Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Het Perron
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Posttheater
Arnhem
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
C.C. De Kinkel
Bemmel
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
C.C. Deurne
Deurne
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Jan van Besouw
Goirle
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
C.C. Onder de Linden
Middenbeemster
20:30
Fidei et Arti
Oudenbosch
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Markant Uden
Uden
20:00
Werftheater
Utrecht
20:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Zaantheater
Zaandam
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
C.C. 't Gasthoes
Horst
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
De Maaspoort
Venlo
20:00
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Posttheater
Arnhem
20:30
Posttheater
Arnhem
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
Chassé Theater
Breda
20:15
Theater De Veste
Delft
De Molenberg
Delfzijl
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Theater Concordia
Enschede
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Theater Sneek
Sneek
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Posttheater
Arnhem
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Theater De Muzeval
Emmen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
So What!
Gouda
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Theater Concordia
Haastrecht
20:00
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Het Kielzog
Hoogezand
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Dok6
Panningen
20:00
Hoftheater
Raalte
van Beresteyn
Veendam
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
vrijdag 22 november 2013
20:15
Freek de Jonge - Circus Kribbe
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
zaterdag 23 november 2013
20:00
Sara Kroos
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Margriet Bolding
Het Perron, Amsterdam
20:00
Youp van 't Hek
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Jeroen van Merwijk
Posttheater, Arnhem
20:30
Jeroen van Merwijk - Er zijn nog kaarten! (try out
Posttheater, Arnhem
20:30
LOS Muziektheater - FCKD
C.C. De Kinkel, Bemmel
20:15
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Diligentia, Den Haag
20:00
Erik Brey
C.C. Deurne, Deurne
20:00
Sander van Opzeeland
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Els de Schepper - Feest
Jan van Besouw, Goirle
20:15
Jochen Otten
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
De gebroeders Fretz - Revolte
C.C. Onder de Linden, Middenbeemster
20:30
ANDRE MANUEL - BONZAAI !!!
Fidei et Arti, Oudenbosch
20:00
Lenette van Dongen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Lebbis
Markant Uden, Uden
20:00
Piepschuim
Werftheater, Utrecht
20:00
Stefan Pop
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Alex Klaasen
De Maaspoort, Venlo
20:15
Jandino Jullian Asporaat - De Revue
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Katinka Polderman
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Freek de Jonge - Circus Kribbe
Zaantheater, Zaandam
zondag 24 november 2013
The Umbilical Brothers
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Eric Koller
C.C. 't Gasthoes, Horst
dinsdag 26 november 2013
20:00
Jochen Otten
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Youp van 't Hek
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Stefan Pop
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2013
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Hans Dorrestijn - Goeie Genade
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Freek de Jonge - Circus Kribbe
Schouwburg Het Park, Hoorn
Made in Belgium
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Daniël Arends - De zachte heelmeester
De Maaspoort, Venlo
20:00
The Umbilical Brothers
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Alex Klaasen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
woensdag 27 november 2013
20:00
Wim Helsen
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Youp van 't Hek
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Herman
Posttheater, Arnhem
20:30
Herman in een bakje Geitenkwark
Posttheater, Arnhem
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2013
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Hans Dorrestijn - Goeie Genade
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Alex Klaasen
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Jeroen Leenders
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Micha Wertheim
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Lenette van Dongen
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Freek de Jonge - Circus Kribbe
Agnietenhof, Tiel
20:00
The Umbilical Brothers
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Stefan Pop
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Stefan Pop
Theater de Spiegel, Zwolle
donderdag 28 november 2013
20:00
Wim Helsen
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Guido Weijers - V
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
André Manuel en Geert Hautekiet - Het Lied - Opus
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Thomas van Luyn
De Kleine Komedie, Amsterdam
Youp van 't Hek
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Alex Klaasen
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Jandino Jullian Asporaat - De Revue
Kennemer Theater, Beverwijk
Made in Belgium
Chassé Theater, Breda
20:15
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Theater De Veste, Delft
Pieter Derks
De Molenberg, Delfzijl
Lebbis
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
LOS Muziektheater - FCKD
Theater Concordia, Enschede
20:00
Sander van Opzeeland
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Ali B
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Dames voor na Vieren
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2013
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
The Umbilical Brothers
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
DIEDERIK VAN VLEUTEN - Buiten Schot
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Diederik van Vleuten
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Martijn Koning - De Maand van Martijn
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
De gebroeders Fretz - Revolte
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Dolf Jansen
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Hans Liberg - ATTACCA
Theater Sneek, Sneek
20:00
Lenette van Dongen
De Maaspoort, Venlo
vrijdag 29 november 2013
20:15
Guido Weijers - V
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Eric Koller
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Thomas van Luyn
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Youp van 't Hek
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Silvester
Posttheater, Arnhem
20:30
Silvester - In de Lift (reprise)
Posttheater, Arnhem
20:00
Alex Klaasen
De Nieuwe Kolk, Assen
20:15
Jandino Jullian Asporaat - De Revue
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Amsterdams Kleinkunst Festival
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Urbanus
Theater De Muzeval, Emmen
20:00
Freek de Jonge - Circus Kribbe
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Pieter Jouke
So What!, Gouda
20:00
Sander van Opzeeland
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Piepschuim
Theater Concordia, Haastrecht
20:00
Katinka Polderman
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Purper Ladies
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Micha Wertheim
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Rory de Groot
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Jasper van Kuijk - Schoon Schip
Het Kielzog, Hoogezand
20:00
Diederik van Vleuten
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
The Umbilical Brothers
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:00
Lenette van Dongen
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Dames voor na Vieren
Schouwburg Lochem, Lochem
Lebbis
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Dolf Jansen
Dok6, Panningen
20:00
Marco Roelofs - Kaal
Hoftheater, Raalte
Hans Liberg - ATTACCA
van Beresteyn, Veendam
Hans Liberg - ATTACCA
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel