Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Ons Mierloos Theater
Mierlo
De Mattelier
Groenlo
Theater de Kampanje
Den Helder
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater PePijn
Den Haag
Mimik
Deventer
De Weijer
Boxmeer
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
C.C. De schelde
Zandvliet
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Theater Concordia
Haastrecht
20:00
Kulturhus Holten
Holten
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Theater de Stoomfabriek
Dalfsen
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:15
Theater Idea
Soest
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Vestzaktheater
Son
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:30
Drommedaris
Enkhuizen
20:30
De Kleine Willem
Enschede
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Leidse Schouwburg
Leiden
De Cammeleur
Dongen
S.C.C. De Ruchte
Someren
Kennemer Theater
Beverwijk
Agnietenhof
Tiel
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Boerderij
Huizen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Podium Hoge Woerd
De Meern
Orpheus
Apeldoorn
Veluvine
Nunspeet
Wesopa Weesp
Weesp
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
15:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
S.C.C. Zuidhorn
Zuidhorn
20:15
De Dillewijn
Ankeveen
20:15
Gashouder
Dedemsvaart
20:15
Musis
Arnhem
20:15
Dorpshuis Renesse
Renesse
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
De Maagd
Bergen op Zoom
20:30
De alkeburcht
Roelofarendsveen
20:30
Theater De Kik
Elst
20:30
C.C. Hillegom
Hillegom
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
Het Dorpshuis Oost-Knollendam
Oostknollendam
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Theater de Liefde
Haarlem
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
21:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater Ludens
Voorburg
14:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
15:00
Theater aan de Schie
Schiedam
20:30
Het Trefpunt
Warmond
19:15
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
21:15
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater de Kom
Nieuwegein
Munttheater
Weert
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
19:15
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
vrijdag 29 oktober 2021
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Ons Mierloos Theater, Mierlo
Nathalie Baartman - SNAK
De Mattelier, Groenlo
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater de Kampanje, Den Helder
Dolf Jansen - Oudejaars 2021 - Het Jansen Vaccin
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Schouwburg Lochem, Lochem
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even
Theater PePijn, Den Haag
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Mimik, Deventer
Debby Petter - De liefde voorbij
De Weijer, Boxmeer
Els de Schepper - Ziet ze vliegen
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Grof geschud - Broeden
C.C. De schelde, Zandvliet
20:00
Ali B - Koorts
Parktheater, Eindhoven
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Yentl en de Boer - De Kampvuursessies
Chassé Theater, Breda
20:00
Kasper van Kooten - Deeltijd
Theater Concordia, Haastrecht
20:00
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Kulturhus Holten, Holten
20:00
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Cabarestafette 21-22
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:00
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Oldenhermanns - FCKED
Theater de Stoomfabriek, Dalfsen
20:15
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
LOS - Lusten en Lasten
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde
De Meerpaal, Dronten
20:15
Spruijt en Opperman - Heimweeën
Theater Idea, Soest
20:15
Zoutmus - Jungleprinter
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Janneke de Bijl - Dit is het nou
Vestzaktheater, Son
20:15
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
René van Meurs - Hunkert
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Tim Fransen - De Mens en Ik
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Ton Kas - Best of ... Ton Kas
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
André Manuel - Sneu
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:30
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Drommedaris, Enkhuizen
20:30
De Gestampte Meisjes - Lext Nevel
De Kleine Willem, Enschede
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Patrick Nederkoorn - Hoogtij
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Lebbis - De Ziel
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Paulette Willemse / Saskia van Zutphen - Vuile Huichelaar
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
zaterdag 30 oktober 2021
Peter Pannekoek
Leidse Schouwburg, Leiden
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
De Cammeleur, Dongen
Jeroens Clan - Tere Zieltjes
S.C.C. De Ruchte, Someren
Jan Beuving - Restante
Kennemer Theater, Beverwijk
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Agnietenhof, Tiel
Nathalie Baartman - SNAK
De Kleine Komedie, Amsterdam
Dorine Wiersma / Mylou Frencken - Waagstukken
Theater De Boerderij, Huizen
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Dolf Jansen - Oudejaars 2021 - Het Jansen Vaccin
Podium Hoge Woerd, De Meern
Jasper van der Veen - Het dreigt volslagen goed te komen
Orpheus, Apeldoorn
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Veluvine, Nunspeet
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even
Wesopa Weesp, Weesp
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
15:00
Claudia de Breij - Hier ben ik
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Richard Ruben
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Jandino - Opgefokt
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Arnout van den Bossche - Burn-out voor beginners
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Ali B - Koorts
Parktheater, Eindhoven
20:00
Yentl en de Boer - De Kampvuursessies
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Fabian Franciscus - Kleine wereld
S.C.C. Zuidhorn, Zuidhorn
20:15
Andries Tunru - In Theorie
De Dillewijn, Ankeveen
20:15
LOS - Lusten en Lasten
Gashouder, Dedemsvaart
20:15
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Musis, Arnhem
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2021
Dorpshuis Renesse, Renesse
20:15
Zoutmus - Jungleprinter
De Meenthe, Steenwijk
20:15
René van Meurs - Hunkert
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid
Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
Herman van Veen - 76: Dat kun je wel zien dat is hij
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Tim Fransen - De Mens en Ik
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken
Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Bas Birker - Belg (tegen wil en drank)
De Maagd, Bergen op Zoom
20:30
Marcel Harteveld - Weet ik veel
De alkeburcht, Roelofarendsveen
20:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Theater De Kik, Elst
20:30
Oldenhermanns - FCKED
C.C. Hillegom, Hillegom
20:30
Janneke de Bijl - Dit is het nou
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
Het Dorpshuis Oost-Knollendam, Oostknollendam
20:30
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Agora Theater Druten, Druten
20:30
Patrick Nederkoorn - Hoogtij
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
André Manuel - Sneu
Theater de Liefde, Haarlem
20:30
Paulette Willemse / Saskia van Zutphen - Vuile Huichelaar
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
21:00
Claudia de Breij - Hier ben ik
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
zondag 31 oktober 2021
Debby Petter - De liefde voorbij
Theater Ludens, Voorburg
14:00
Claudia de Breij - Hier ben ik
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
15:00
Herman van Veen - 76: Dat kun je wel zien dat is hij
Theater aan de Schie, Schiedam
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2021
Het Trefpunt, Warmond
maandag 01 november 2021
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Plien en Bianca - En nu dan?
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
dinsdag 02 november 2021
Jasper van der Veen - Het dreigt volslagen goed te komen
Theater de Kom, Nieuwegein
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Munttheater, Weert
Pieter Derks - Uit het niets
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Plien en Bianca - En nu dan?
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen