Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:30
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
Gigant
Apeldoorn
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Twentse Schouwburg
Enschede
20:30
De Maaspoort
Venlo
Lucky
Rijssen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Twentse Schouwburg
Enschede
20:30
Chassé Theater
Breda
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Stadshoftheater Vianen
Vianen
20:30
Theater de Roestbak
Almere
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Metropool
Hengelo
21:00
Patronaat
Haarlem
21:00
Rotown
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
20:30
Chassé Theater
Breda
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Theater De Boerderij
Huizen
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Twentse Schouwburg
Enschede
20:00
Twentse Schouwburg
Enschede
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:30
Chassé Theater
Breda
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
Schouwburg Almere
Almere
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Spant!
Bussum
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Werftheater
Utrecht
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater Gooiland
Hilversum
Werftheater
Utrecht
15:00
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Twentse Schouwburg
Enschede
20:30
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Twentse Schouwburg
Enschede
Zaantheater
Zaandam
Zaantheater
Zaandam
20:30
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Paard
Den Haag
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
dinsdag 11 maart 2008
20:30
Jhanna Houweling
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Cabarestafette
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
woensdag 12 maart 2008
20:30
Theo Maassen
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
20:15
Girls Comedy Night
Diligentia, Den Haag
Comedy Explosion
Gigant, Apeldoorn
20:30
Finalisten Leids Cabaret Festival
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
The Big Mo Impro Theatre Talk Show Surpris
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Javier Guzman
Twentse Schouwburg, Enschede
donderdag 13 maart 2008
20:30
Ernesto en Marcellino
De Maaspoort, Venlo
Comedy Explosion
Lucky, Rijssen
Finalisten Leids Cabaret Festival
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Lenny Kuhr
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Javier Guzman
Twentse Schouwburg, Enschede
vrijdag 14 maart 2008
20:30
Sara Kroos: Bries
Chassé Theater, Breda
20:15
Alex Klaasen. Ellen Pieters en Jelka van Houten
Diligentia, Den Haag
20:15
Amar
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Lambert-Jan Koops
Theater PePijn, Den Haag
zaterdag 15 maart 2008
20:15
Alex Klaasen. Ellen Pieters en Jelka van Houten
Diligentia, Den Haag
20:15
Micha Wertheim
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Samba Schutte
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Eric van Sauers
Spant!, Bussum
20:15
Brigitte Kaandorp
Stadshoftheater Vianen, Vianen
20:30
Cabaret: Mylou Frencken 'Alles nog Prachtig'
Theater de Roestbak, Almere
20:15
Paul Haenen
Theater de Speeldoos, Baarn
20:30
Bart de Groof
Theater PePijn, Den Haag
Jeroen Bouwhuis
Theater Zuidplein, Rotterdam
dinsdag 18 maart 2008
20:30
Theo Maassen
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
20:15
Van Muiswinkel en Van Vleuten
De Kleine Komedie, Amsterdam
Bert Visscher
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Op sterk water
Theater PePijn, Den Haag
woensdag 19 maart 2008
20:30
Theo Maassen
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
20:15
Van Muiswinkel en Van Vleuten
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Comedytrain
Diligentia, Den Haag
Finalisten Leids Cabaret Festival
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Jeffrey Spalburg
Metropool, Hengelo
21:00
Droog Brood
Patronaat, Haarlem
21:00
Jacob Sirof / Patrick Laureij
Rotown, Rotterdam
Bert Visscher
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Richard Groenendijk
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Wouter Deprez
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
A Night of Comedy
Theater PePijn, Den Haag
donderdag 20 maart 2008
20:30
Theo Maassen
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
20:30
Carolien Borgers: Snars
Chassé Theater, Breda
20:15
Van Muiswinkel en Van Vleuten
De Kleine Komedie, Amsterdam
Bert Visscher
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Jeroen van Merwijk
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Richard Groenendijk
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Amsterdams Kleinkunst Festival deel 2
Theater De Boerderij, Huizen
Iwein Segers / Ter Bescherming van de Jeugd
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Anuar
Theater De Veste, Delft
20:30
Theatergroep Oeloek
Theater PePijn, Den Haag
Claudia de Breij
Twentse Schouwburg, Enschede
20:00
Sara Kroos
Twentse Schouwburg, Enschede
20:15
Paul Haenen
Zaantheater, Zaandam
vrijdag 21 maart 2008
20:30
Girls Comedy Night
Chassé Theater, Breda
20:15
Van Muiswinkel en Van Vleuten
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Paul Haenen
Diligentia, Den Haag
Najib Amhali
Schouwburg Almere, Almere
Bert Visscher
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Hetty Heyting
Theater PePijn, Den Haag
Veldhuis & Kemper
Theaterhotel Almelo, Almelo
zaterdag 22 maart 2008
20:15
Van Muiswinkel en Van Vleuten
De Kleine Komedie, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Droog Brood
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Reinder van der Naalt
Spant!, Bussum
20:30
Hetty Heyting
Theater PePijn, Den Haag
Robbert Jan Proos
Werftheater, Utrecht
20:15
Eric van Sauers
Zaantheater, Zaandam
zondag 23 maart 2008
20:15
Van Muiswinkel en Van Vleuten
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Purper
Theater Gooiland, Hilversum
Robbert Jan Proos
Werftheater, Utrecht
maandag 24 maart 2008
15:00
Jacquelien de Savornin Lohman
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
20:15
Van Muiswinkel en Van Vleuten
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 25 maart 2008
Theo Maassen
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
20:15
Van Muiswinkel en Van Vleuten
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Bert Visscher
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Finalisten Leids Cabaret Festival
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Sara Kroos
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Herman Finkers
Twentse Schouwburg, Enschede
woensdag 26 maart 2008
20:30
Theo Maassen
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
Wouter Deprez: Eelt
Chassé Theater, Breda
20:15
Van Muiswinkel en Van Vleuten
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Bert Visscher
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Acda en de Munnik
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Finalisten Leids Cabaret Festival
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Richard Groenendijk
Theater de Speeldoos, Baarn
20:30
Anuar
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Eric van Sauers
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Herman Finkers
Twentse Schouwburg, Enschede
De Lama's
Zaantheater, Zaandam
De Lama's
Zaantheater, Zaandam
donderdag 27 maart 2008
20:30
Theo Maassen
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
20:15
Van Muiswinkel en Van Vleuten
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Javier Guzman
Diligentia, Den Haag
20:00
Tineke Schouten
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Comedy Explosion
Paard, Den Haag
20:00
Storm - Open Podium voor Aanstormend Theatertalent
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Claudia de Breij
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Bert Visscher
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg