Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Victorie
Alkmaar
Werftheater
Utrecht
20:30
Witte Theater
IJmuiden
Zaantheater
Zaandam
Agora Theater Druten
Druten
Agora Theater Lelystad
Lelystad
C.C. Gildhof
Tielt
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
Chassé Theater
Breda
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Effenaar
Eindhoven
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Iduna
Drachten
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Koningshof
Maassluis
Munttheater
Weert
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Parktheater
Eindhoven
20:30
Posttheater
Arnhem
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater 4en1
Breukelen
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Werftheater
Utrecht
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
World Forum Theater
Den Haag
Zaantheater
Zaandam
Goudse Schouwburg
Gouda
19:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Spant!
Bussum
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Kleine Komedie
Amsterdam
Fidei et Arti
Oudenbosch
Flint
Amersfoort
Goudse Schouwburg
Gouda
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Parktheater
Eindhoven
Schuur
Haarlem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater De Veste
Delft
Wilminktheater
Enschede
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Fidei et Arti
Oudenbosch
Flint
Amersfoort
Goudse Schouwburg
Gouda
Kennemer Theater
Beverwijk
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Orpheus
Apeldoorn
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Parktheater
Eindhoven
20:30
Posttheater
Arnhem
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
SuperMarkt
Den Haag
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Veste
Delft
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Vorstin
Hilversum
20:15
Arsenaal Theater
Vlissingen
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
De Kleine Komedie
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
Jan Tervaert
Hamme, Oost-vlaanderen
Leidse Schouwburg
Leiden
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Orpheus
Apeldoorn
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Prismare
Enschede
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
S.C.C. De Enck
Oirschot
vrijdag 10 mei 2013
20:30
Comedy Slam Finale
Victorie, Alkmaar
Berry Lussenburg - Verwhard
Werftheater, Utrecht
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Witte Theater, IJmuiden
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Zaantheater, Zaandam
zaterdag 11 mei 2013
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Agora Theater Druten, Druten
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Han Solo - Han Solo bedankt!
C.C. Gildhof, Tielt
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
Henry van Loon - Electropis
Chassé Theater, Breda
20:30
Comedy Explosion
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Leon van der Zanden - Rebel
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Comedy Night: De Hyena's: Ronald Smink + Gijs Nil
Effenaar, Eindhoven
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
ComedyHuis ComedyNight
Iduna, Drachten
Harry Glotzbach - Aandachtsgeil
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Howard Komproe: LULverhalen
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Rob Kamphues - Sterke verhalen
Koningshof, Maassluis
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Munttheater, Weert
Youp van 't Hek - Wigwam
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Karin Bruers - Waar was ik?
Parktheater, Eindhoven
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Posttheater, Arnhem
20:15
Javier Guzman - Delirium II
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Schouwburg de Lawei, Drachten
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Schouwburg Ogterop, Meppel
Ashton Brothers - Treasures
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Yora Rienstra - We maken er wat van
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Max van den Burg - Schlemiel
Theater 4en1, Breukelen
Poolvogel - Poolvogel
Theater Bouwkunde, Deventer
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Schudden
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Theater de Kampanje, Den Helder
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Richard Groenendijk - Alle Dagen / reprise
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Paulien Cornelisse - Maar Ondertussen
Theater Walhalla, Rotterdam
Berry Lussenburg - Verwhard
Werftheater, Utrecht
Lebbis - Het grijze gebied
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Tijl Beckand, Ruben van der Meer - De grote improv
World Forum Theater, Den Haag
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Zaantheater, Zaandam
zondag 12 mei 2013
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Goudse Schouwburg, Gouda
19:00
Daniël Arends / Jan Jaap van der Wal / Theo Maasse
Paradiso, Amsterdam
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Spant!, Bussum
20:15
Richard Groenendijk - Alle Dagen / reprise
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
maandag 13 mei 2013
20:00
Delirium II
Beatrix Theater, Utrecht
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 14 mei 2013
20:00
Delirium II
Beatrix Theater, Utrecht
Richard Groenendijk - Alle dagen
Cpunt Theater, Hoofddorp
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
De Kleine Komedie, Amsterdam
Guido Weijers - V
Fidei et Arti, Oudenbosch
Ashton Brothers - Treasures
Flint, Amersfoort
Pieter Derks - Van nature
Goudse Schouwburg, Gouda
Youp van 't Hek - Wigwam
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Orpheus, Apeldoorn
Yora Rienstra - We maken er wat van
Parktheater, Eindhoven
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Schuur, Haarlem
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Henry van Loon - Electropis
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Theater aan de Schie, Schiedam
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Theater De Veste, Delft
Karin Bloemen - Witte nar
Wilminktheater, Enschede
woensdag 15 mei 2013
Anuar - Vastberaden
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Open Podium
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
De Kleine Komedie, Amsterdam
Guido Weijers - V
Fidei et Arti, Oudenbosch
Ashton Brothers - Treasures
Flint, Amersfoort
Acda en de Munnik - 't Heerst
Goudse Schouwburg, Gouda
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Kennemer Theater, Beverwijk
Youp van 't Hek - Wigwam
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Richard Groenendijk - Alle dagen
Orpheus, Apeldoorn
Schudden - We vieren het maar
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Parktheater, Eindhoven
20:30
Dorine Wiersma
Posttheater, Arnhem
20:15
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Schouwburg Het Park, Hoorn
Howard Komproe: LULverhalen
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Ruben Nicolai - Little friday
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Sjaak Bral - HIER en NU
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Comedy Colors Night
SuperMarkt, Den Haag
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Theater aan de Schie, Schiedam
Karin Bloemen - Witte nar
Theater de Purmaryn, Purmerend
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Theater De Veste, Delft
Henry van Loon - Electropis
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Chris van der Ende / Reinier Meijer
Vorstin, Hilversum
donderdag 16 mei 2013
20:15
Rayen Panday - drie keer Rayen
Arsenaal Theater, Vlissingen
Sabine Beens - Ça bien!
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
De Kleine Komedie, Amsterdam
Schudden - We vieren het maar
Diligentia, Den Haag
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
Fransche School Culemborg, Culemborg
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
Jan Tervaert, Hamme, Oost-vlaanderen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Leidse Schouwburg, Leiden
Youp van 't Hek - Wigwam
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Henry van Loon - Electropis
Orpheus, Apeldoorn
Ruben Nicolai - Little friday
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Prismare, Enschede
20:15
Howard Komproe: LULverhalen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Guido Weijers - V
S.C.C. De Enck, Oirschot