Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Podium Mozaiek
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater de Koornbeurs
Franeker
Schouwburg Het Park
Hoorn
De Nieuwe Kolk
Assen
De Meenthe
Steenwijk
C.C. De Herbakker
Eeklo
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
AINSI
Maastricht
21:30
Stadstheater Arnhem
Arnhem
19:00
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
Theater De Lievekamp
Oss
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Het Parochiehuis
Delden
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Vorst Nationaal
Brussel
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Purmaryn
Purmerend
Flint
Amersfoort
Flint
Amersfoort
Theater De Omval
Diemen
Theater De Omval
Diemen
De Meenthe
Steenwijk
Wilminktheater
Enschede
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Schouwburg Amphion
Doetinchem
De Maaspoort
Venlo
Theater PePijn
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Cuijk
Cuijk
21:30
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Maaspodium
Rotterdam
21:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
19:30
Podium Mozaiek
Amsterdam
21:30
Podium Mozaiek
Amsterdam
Capitole
Gent
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Dok6
Panningen
21:30
Werftheater
Utrecht
19:30
Werftheater
Utrecht
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
21:30
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Dorpshuis 't Zoetzand
Beusichem
19:30
Diligentia
Den Haag
21:30
Diligentia
Den Haag
19:30
De Harmonie
Leeuwarden
19:30
Parktheater
Eindhoven
21:30
Parktheater
Eindhoven
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Koningshof
Maassluis
20:15
De Molenberg
Delfzijl
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
013
Tilburg
19:30
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
21:30
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
DeLaMar
Amsterdam
19:30
Schouwburg Lochem
Lochem
19:30
Chassé Theater
Breda
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
19:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
21:30
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Scala Theater
Utrecht
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Lindenberg Theater
Nijmegen
C.C. Achterolmen
Maaseik
Maaspodium
Rotterdam
19:30
Theater De Omval
Diemen
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
21:30
Dok6
Panningen
19:30
Dok6
Panningen
Theater Gooiland
Hilversum
19:30
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Schouwburg Het Park
Hoorn
C.C. De Werf
Aalst
19:00
Theater De Winsinghhof
Roden
21:00
Theater De Winsinghhof
Roden
20:00
Mimik
Deventer
19:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
dinsdag 17 november 2020
TaBoe! - Nesim el Ahmadi
Podium Mozaiek, Amsterdam
Tim Fransen - De Mens en Ik
De Kleine Komedie, Amsterdam
Tim Fransen - De Mens en Ik
De Kleine Komedie, Amsterdam
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
Theater aan de Schie, Schiedam
Youp van 't Hek - Korrel Zout
Theater de Koornbeurs, Franeker
woensdag 18 november 2020
155 (éénvijfvijf) - Stuk
Schouwburg Het Park, Hoorn
Alex Ploeg - EGO
De Nieuwe Kolk, Assen
Anuar - Eerlijk
De Meenthe, Steenwijk
Bert Gabriels - #Eindejaars2
C.C. De Herbakker, Eeklo
Cabarestafette
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Chris Verlaan - Man in de Maak
AINSI, Maastricht
21:30
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Stadstheater Arnhem, Arnhem
19:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Daniëlle Schel - OK
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Diederik van Vleuten - De Aanbidding Der Wijzen
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P
Theater De Lievekamp, Oss
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Freek de Jonge - Asociale afstand
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Het Parochiehuis, Delden
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Schouwburg De Kring, Roosendaal
IAM
Vorst Nationaal, Brussel
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Jandino - Opgefokt
Theater de Purmaryn, Purmerend
Jandino - Opgefokt
Theater de Purmaryn, Purmerend
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Flint, Amersfoort
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Flint, Amersfoort
Kasper van Kooten - Speeltijd
Theater De Omval, Diemen
Kasper van Kooten - Speeltijd
Theater De Omval, Diemen
Nathalie Baartman - Niet Normaal
De Meenthe, Steenwijk
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er gaat nog iets heel moois gebeuren
Wilminktheater, Enschede
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Pieter Verelst - Amai
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
De Maaspoort, Venlo
Silvester Zwaneveld - Lichtgeraakt!
Theater PePijn, Den Haag
Silvester Zwaneveld - Lichtgeraakt!
Theater PePijn, Den Haag
Släpstick - Släpstick brengt Häppy Hour
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Släpstick - Släpstick brengt Häppy Hour
Schouwburg Cuijk, Cuijk
21:30
Tim Fransen - De Mens en Ik
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:15
Tim Fransen - De Mens en Ik
De Kleine Komedie, Amsterdam
Youp van 't Hek - Korrel Zout
Theater Geert Teis, Stadskanaal
donderdag 19 november 2020
155 (éénvijfvijf) - Stuk
Maaspodium, Rotterdam
21:30
André Manuel - Sneu
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
19:30
Anuar - Eerlijk
Podium Mozaiek, Amsterdam
21:30
Anuar - Eerlijk
Podium Mozaiek, Amsterdam
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
Capitole, Gent
Benjamin van der Velden - Ja maar hoe dan?
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Bert Gabriels - Is er nog iets gebeurd?
Dok6, Panningen
21:30
Edson Da Graça - Zoals het hoort
Werftheater, Utrecht
19:30
Edson Da Graça - Zoals het hoort
Werftheater, Utrecht
20:00
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
Freek de Jonge - Asociale afstand
Theater De Veste, Delft
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Herman van Veen 75: Dat kun Je Wel Zien dat Is Hij
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater 't Speelhuis, Helmond
21:30
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Jasper van der Veen - Het dreigt volslagen goed te komen
Dorpshuis 't Zoetzand, Beusichem
19:30
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
Diligentia, Den Haag
21:30
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
Diligentia, Den Haag
19:30
Johan Goossens - In het beste geval
De Harmonie, Leeuwarden
19:30
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Parktheater, Eindhoven
21:30
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Parktheater, Eindhoven
20:15
Klooster en van der Meulen - Tijd zat!
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Lebbis - De Ervaring
Koningshof, Maassluis
20:15
LOS - Lusten en Lasten
De Molenberg, Delfzijl
Man, man, man, de Podcast
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Martijn Koning - Koning van de toekomst
013, Tilburg
19:30
Nesim - TaBoe!
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
21:30
Nesim - TaBoe!
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er gaat nog iets heel moois gebeuren
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Plien en Bianca - En nu dan?
DeLaMar, Amsterdam
19:30
Rayen Panday - Trigger
Schouwburg Lochem, Lochem
19:30
Sanne Wallis de Vries - Heel
Chassé Theater, Breda
Thijs van de Meeberg - Meer dan mogelijk
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
19:15
Tim Fransen - De Mens en Ik
De Kleine Komedie, Amsterdam
21:30
Tim Fransen - De Mens en Ik
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Tineke Schouten - Puur Tineke
Scala Theater, Utrecht
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Vlamousse - Saampies
Lindenberg Theater, Nijmegen
William Boeva - B30VA
C.C. Achterolmen, Maaseik
vrijdag 20 november 2020
155 (éénvijfvijf) - Stuk
Maaspodium, Rotterdam
19:30
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater De Omval, Diemen
Anne Neuteboom - Hit me baby one more time
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Cabarestafette
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
21:30
Enge Buren - Basta!
Dok6, Panningen
19:30
Enge Buren - Basta!
Dok6, Panningen
Fred van Leer
Theater Gooiland, Hilversum
19:30
Freek de Jonge - Asociale afstand
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Herman van Veen 75: Dat kun Je Wel Zien dat Is Hij
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
Schouwburg Het Park, Hoorn
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
C.C. De Werf, Aalst
19:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater De Winsinghhof, Roden
21:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater De Winsinghhof, Roden
20:00
Jasper van der Veen - Het dreigt volslagen goed te komen
Mimik, Deventer
19:30
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk