Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
00:00
Theater De Winsinghhof
Roden
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
De Wiese
Schalkwijk
Theater de Kampanje
Den Helder
00:00
Het Klooster
Woerden
20:30
Posttheater
Arnhem
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
00:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
Parktheater
Eindhoven
20:15
Figi Theater
Zeist
00:00
Meervaart
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
14:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
00:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
14:30
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
00:00
Jan van Besouw
Goirle
14:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:30
Het Trefpunt
Warmond
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Theater De Veste
Delft
Parktheater
Eindhoven
20:00
Mezz
Breda
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Kantine Walhalla
Rotterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:15
Singer Theater
Laren
00:00
Theater aan de Schie
Schiedam
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Theater De Veste
Delft
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Palais des Beaux-Arts de Charleroi
Charleroi
00:00
Het Musiater
Zevenaar
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Agora Theater Lelystad
Lelystad
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Kantine Walhalla
Rotterdam
20:30
Chassé Theater
Breda
Theater de Beun
Heiloo
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
00:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
00:00
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:15
Flint
Amersfoort
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Markant Uden
Uden
20:00
De Maaspoort
Venlo
00:00
Zaantheater
Zaandam
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
't Centrum Ooltgensplaat
Ooltgensplaat
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Cuijk
Cuijk
ATLAS Theater
Emmen
20:30
Theater de Speeldoos
Baarn
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:30
Papenstraattheater
Zwolle
De Harmonie
Leeuwarden
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
00:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
zaterdag 23 november 2019
00:00
Nathalie Baartman - Breek
Theater De Winsinghhof, Roden
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater de Spiegel, Zwolle
Piepschuim - Grote Woorden
De Wiese, Schalkwijk
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Kampanje, Den Helder
00:00
René van Meurs - Hunkert
Het Klooster, Woerden
20:30
Rundfunk - Todesangstschrei
Posttheater, Arnhem
Sara Kroos - Verte
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
C.C Warenar, Wassenaar
00:00
Soundos - Niets te verliezen
Schouwburg Odeon, Zwolle
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Parktheater, Eindhoven
20:15
Tineke Schouten - Highlights
Figi Theater, Zeist
00:00
Yora Rienstra - UP
Meervaart, Amsterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Zoutmus - Kuikens van beton
Schouwburg de Lawei, Drachten
zondag 24 november 2019
14:30
De Limburgse Buuttecup
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
14:30
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Jan van Besouw, Goirle
14:30
P.S. Neem je zwemspullen mee!
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Het Trefpunt, Warmond
maandag 25 november 2019
20:30
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater De Veste, Delft
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Parktheater, Eindhoven
dinsdag 26 november 2019
20:00
Chassé Comedy Club
Mezz, Breda
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Dubbelshow: Gerthein Boersma vs Mark Waumans
Comedy Club Haug, Rotterdam
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Kantine Walhalla, Rotterdam
20:00
Gerard Cox - COX, De grote grijze belofte
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Hehobros
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Singer Theater, Laren
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Theater aan de Schie, Schiedam
20:30
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Fulcotheater, IJsselstein
Kasper van der Laan - 1 Kilo
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Milo Berlijn - Mens erger je niet!
Orpheus, Apeldoorn
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater De Veste, Delft
20:00
Urbanus
De Maaspoort, Venlo
20:15
Zoutmus - Kuikens van beton
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
woensdag 27 november 2019
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Ali B - Koorts
Theater Walhalla, Rotterdam
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Goudse Schouwburg, Gouda
Best of... Ton Kas
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Cameretten Festival (kwart finale)
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Chantal Ladesou
Palais des Beaux-Arts de Charleroi, Charleroi
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Het Musiater, Zevenaar
Clifton Braam - Alles kan, niks moet
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
De Patrizanen - Het leven an sich
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Edson Da Graça - Wakker
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Kantine Walhalla, Rotterdam
20:30
Hehobros
Chassé Theater, Breda
Henry van Loon - Onze Henry
Theater de Beun, Heiloo
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
Schaffelaartheater, Barneveld
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Schouwburg Ogterop, Meppel
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:30
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Fulcotheater, IJsselstein
Kasper van der Laan - 1 Kilo
De Kleine Komedie, Amsterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
New Talents of Comedy
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Flint, Amersfoort
20:00
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:30
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Tineke Schouten - Highlights
Markant Uden, Uden
20:00
Urbanus
De Maaspoort, Venlo
00:00
Yora Rienstra - UP
Zaantheater, Zaandam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
donderdag 28 november 2019
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Ali B - Koorts
Theater Walhalla, Rotterdam
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:30
Best of Stand-Up (UK) with Alfie Brown and more
Comedy Club Haug, Rotterdam
Best of... Ton Kas
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Cameretten Festival (kwart finale)
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
't Centrum Ooltgensplaat, Ooltgensplaat
20:15
Clifton Braam - Alles kan, niks moet
Het Kielzog, Hoogezand
20:00
Daan Boom - De Eerste
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Schouwburg Het Park, Hoorn
De Patrizanen - Het leven an sich
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
ATLAS Theater, Emmen
20:30
Edson Da Graça - Wakker
Theater de Speeldoos, Baarn
20:30
Erik van Muiswinkel
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Papenstraattheater, Zwolle
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
De Harmonie, Leeuwarden
Hehobros
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Henry van Loon - Onze Henry
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater de Schalm, Veldhoven
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen