Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
C.C. Zundert
Zundert
De Kleine Komedie
Amsterdam
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Het Veur Theater
Leidschendam
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Diligentia
Den Haag
Theater Zinin
Nijverdal
C.C. De Kruisboog
Tienen
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Arto Theater
Schoonhoven
20:15
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
CulturA & Zo
Nootdorp
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:30
Lakei
Helmond
Theater 't Onderdak
Sassenheim
Flint
Amersfoort
Spiegeltheater
Middelburg
Theater De Molen
Beuningen
Meervaart
Amsterdam
20:30
Theater 't Speelhuis
Helmond
Parktheater
Eindhoven
20:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:30
Werftheater
Utrecht
Schouwburg Almere
Almere
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Podium Het Oude Slot
Heemstede
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
Theater Bellevue
Amsterdam
Dok6
Panningen
Capitole
Gent
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater Bellevue
Amsterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Posttheater
Arnhem
Meervaart
Amsterdam
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Meervaart
Amsterdam
De Maaspoort
Venlo
Theater De Omval
Diemen
Cultuurkapel de Schaduw
Ardooie
Capitole
Gent
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater de Speeldoos
Baarn
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Arsenaal Theater
Vlissingen
Theater de Mythe
Goes
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Posttheater
Arnhem
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Theater de wildeman
Linschoten
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Kampanje
Den Helder
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater Achterom
Hilversum
Lux
Nijmegen
Theater de Spiegel
Zwolle
Koningshof
Maassluis
Theater De Boerderij
Huizen
Het Klooster
Nuenen
C.C. De Borre
Bierbeek
Cultuurkapel de Schaduw
Ardooie
Capitole
Gent
Figi Theater
Zeist
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Fransche School Culemborg
Culemborg
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Het Barghse Huus
s-Heerenberg
Flint
Amersfoort
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Prinsenhof
Best
Theater Concordia
Enschede
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Werftheater
Utrecht
S.C.C. De Enck
Oirschot
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
De Roode Bioscoop
Amsterdam
Het Klooster
Woerden
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
Kaleidoskoop
Nieuwkoop
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Theater de wildeman
Linschoten
In de Brouwerij
Asten
zaterdag 20 oktober 2012
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier
C.C. Zundert, Zundert
Droog Brood - Dat wordt oorlog
De Kleine Komedie, Amsterdam
Eric Koller - Fire in the hole
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Henry van Loon - Electropis
Het Veur Theater, Leidschendam
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Jan van Maanen - One Jan Show
Diligentia, Den Haag
Jandino Asporaat - De Revue
Theater Zinin, Nijverdal
Joost van Hyfte - KOK
C.C. De Kruisboog, Tienen
Liesbeth List - 70 jaar Liesbeth
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
LOS muziektheater - FCKD
Arto Theater, Schoonhoven
20:15
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
Max van den Burg - Schlemiel
CulturA & Zo, Nootdorp
Najib Amhali - Alles komt goed
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:30
Nico Dijkshoorn / Ronald Giphart - Matennaaiers
Lakei, Helmond
Niet Schieten! - Mannen zijn zeikwijven
Theater 't Onderdak, Sassenheim
Onno Innemee - Het is hier een gekkenhuis!
Flint, Amersfoort
Piepschuim
Spiegeltheater, Middelburg
Pieter Derks - Van nature
Theater De Molen, Beuningen
Poolvogel - Poolvogel
Meervaart, Amsterdam
20:30
Rayen Panday - drie keer Rayen
Theater 't Speelhuis, Helmond
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Parktheater, Eindhoven
20:00
Rob Kamphues Sterke Verhalen
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Schudden - We vieren het maar
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:30
Tom Sligting - Hersendelict
Werftheater, Utrecht
zondag 21 oktober 2012
Max van den Burg - Schlemiel
Schouwburg Almere, Almere
maandag 22 oktober 2012
Ali B - Ali geeft antwoord
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Henry van Loon - Electropis
Theater Bellevue, Amsterdam
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Theater Bellevue, Amsterdam
dinsdag 23 oktober 2012
Alkemade en Bloemen - Je moet niet alles geloven w
Podium Het Oude Slot, Heemstede
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - E & A is toch voordeli
Theater Peeriscoop, Gorinchem
Carolien Borgers - Happy End
Theater Bellevue, Amsterdam
Marco Roelofs
Dok6, Panningen
woensdag 24 oktober 2012
Alex Agnew - Interesting times
Capitole, Gent
Ali B - Ali geeft antwoord
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Arjan Ederveen - Ederveenzaamheid
Goudse Schouwburg, Gouda
Carolien Borgers - Happy End
Theater Bellevue, Amsterdam
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Guido Weijers - De oudejaarsconference 2012
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Jandino Asporaat - De Revue
Posttheater, Arnhem
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Meervaart, Amsterdam
Marco Roelofs
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Najib Amhali
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Onno Innemee - Het is hier een gekkenhuis!
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Piepschuim
Meervaart, Amsterdam
Sara Kroos - Voor de leeuwen
De Maaspoort, Venlo
Speelman & Speelman - Optimisten
Theater De Omval, Diemen
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
Cultuurkapel de Schaduw, Ardooie
donderdag 25 oktober 2012
Alex Agnew - Interesting times
Capitole, Gent
Ali B - Ali geeft antwoord
Theater de Koornbeurs, Franeker
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Theater de Speeldoos, Baarn
Arjan Ederveen - Ederveenzaamheid
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Ashton Brothers - Treasures
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Arsenaal Theater, Vlissingen
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Theater de Mythe, Goes
Enge Buren - Reuring
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Guido Weijers - De oudejaarsconference 2012
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Henry van Loon - Electropis
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Jan van Maanen - One Jan Show
Theater de Griffioen, Amstelveen
Jandino Asporaat - De Revue
Posttheater, Arnhem
Kamagurka - Sprook
De Kattendans, Bergeijk
20:00
LOS muziektheater - FCKD
Theater de wildeman, Linschoten
Marco Roelofs
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Najib Amhali - Alles komt goed
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Nico Dijkshoorn, Ronald Giphart - Matennaaiers
Theater de Kampanje, Den Helder
Onno Innemee - Het is hier een gekkenhuis!
Schouwburg Het Park, Hoorn
Op Sterk Water - Alfa
Theater Achterom, Hilversum
Poolvogel - Poolvogel
Lux, Nijmegen
Ruben Nicolai - Little friday
Theater de Spiegel, Zwolle
Schudden - We vieren het maar
Koningshof, Maassluis
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Theater De Boerderij, Huizen
Thijs Maas - Concert
Het Klooster, Nuenen
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. De Borre, Bierbeek
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
Cultuurkapel de Schaduw, Ardooie
vrijdag 26 oktober 2012
Alex Agnew - Interesting times
Capitole, Gent
Ali B - Ali geeft antwoord
Figi Theater, Zeist
Alkemade en Bloemen - Je moet niet alles geloven w
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
André Manuel - Bonzaai!!!
Fransche School Culemborg, Culemborg
Anne Jan Toonstra - Murw t.o.
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Het Barghse Huus, s-Heerenberg
Arjan Ederveen - Ederveenzaamheid
Flint, Amersfoort
Ashton Brothers - Treasures
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Carolien Borgers - Happy End
Prinsenhof, Best
Cortijn Tonkes / Frank Brasser / Jasper van der Ve
Theater Concordia, Enschede
20:30
De Gebroeders Fretz - Revolte
Theater PePijn, Den Haag
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Ellen Dikker - Horten en stoten
Werftheater, Utrecht
Enge Buren - Reuring
S.C.C. De Enck, Oirschot
Eric Koller - Fire in the hole
Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
Guido Weijers - De oudejaarsconference 2012
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Harry Glotzbach - Aandachtsgeil
De Roode Bioscoop, Amsterdam
Henry van Loon - Electropis
Het Klooster, Woerden
20:00
Jan van Maanen - One Jan Show
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Jandino Asporaat - De Revue
C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
Kaleidoskoop, Nieuwkoop
Kamagurka - Sprook
Theater de Schalm, Veldhoven
Katinka Polderman
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Liesbeth List - 70 jaar Liesbeth
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
LOS muziektheater - FCKD
Theater de wildeman, Linschoten
Marco Roelofs
In de Brouwerij, Asten