Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Skâns
Gorredijk
De Eendracht
Gemert
Agora Theater Druten
Druten
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Flint
Amersfoort
Het Musiater
Zevenaar
Figi Theater
Zeist
Zaantheater
Zaandam
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
De Maaspoort
Venlo
Werftheater
Utrecht
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Zalencentrum De Lockhorst
Sliedrecht
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Willem
Papendrecht
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
De Eendracht
Gemert
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
Musis
Arnhem
Orpheus
Apeldoorn
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Koningstheater
's-Hertogenbosch
14:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
De Maaspoort
Venlo
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
De Unie
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
C.C. Den Herd
Bladel
Schouwburg Venray
Venray
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Lievekamp
Oss
Cpunt Theater
Hoofddorp
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Parktheater
Eindhoven
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg Venray
Venray
De Maaspoort
Venlo
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Bussel
Oosterhout
Schouwburg Het Park
Hoorn
Cpunt Theater
Hoofddorp
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:15
De Oosterpoort
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Parktheater
Eindhoven
Deventer Schouwburg
Deventer
Chassé Theater
Breda
Theater Bellevue
Amsterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg Venray
Venray
De Maaspoort
Venlo
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
De Harmonie
Leeuwarden
A.S.V. Wolwêze
Leeuwarden
Wilminktheater
Enschede
Volckaert Theater
Dongen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Theater PePijn
Den Haag
De Weijer
Boxmeer
Theater Bellevue
Amsterdam
Munttheater
Weert
De Maaspoort
Venlo
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Schouwburg Lochem
Lochem
Fulcotheater
IJsselstein
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater 't Speelhuis
Helmond
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater de Koornbeurs
Franeker
Wilminktheater
Enschede
Theater de Kampanje
Den Helder
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Chassé Theater
Breda
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
vrijdag 27 maart 2009
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
De Skâns, Gorredijk
Ernesto en Marcellino - Diepgang
De Eendracht, Gemert
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
Agora Theater Druten, Druten
Mark van de Veerdonk
C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
20:30
Anuar - Ongeremd
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Guido Weijers - Axestos
Diligentia, Den Haag
Micha Wertheim - Voor De Grap
Meervaart, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kasper van Kooten - Veelvraat
Flint, Amersfoort
zaterdag 28 maart 2009
Cesar Zuiderwijk (& The Clarks)
Het Musiater, Zevenaar
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Figi Theater, Zeist
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
Zaantheater, Zaandam
Pieter Derks - Waan
Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Roy Aernouts - Alles Altijd en Overal
Theater de Tobbe, Voorburg
Footloose
De Maaspoort, Venlo
Kristel Zweers - Ruig
Werftheater, Utrecht
Claudia de Breij - iClaudia
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
Zalencentrum De Lockhorst, Sliedrecht
Herman Finkers - Na de Pauze
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
A Night of Comedy
Theater de Purmaryn, Purmerend
Jandino Asporaat - Buena Vista
Theater De Willem, Papendrecht
Jörgen Raymann - Familyman
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Speelman & Speelman - Thuis
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Ernesto en Marcellino - Diepgang
De Eendracht, Gemert
20:30
Max van den Burg
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Samba Schutte
Diligentia, Den Haag
Sara Kroos - Bries
Musis, Arnhem
Silvester Zwaneveld
Orpheus, Apeldoorn
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
De Kleine Komedie, Amsterdam
John Buijsman - BUK
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Ronald Goedemondt - Dedication
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Onno Innemee - Wie heeft Onno Innemee vermoord?
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
zondag 29 maart 2009
14:00
Vet Kindercabaret
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Footloose
De Maaspoort, Venlo
Jörgen Raymann - Familyman
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Cesar Zuiderwijk (& The Clarks)
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Effe Serieus?!
De Unie, Rotterdam
Herman Finkers - Na de Pauze
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie (angst
C.C. Den Herd, Bladel
maandag 30 maart 2009
Jörgen Raymann - Familyman
Schouwburg Venray, Venray
Jan Jaap van der Wal - Zonder Band
Theater de Purmaryn, Purmerend
Plien en Bianca - Wie dan allemaal...
Theater De Lievekamp, Oss
Sara Kroos - Bries
Cpunt Theater, Hoofddorp
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Ernesto en Marcellino - Diepgang
Parktheater, Eindhoven
Onno Innemee - Wie heeft Onno Innemee vermoord?
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 31 maart 2009
Acda en de Munnik - Spelen
Theater de Spiegel, Zwolle
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Footloose
Schouwburg Venray, Venray
Theo Maassen - Zonder Pardon
De Maaspoort, Venlo
Micha Wertheim - Voor De Grap
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Jan Jaap van der Wal - Zonder Band
Theater de Purmaryn, Purmerend
Plien en Bianca - Wie dan allemaal...
Theater De Lievekamp, Oss
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
Theater de Bussel, Oosterhout
Ronald Goedemondt - Dedication
Schouwburg Het Park, Hoorn
Sara Kroos - Bries
Cpunt Theater, Hoofddorp
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:15
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
De Oosterpoort, Groningen
John Buijsman - BUK
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Ernesto en Marcellino - Diepgang
Parktheater, Eindhoven
Karin Bloemen - Overgang
Deventer Schouwburg, Deventer
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Chassé Theater, Breda
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Theater Bellevue, Amsterdam
woensdag 01 april 2009
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Footloose
Schouwburg Venray, Venray
Theo Maassen - Zonder Pardon
De Maaspoort, Venlo
Micha Wertheim - Voor De Grap
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Lenette van Dongen - Nikè
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Lenette van Dongen - Niké
Theater aan de Schie, Schiedam
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
De Harmonie, Leeuwarden
Jochem Myjer - De Rust Zelve
A.S.V. Wolwêze, Leeuwarden
Acda en de Munnik - Spelen
Wilminktheater, Enschede
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
Volckaert Theater, Dongen
Harry Glotzbach - Pura Vida
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Kees Torn - Einde Verhaal
Deventer Schouwburg, Deventer
Jan Jaap van der Wal - Zonder Band
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Leon van der Zanden
Theater PePijn, Den Haag
Eric van Sauers - Ridder
De Weijer, Boxmeer
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Theater Bellevue, Amsterdam
donderdag 02 april 2009
Micha Wertheim - Voor De Grap
Munttheater, Weert
Theo Maassen - Zonder Pardon
De Maaspoort, Venlo
Vincent Geers - Overdaad
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Cabarestafette
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Plien en Bianca - Wie dan allemaal...
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
A Night of Comedy
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Brokstukken - Rode Dwerg
Schouwburg Lochem, Lochem
Pieter Derks - Waan
Fulcotheater, IJsselstein
Claudia de Breij - iClaudia
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Theater 't Speelhuis, Helmond
Ellen Dikker - Toendra
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Wouter Deprez - Eelt
Theater de Koornbeurs, Franeker
Acda en de Munnik - Spelen
Wilminktheater, Enschede
Jan Jaap van der Wal - Zonder Band
Theater de Kampanje, Den Helder
Karin Bloemen - Overgang
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
Leon van der Zanden
Theater PePijn, Den Haag
Guido Weijers - Axestos
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Roy Aernouts - Alles Altijd en Overal
Chassé Theater, Breda
Eric van Sauers - Ridder
Kennemer Theater, Beverwijk
Richard Groenendrijk - Na de wedstrijd
Theater Het Kruispunt, Barendrecht