Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Almere
Almere
Schouwburg Almere
Almere
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg de Lawei
Drachten
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater De Muzeval
Emmen
Theater De Willem
Papendrecht
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater Peeriscoop
Gorinchem
Theater Rotterdam
Rotterdam
C.C. Kortrijk
Kortrijk
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Harmonie
Leeuwarden
De Kleine Komedie
Amsterdam
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Diligentia
Den Haag
Figi Theater
Zeist
Figi Theater
Zeist
Flint
Amersfoort
20:15
Markant Uden
Uden
Parktheater
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
Posthuis Theater
Heerenveen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Theater Peeriscoop
Gorinchem
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater Rotterdam
Rotterdam
Theater Schuurkerk
Maassluis
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Zaantheater
Zaandam
C.C. Leopoldsburg
Leopoldsburg
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
Klein Theater
Dinxperlo
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
22:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Markant Uden
Uden
Parktheater
Eindhoven
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Singer Theater
Laren
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Theater Peeriscoop
Gorinchem
Theater Rotterdam
Rotterdam
Theaterhotel Almelo
Almelo
Munttheater
Weert
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theaterhotel Almelo
Almelo
De Kleine Komedie
Amsterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Agnietenhof
Tiel
De Spiegeltent
Gouda
Flint
Amersfoort
Goudse Schouwburg
Gouda
Leidse Schouwburg
Leiden
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Parktheater
Eindhoven
Scheldetheater
Terneuzen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Agnietenhof
Tiel
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Arsenaal Theater
Vlissingen
De Meerpaal
Dronten
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:15
Diligentia
Den Haag
Flint
Amersfoort
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Posttheater
Arnhem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
donderdag 19 maart 2009
20:00
A Night of Comedy
Kennemer Theater, Beverwijk
Het Groot Niet Te Vermijden - Take Ten
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Footloose
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Karin Bloemen - Overgang
Schouwburg Almere, Almere
Kasper van Kooten - Veelvraat
Schouwburg Almere, Almere
20:15
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Jan Jaap van der Wal - Zonder Band
Schouwburg de Lawei, Drachten
Ronald Goedemondt - Dedication
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Wouter Deprez - Eelt
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Hassan's Angels
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Sara Kroos - Bries
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Plien en Bianca - Wie dan allemaal...
Theater De Muzeval, Emmen
Guido Weijers - Axestos
Theater De Willem, Papendrecht
Javier Guzman - Por Dios
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Sjaak Bral & Fred Delfgaauw - Koffiehuis de Ooieva
Theater Peeriscoop, Gorinchem
John Buijsman - BUK
Theater Rotterdam, Rotterdam
vrijdag 20 maart 2009
Ronald Goedemondt - Dedication
C.C. Kortrijk, Kortrijk
Claudia de Breij - iClaudia
Cpunt Theater, Hoofddorp
Micha Wertheim - Voor De Grap
De Harmonie, Leeuwarden
Theo Maassen - Zonder Pardon
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jörgen Raymann
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Schudden - Ruis
Diligentia, Den Haag
Ter Bescherming van de Jeugd - Het Beste Van..
Figi Theater, Zeist
Vincent Geers - Overdaad
Figi Theater, Zeist
Jandino Asporaat - Buena Vista
Flint, Amersfoort
20:15
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Markant Uden, Uden
Wilko Terwijn - Enig In Zijn Soort
Parktheater, Eindhoven
Wim Helsen - Het Uur van de Prutser
Parktheater, Eindhoven
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
Posthuis Theater, Heerenveen
Footloose
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Mark van de Veerdonk - RANJANEUROSE
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
André Manuel - Voor God noch vaderland
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Guido Weijers - Axestos
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Sjaak Bral & Fred Delfgaauw - Koffiehuis de Ooieva
Theater Peeriscoop, Gorinchem
20:30
Sophie van Hoytema
Theater PePijn, Den Haag
John Buijsman - BUK
Theater Rotterdam, Rotterdam
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
Theater Schuurkerk, Maassluis
Richard Groenendrijk - Na de wedstrijd
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Sara Kroos - Bries
Zaantheater, Zaandam
zaterdag 21 maart 2009
Begijn Le Bleu - Flamingo's in de Polder
C.C. Leopoldsburg, Leopoldsburg
Ter Bescherming van de Jeugd - Het Beste Van..
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Vincent Geers - Overdaad
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Richard Groenendrijk - Na de wedstrijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Schudden - Ruis
Diligentia, Den Haag
Koller
Klein Theater, Dinxperlo
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
22:00
Comedy Train Late Night
Luxor Live, Arnhem
20:00
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Markant Uden, Uden
Wim Helsen - Het Uur van de Prutser
Parktheater, Eindhoven
Kees Torn - Einde Verhaal
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Jan Jaap van der Wal - Zonder Band
Singer Theater, Laren
Claudia de Breij - iClaudia
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Paulien Cornelisse - dagbraken
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Het Groot Niet Te Vermijden - Take Ten
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Kasper van Kooten - Veelvraat
Theater de Bussel, Oosterhout
Micha Wertheim - Voor De Grap
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Hassan's Angels
Theater de Tobbe, Voorburg
Guido Weijers - Axestos
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Sjaak Bral & Fred Delfgaauw - Koffiehuis de Ooieva
Theater Peeriscoop, Gorinchem
John Buijsman - BUK
Theater Rotterdam, Rotterdam
Footloose
Theaterhotel Almelo, Almelo
zondag 22 maart 2009
Claudia de Breij - iClaudia
Munttheater, Weert
Jörgen Raymann
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Javier Guzman - Por Dios
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
A Night of Comedy
Schouwburg Het Park, Hoorn
Footloose
Theaterhotel Almelo, Almelo
maandag 23 maart 2009
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jörgen Raymann
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Javier Guzman - Por Dios
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Schouwburg Het Park, Hoorn
Onno Innemee - Wie heeft Onno Innemee vermoord?
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
dinsdag 24 maart 2009
Footloose
Agnietenhof, Tiel
Wim Helsen - Het Uur van de Prutser
De Spiegeltent, Gouda
Acda en de Munnik - Spelen
Flint, Amersfoort
Brokstukken - Rode Dwerg
Goudse Schouwburg, Gouda
Sara Kroos - Bries
Leidse Schouwburg, Leiden
Herman Finkers - Na de Pauze
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Jan Jaap van der Wal - Zonder Band
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Karin Bloemen - Overgang
Parktheater, Eindhoven
Plien en Bianca - Wie dan allemaal...
Scheldetheater, Terneuzen
Javier Guzman - Por Dios
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Schouwburg Het Park, Hoorn
Kees Torn - Einde Verhaal
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Alex Agnew - More Human than Human
Theater aan de Schie, Schiedam
20:30
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
Theater PePijn, Den Haag
Richard Groenendrijk - Na de wedstrijd
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
woensdag 25 maart 2009
Footloose
Agnietenhof, Tiel
Silvester Zwaneveld
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Arsenaal Theater, Vlissingen
Karin Bloemen - Overgang
De Meerpaal, Dronten
Brokstukken - Rode Dwerg
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:15
Guido Weijers - Axestos
Diligentia, Den Haag
Acda en de Munnik - Spelen
Flint, Amersfoort
Herman Finkers - Na de Pauze
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Jan Jaap van der Wal - Zonder Band
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Pieter Derks - Waan
Posttheater, Arnhem
Ronald Goedemondt - Dedication
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Javier Guzman - Por Dios
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen