Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
14:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Theater aan de Schie
Schiedam
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Kleine Komedie
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Venray
Venray
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Purmaryn
Purmerend
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Chassé Theater
Breda
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Oosterpoort
Groningen
Deventer Schouwburg
Deventer
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Venray
Venray
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Spiegel
Zwolle
A.S.V. Wolwêze
Leeuwarden
De Harmonie
Leeuwarden
De Maaspoort
Venlo
De Weijer
Boxmeer
Deventer Schouwburg
Deventer
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Venray
Venray
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Volckaert Theater
Dongen
Wilminktheater
Enschede
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Chassé Theater
Breda
De Maaspoort
Venlo
Fulcotheater
IJsselstein
Kennemer Theater
Beverwijk
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Munttheater
Weert
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Schouwburg Almere
Almere
Schouwburg Almere
Almere
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Wilminktheater
Enschede
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Den Dullaert
Hulst
20:15
Diligentia
Den Haag
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Posttheater
Arnhem
S.C.C. De Enck
Oirschot
Schouwburg Almere
Almere
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
SplotsZ
Roelofarendsveen
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater Achterom
Hilversum
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Purmaryn
Purmerend
Zaantheater
Zaandam
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
C.C. Zundert
Zundert
De Eendracht
Gemert
De Kattendans
Bergeijk
Diligentia
Den Haag
Kennemer Theater
Beverwijk
Koningstheater
's-Hertogenbosch
zondag 29 maart 2009
Herman Finkers - Na de Pauze
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
14:00
Vet Kindercabaret
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Jörgen Raymann - Familyman
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Cesar Zuiderwijk (& The Clarks)
Theater aan de Schie, Schiedam
maandag 30 maart 2009
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Sara Kroos - Bries
Cpunt Theater, Hoofddorp
Onno Innemee - Wie heeft Onno Innemee vermoord?
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ernesto en Marcellino - Diepgang
Parktheater, Eindhoven
Jörgen Raymann - Familyman
Schouwburg Venray, Venray
Plien en Bianca - Wie dan allemaal...
Theater De Lievekamp, Oss
Jan Jaap van der Wal - Zonder Band
Theater de Purmaryn, Purmerend
dinsdag 31 maart 2009
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Chassé Theater, Breda
Sara Kroos - Bries
Cpunt Theater, Hoofddorp
Theo Maassen - Zonder Pardon
De Maaspoort, Venlo
20:15
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
De Oosterpoort, Groningen
Karin Bloemen - Overgang
Deventer Schouwburg, Deventer
Ernesto en Marcellino - Diepgang
Parktheater, Eindhoven
Ronald Goedemondt - Dedication
Schouwburg Het Park, Hoorn
Footloose
Schouwburg Venray, Venray
John Buijsman - BUK
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Micha Wertheim - Voor De Grap
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Theater Bellevue, Amsterdam
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
Theater de Bussel, Oosterhout
Plien en Bianca - Wie dan allemaal...
Theater De Lievekamp, Oss
Jan Jaap van der Wal - Zonder Band
Theater de Purmaryn, Purmerend
Acda en de Munnik - Spelen
Theater de Spiegel, Zwolle
woensdag 01 april 2009
Jochem Myjer - De Rust Zelve
A.S.V. Wolwêze, Leeuwarden
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
De Harmonie, Leeuwarden
Theo Maassen - Zonder Pardon
De Maaspoort, Venlo
Eric van Sauers - Ridder
De Weijer, Boxmeer
Kees Torn - Einde Verhaal
Deventer Schouwburg, Deventer
Harry Glotzbach - Pura Vida
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Footloose
Schouwburg Venray, Venray
Micha Wertheim - Voor De Grap
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Lenette van Dongen - Nikè
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Lenette van Dongen - Niké
Theater aan de Schie, Schiedam
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Theater Bellevue, Amsterdam
Jan Jaap van der Wal - Zonder Band
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Leon van der Zanden
Theater PePijn, Den Haag
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
Volckaert Theater, Dongen
Acda en de Munnik - Spelen
Wilminktheater, Enschede
donderdag 02 april 2009
Vincent Geers - Overdaad
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Cabarestafette
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Roy Aernouts - Alles Altijd en Overal
Chassé Theater, Breda
Theo Maassen - Zonder Pardon
De Maaspoort, Venlo
Pieter Derks - Waan
Fulcotheater, IJsselstein
Eric van Sauers - Ridder
Kennemer Theater, Beverwijk
Karin Bloemen - Overgang
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Micha Wertheim - Voor De Grap
Munttheater, Weert
Ellen Dikker - Toendra
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
Schouwburg Almere, Almere
Footloose
Schouwburg Almere, Almere
Ernesto en Marcellino - Diepgang
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Guido Weijers - Axestos
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Brokstukken - Rode Dwerg
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
A Night of Comedy
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Kees Torn - Einde Verhaal
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Theater 't Speelhuis, Helmond
Claudia de Breij - iClaudia
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Theater Bellevue, Amsterdam
Jan Jaap van der Wal - Zonder Band
Theater de Kampanje, Den Helder
Wouter Deprez - Eelt
Theater de Koornbeurs, Franeker
Plien en Bianca - Wie dan allemaal...
Theater de Purmaryn, Purmerend
Richard Groenendrijk - Na de wedstrijd
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
Leon van der Zanden
Theater PePijn, Den Haag
Acda en de Munnik - Spelen
Wilminktheater, Enschede
vrijdag 03 april 2009
Vincent Geers - Overdaad
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Cabarestafette
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Silvester Zwaneveld
Den Dullaert, Hulst
20:15
Pieter Derks - Waan
Diligentia, Den Haag
Nathalie Baartman - Los
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Van Muiswinkel en van Vleuten - Mannen met Boedel
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Karin Bloemen - Overgang
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
John Buijsman - BUK
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Onno Innemee - Wie heeft Onno Innemee vermoord?
Posttheater, Arnhem
Mark van de Veerdonk
S.C.C. De Enck, Oirschot
Footloose
Schouwburg Almere, Almere
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Guido Weijers - Axestos
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Schouwburg de Lawei, Drachten
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Olaf en Jasper
SplotsZ, Roelofarendsveen
Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie (angst
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Lenette van Dongen - Nikè
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
Theater Aan de Slinger, Houten
Anuar - Ongeremd
Theater Achterom, Hilversum
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Theater Bellevue, Amsterdam
Claudia de Breij - iClaudia
Theater de Purmaryn, Purmerend
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
Zaantheater, Zaandam
zaterdag 04 april 2009
Brokstukken - Rode Dwerg
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Wouter Deprez - Eelt
C.C. Zundert, Zundert
Ter Bescherming van de Jeugd - Het Beste Van..
De Eendracht, Gemert
Kees Torn - Einde Verhaal
De Kattendans, Bergeijk
Pieter Derks - Waan
Diligentia, Den Haag
Kristel Zweers - Ruig
Kennemer Theater, Beverwijk
Van Muiswinkel en van Vleuten - Mannen met Boedel
Koningstheater, 's-Hertogenbosch