?
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
zondag 12 juli 2020
Najib Amhali - Waar was ik?
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Freek de Jonge
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
21:00
Rob Scheepers
Philips Stadion, Eindhoven
Matangi Kwartet / Youp van 't Hek
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
de grote haay
Bostheater Ommen, Ommen
20:00
Roué Verveer - Delicious & Raw
Maassilo, Rotterdam
maandag 13 juli 2020
20:00
Roué Verveer - Delicious & Raw
Club Nova, Amsterdam
dinsdag 14 juli 2020
20:00
Roué Verveer - Delicious & Raw
Club Nova, Amsterdam
woensdag 15 juli 2020
20:00
Roué Verveer - Delicious & Raw
Club Nova, Amsterdam
21:00
Rob Scheepers
Philips Stadion, Eindhoven
Rock Werchter Zomerbar - Jasper Posson, Amelie Albrecht, William Boeva
Festivalpark Werchter, Werchter
donderdag 16 juli 2020
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
21:30
Arjen Lubach
De Oosterpoort, Groningen
19:30
Arjen Lubach
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Pieter Jouke
Comedy Club Haug, Rotterdam
Matangi Kwartet / Youp van 't Hek
Openluchttheater Cabrio, Soest
vrijdag 17 juli 2020
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
Yentl en de Boer
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
21:00
Rob Scheepers
Philips Stadion, Eindhoven
21:30
Arjen Lubach
De Oosterpoort, Groningen
19:30
Arjen Lubach
De Oosterpoort, Groningen
zaterdag 18 juli 2020
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
21:00
Rob Scheepers
Philips Stadion, Eindhoven
Dan August
Bostheater Ommen, Ommen
Dirk Scheele
Openluchttheater, Overloon
zondag 19 juli 2020
Matangi Kwartet / Youp van 't Hek
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Rob Scheepers
Philips Stadion, Eindhoven
15:00
Rob Scheepers
Philips Stadion, Eindhoven
dinsdag 21 juli 2020
21:00
Rob Scheepers
Philips Stadion, Eindhoven
woensdag 22 juli 2020
20:30
Lo-fi Comedy Proudly Presents: Summer Comedy Nights
Q-Factory, Amsterdam
21:00
Rob Scheepers
Philips Stadion, Eindhoven
Jade Mintjens / Xander de Rycke
Festivalpark Werchter, Werchter
donderdag 23 juli 2020
21:00
Rob Scheepers
Philips Stadion, Eindhoven
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Capitole, Gent
vrijdag 24 juli 2020
21:00
Rob Scheepers
Philips Stadion, Eindhoven
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Capitole, Gent
zaterdag 25 juli 2020
21:00
Rob Scheepers
Philips Stadion, Eindhoven
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Capitole, Gent
zondag 26 juli 2020
21:00
Rob Scheepers
Philips Stadion, Eindhoven
15:00
Rob Scheepers
Philips Stadion, Eindhoven
dinsdag 28 juli 2020
21:00
Rob Scheepers
Philips Stadion, Eindhoven
woensdag 29 juli 2020
19:00
Kasper van der Laan
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
21:00
Rob Scheepers
Philips Stadion, Eindhoven
pip en pelle
Openluchttheater, Overloon
donderdag 30 juli 2020
21:00
Rob Scheepers
Philips Stadion, Eindhoven
vrijdag 31 juli 2020
20:00
Bas Birker / Lukas Lelie / Ygor & Jan-Bart Demuelenaere
Festivalterrein Dranouter, Dranouter
21:00
Rob Scheepers
Philips Stadion, Eindhoven
zaterdag 01 augustus 2020
17:00
Kiki Schippers
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
15:00
Kiki Schippers
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:00
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
De Balie, Amsterdam
21:30
Rayen Panday
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
19:30
Rayen Panday
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
21:00
Rob Scheepers
Philips Stadion, Eindhoven
zondag 02 augustus 2020
21:00
Najib Amhali - dinner & comedy
Maassilo, Rotterdam
woensdag 05 augustus 2020
20:30
Lo-fi Comedy Proudly Presents: Summer Comedy Nights
Q-Factory, Amsterdam
19:00
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
donderdag 06 augustus 2020
21:30
Veldhuis En Kemper: Zonder Meer
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
19:00
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:15
Madelijne Kool
Singer Theater, Laren
vrijdag 07 augustus 2020
22:00
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
De Hallen Studio's, Amsterdam
20:00
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
De Hallen Studio's, Amsterdam
zaterdag 08 augustus 2020
17:00
Henry van Loon / Jan Jaap van der Wal / Kasper van der Laan
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
15:00
Henry van Loon / Jan Jaap van der Wal / Kasper van der Laan
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
Sanne Wallis de Vries - Heel
De Balie, Amsterdam
21:30
Kasper van der Laan
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:00
Kasper van der Laan
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
zondag 09 augustus 2020
18:00
Alex Ploeg / Howard Komproe / Rayen Panday / René van Meurs
Het Sieraad, Amsterdam