Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
21:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
19:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Markant Uden
Uden
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Perron-3
Rosmalen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Theater Hof 88
Almelo
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Agora Theater Lelystad
Lelystad
C.C Warenar
Wassenaar
C.C. Strombeek
Grimbergen
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Klif
Nijmegen
20:30
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
Het Musiater
Zevenaar
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
21:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
19:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Leidse Schouwburg
Leiden
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Scheldetheater
Terneuzen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Theater Concordia
Enschede
20:15
Theater Dakota
Den Haag
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:15
Bon theater
Medemblik
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
C.C. Hillegom
Hillegom
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Diligentia
Den Haag
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Het Diekhuus
Middelharnis
20:00
Jan van Besouw
Goirle
21:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
19:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Luctor et Emergo
Rilland
20:30
S.C.C. De Muzenval
Eersel
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Singer Theater
Laren
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Boom Chicago
Amsterdam
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
donderdag 12 mei 2022
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Plien en Bianca - En nu dan?
De Maaspoort, Venlo
20:15
René van Meurs - 2636
De Muze, Noordwijk
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Janneke de Bijl - Dit is het nou
ECI Cultuurfabriek, Roermond
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live
Markant Uden, Uden
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Lisa Loeb - Extase
Perron-3, Rosmalen
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Tineke Schouten - Dubbel
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Johan Goossens - Kleine pijntjes
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Andries Tunru - In Theorie
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Jeroens Clan - Tere Zieltjes
Theater 't Speelhuis, Helmond
Christel de Laat - Hoe dan?!
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Rayen Panday - Focus
Theater de Schalm, Veldhoven
Pieter Derks - Uit het niets
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Cabarestafette 21-22
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Lotte Velvet - Ondergrond
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Merijn Scholten - Solo
Theater Hof 88, Almelo
Hollandse Nieuwe
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Lebbis - De Ziel
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
vrijdag 13 mei 2022
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Sjaak Bral - De Meesterkraker
C.C Warenar, Wassenaar
Grof geschud - Broeden
C.C. Strombeek, Grimbergen
20:15
Cabarestafette 21-22
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Andries Tunru - In Theorie
De Klif, Nijmegen
20:30
Merijn Scholten - Solo
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Fulcotheater, IJsselstein
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder
Het Musiater, Zevenaar
20:00
Lisa Loeb - Extase
Het Postkantoor, Bovenkarspel
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
Johan Goossens - Kleine pijntjes
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
LOS - Lusten en Lasten
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even
Leidse Schouwburg, Leiden
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Patrick Laureij - Live
Scheldetheater, Terneuzen
Pieter Derks - Uit het niets
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Jeroens Clan - Tere Zieltjes
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:15
René van Meurs - 2636
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Lonneke Dort - Allemaal of Niemand
Theater Concordia, Enschede
20:15
Lotte Velvet - Ondergrond
Theater Dakota, Den Haag
Christel de Laat - Hoe dan?!
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Tineke Schouten - Dubbel
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Finalistentour 35ste Groninger Studenten Cabaret Festival
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Patrick Nederkoorn - Hoogtij
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Rayen Panday - Focus
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zaterdag 14 mei 2022
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
René van Meurs - 2636
ATLAS Theater, Emmen
20:15
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Bon theater, Medemblik
20:15
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Andries Tunru - In Theorie
C.C. Hillegom, Hillegom
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Cabarestafette 21-22
De Meerpaal, Dronten
20:15
Lotte Velvet - Ondergrond
De Meerpaal, Dronten
20:15
Janneke de Bijl - Dit is het nou
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Lisa Loeb - Extase
Diligentia, Den Haag
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Sjaak Bral - De Sjaak
Het Diekhuus, Middelharnis
20:00
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Jan van Besouw, Goirle
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Leidse Schouwburg, Leiden
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Luctor et Emergo, Rilland
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
S.C.C. De Muzenval, Eersel
Pieter Derks - Uit het niets
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Lebbis - De Ziel
Singer Theater, Laren
20:15
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Johan Goossens - Kleine pijntjes
Theater de Griffioen, Amstelveen
Christel de Laat - Hoe dan?!
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Tineke Schouten - Dubbel
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Merijn Scholten - Solo
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
De Gestampte Meisjes - Lext Nevel
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Finalistentour 35ste Groninger Studenten Cabaret Festival
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater Sneek, Sneek
20:30
Rayen Panday - Focus
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
maandag 16 mei 2022
20:00
Todd Barry
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:00
Patrick Laureij
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Patrick Laureij - Live
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Plien en Bianca - En nu dan?
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
dinsdag 17 mei 2022
20:00
Todd Barry
Boom Chicago, Amsterdam
20:00
Laurent Gerra
Koninklijk Circus, Brussel
20:15
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Patrick Laureij
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Patrick Laureij - Live
Oude Luxor Theater, Rotterdam