Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Posthuis Theater
Heerenveen
20:30
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Lakei
Helmond
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
C.C. Casino
Houthalen-Helchteren
Het Veur Theater
Leidschendam
Spiegeltheater
Middelburg
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater Zinin
Nijverdal
CulturA & Zo
Nootdorp
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:15
Arto Theater
Schoonhoven
Theater Geert Teis
Stadskanaal
C.C. De Kruisboog
Tienen
De Zwaan
Uitgeest
20:30
Werftheater
Utrecht
De Maaspoort
Venlo
20:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:15
Swanla Theater
Zevenhuizen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
C.C. Zundert
Zundert
Schouwburg Almere
Almere
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
Podium Het Oude Slot
Heemstede
Dok6
Panningen
Meervaart
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Cultuurkapel de Schaduw
Ardooie
Posttheater
Arnhem
Theater De Omval
Diemen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Capitole
Gent
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Maaspoort
Venlo
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Cultuurkapel de Schaduw
Ardooie
Posttheater
Arnhem
Theater de Speeldoos
Baarn
De Kattendans
Bergeijk
C.C. De Borre
Bierbeek
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Theater de Koornbeurs
Franeker
Capitole
Gent
Theater de Mythe
Goes
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater Achterom
Hilversum
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater De Boerderij
Huizen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Theater de wildeman
Linschoten
Koningshof
Maassluis
Lux
Nijmegen
Het Klooster
Nuenen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Arsenaal Theater
Vlissingen
Theater de Spiegel
Zwolle
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Flint
Amersfoort
De Roode Bioscoop
Amsterdam
20:30
Tropentheater
Amsterdam
In de Brouwerij
Asten
Prinsenhof
Best
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater De Omval
Diemen
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
Theater Concordia
Enschede
Capitole
Gent
De Reggehof
Goor
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater Aan de Slinger
Houten
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Theater de wildeman
Linschoten
Kaleidoskoop
Nieuwkoop
S.C.C. De Enck
Oirschot
Theater De Winsinghhof
Roden
SplotsZ
Roelofarendsveen
zaterdag 20 oktober 2012
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Posthuis Theater, Heerenveen
20:30
Rayen Panday - drie keer Rayen
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Nico Dijkshoorn / Ronald Giphart - Matennaaiers
Lakei, Helmond
Eric Koller - Fire in the hole
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
Anuar - Vastberaden
C.C. Casino, Houthalen-Helchteren
Henry van Loon - Electropis
Het Veur Theater, Leidschendam
Piepschuim
Spiegeltheater, Middelburg
Najib Amhali - Alles komt goed
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Jandino Asporaat - De Revue
Theater Zinin, Nijverdal
Max van den Burg - Schlemiel
CulturA & Zo, Nootdorp
André Manuel - Bonzaai!!!
Theater Walhalla, Rotterdam
Niet Schieten! - Mannen zijn zeikwijven
Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:15
LOS muziektheater - FCKD
Arto Theater, Schoonhoven
Liesbeth List - 70 jaar Liesbeth
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Joost van Hyfte - KOK
C.C. De Kruisboog, Tienen
Berry Lussenburg - Verwhard
De Zwaan, Uitgeest
20:30
Tom Sligting - Hersendelict
Werftheater, Utrecht
Arjan Ederveen - Ederveenzaamheid
De Maaspoort, Venlo
20:00
Rob Kamphues Sterke Verhalen
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Schudden - We vieren het maar
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:15
De Gebroeders Fretz - Revolte
Swanla Theater, Zevenhuizen
Brigitte Kaandorp - Cabaret voor beginners
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier
C.C. Zundert, Zundert
zondag 21 oktober 2012
Max van den Burg - Schlemiel
Schouwburg Almere, Almere
maandag 22 oktober 2012
Ali B - Ali geeft antwoord
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Henry van Loon - Electropis
Theater Bellevue, Amsterdam
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Theater Bellevue, Amsterdam
dinsdag 23 oktober 2012
Carolien Borgers - Happy End
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - E & A is toch voordeli
Theater Peeriscoop, Gorinchem
Alkemade en Bloemen - Je moet niet alles geloven w
Podium Het Oude Slot, Heemstede
Marco Roelofs
Dok6, Panningen
woensdag 24 oktober 2012
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Meervaart, Amsterdam
Carolien Borgers - Happy End
Theater Bellevue, Amsterdam
Piepschuim
Meervaart, Amsterdam
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
Cultuurkapel de Schaduw, Ardooie
Jandino Asporaat - De Revue
Posttheater, Arnhem
Speelman & Speelman - Optimisten
Theater De Omval, Diemen
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Alex Agnew - Interesting times
Capitole, Gent
Onno Innemee - Het is hier een gekkenhuis!
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Arjan Ederveen - Ederveenzaamheid
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Guido Weijers - De oudejaarsconference 2012
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Marco Roelofs
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Najib Amhali
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Ali B - Ali geeft antwoord
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Sara Kroos - Voor de leeuwen
De Maaspoort, Venlo
donderdag 25 oktober 2012
20:30
Jan van Maanen - One Jan Show
Theater de Griffioen, Amstelveen
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
Cultuurkapel de Schaduw, Ardooie
Jandino Asporaat - De Revue
Posttheater, Arnhem
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Theater de Speeldoos, Baarn
Kamagurka - Sprook
De Kattendans, Bergeijk
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. De Borre, Bierbeek
Nico Dijkshoorn, Ronald Giphart - Matennaaiers
Theater de Kampanje, Den Helder
Henry van Loon - Electropis
Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
Guido Weijers - De oudejaarsconference 2012
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Ali B - Ali geeft antwoord
Theater de Koornbeurs, Franeker
Alex Agnew - Interesting times
Capitole, Gent
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Theater de Mythe, Goes
Marco Roelofs
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Op Sterk Water - Alfa
Theater Achterom, Hilversum
Onno Innemee - Het is hier een gekkenhuis!
Schouwburg Het Park, Hoorn
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Theater De Boerderij, Huizen
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Arjan Ederveen - Ederveenzaamheid
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
LOS muziektheater - FCKD
Theater de wildeman, Linschoten
Schudden - We vieren het maar
Koningshof, Maassluis
Poolvogel - Poolvogel
Lux, Nijmegen
Thijs Maas - Concert
Het Klooster, Nuenen
Enge Buren - Reuring
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Najib Amhali - Alles komt goed
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Ashton Brothers - Treasures
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Arsenaal Theater, Vlissingen
Ruben Nicolai - Little friday
Theater de Spiegel, Zwolle
vrijdag 26 oktober 2012
Op Sterk Water - Alfa
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Arjan Ederveen - Ederveenzaamheid
Flint, Amersfoort
Harry Glotzbach - Aandachtsgeil
De Roode Bioscoop, Amsterdam
20:30
Murth Mossel Gunstige ligging t.o.v. van de wereld
Tropentheater, Amsterdam
Marco Roelofs
In de Brouwerij, Asten
Carolien Borgers - Happy End
Prinsenhof, Best
Onno Innemee - Het is hier een gekkenhuis!
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Guido Weijers - De oudejaarsconference 2012
Schouwburg Cuijk, Cuijk
André Manuel - Bonzaai!!!
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
De Gebroeders Fretz - Revolte
Theater PePijn, Den Haag
Schudden - We vieren het maar
Theater De Omval, Diemen
Jandino Asporaat - De Revue
C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
Cortijn Tonkes / Frank Brasser / Jasper van der Ve
Theater Concordia, Enschede
Alex Agnew - Interesting times
Capitole, Gent
Poolvogel - Poolvogel
De Reggehof, Goor
20:30
Tom Sligting - Hersendelict
Theater 't Pand, Gorinchem
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Speelman & Speelman - Optimisten
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Liesbeth List - 70 jaar Liesbeth
Schouwburg Het Park, Hoorn
Thijs Maas - Concert
Theater Aan de Slinger, Houten
Nico Dijkshoorn, Ronald Giphart - Matennaaiers
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
LOS muziektheater - FCKD
Theater de wildeman, Linschoten
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
Kaleidoskoop, Nieuwkoop
Enge Buren - Reuring
S.C.C. De Enck, Oirschot
Eric Koller - Fire in the hole
Theater De Winsinghhof, Roden
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
SplotsZ, Roelofarendsveen