Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Meervaart
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:15
De Oosterpoort
Groningen
19:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
21:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Kursaal Oostende
Oostende
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Kantine Walhalla
Rotterdam
20:15
Het Wennekerpand
Schiedam
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:30
Markant Uden
Uden
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
G.C. Spikkerelle
Avelgem
20:30
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Kursaal Oostende
Oostende
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Musis
Arnhem
20:00
Posttheater
Arnhem
De Nieuwe Kolk
Assen
G.C. Spikkerelle
Avelgem
Theater De Veste
Delft
20:00
Theater Berkelland
Eibergen
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Veluvine
Nunspeet
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:15
Markant Uden
Uden
19:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
21:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Flint
Amersfoort
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Musis
Arnhem
20:30
Posttheater
Arnhem
De Nieuwe Kolk
Assen
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Stadsschouwburg Brugge
Brugge
20:15
Spant!
Bussum
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
Goudse Schouwburg
Gouda
Posthuis Theater
Heerenveen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
De Meenthe
Steenwijk
19:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
19:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
21:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Flint
Amersfoort
20:00
Boom Chicago
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Luctor et Emergo
Rilland
Scheldetheater
Terneuzen
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
dinsdag 02 mei 2023
20:00
Richard Groenendijk - Voor iedereen beter
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Patrick Laureij - Live
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Fred van Leer - Fred van Leer en Route
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Thjum Arts - Tijdloos Genot
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
woensdag 03 mei 2023
20:15
Ari Shaffir
Meervaart, Amsterdam
Kees Van Amstel - Vluchtweg Altijd Vrijhouden
Meervaart, Amsterdam
20:15
Ashton Brothers - 20 jaar Ashton Brothers
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Merijn Scholten - Solo
Diligentia, Den Haag
20:30
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid
Theater De Omval, Diemen
20:15
Lotte Velvet - Ondergrond
De Oosterpoort, Groningen
19:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
21:00
Daniël Arends - God is mijn rechter
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Jay Francis
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Martijn Koning - Appeltjes Schillen
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:30
Edson Da Graça - Zoals het hoort
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Fred van Leer - Fred van Leer en Route
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Philippe Geubels - Geubels Gaat In Bad
Kursaal Oostende, Oostende
Richard Groenendijk - Voor Iedereen Beter
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Jandino Asporaat - Judeska Airlines
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Peter Pannekoek - DNA
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Willie Wartaal - Moederdag
Kantine Walhalla, Rotterdam
20:15
Mouna Laroussi - Fatima
Het Wennekerpand, Schiedam
20:00
Erik Van Muiswinkel - Moojen Ligjes In De Lugt
De Meenthe, Steenwijk
20:30
Fabian Franciscus - Lekker Gezellig
Markant Uden, Uden
20:15
Kasper van der Laan - Warm
De Maaspoort, Venlo
20:15
Patrick Nederkoorn - Hoogtij
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
René Van Meurs - 2636
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
donderdag 04 mei 2023
20:15
Lenette Van Dongen - Dat Doet Ze Anders Nooit
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Alex Agnew - Wake me up when it's over
G.C. Spikkerelle, Avelgem
20:30
Willie Wartaal - Moederdag
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Philippe Geubels - Geubels Gaat In Bad
Kursaal Oostende, Oostende
vrijdag 05 mei 2023
20:15
Lenette Van Dongen - Dat Doet Ze Anders Nooit
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Musis, Arnhem
20:00
Rosa Da Silva - Dat wil je
Posttheater, Arnhem
Peter Pannekoek - DNA
De Nieuwe Kolk, Assen
Alex Agnew - Wake me up when it's over
G.C. Spikkerelle, Avelgem
Kees Van Amstel - Vluchtweg Altijd Vrijhouden
Theater De Veste, Delft
20:00
Ashton Brothers - 20 jaar Ashton Brothers
Theater Berkelland, Eibergen
20:15
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Patrick Laureij - Live
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Veluvine, Nunspeet
20:00
Philippe Geubels | Geubels Gaat In Bad
Kursaal Oostende, Oostende
20:00
Kasper van der Laan - Warm
Agnietenhof, Tiel
20:15
Jandino Asporaat - Judeska Airlines
Markant Uden, Uden
19:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
21:00
Daniël Arends - God is mijn rechter
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Niet Schieten! - Mannen van niks
Theater de Hofnar, Valkenswaard
zaterdag 06 mei 2023
20:15
Ton Kas - Best of ... Ton Kas
Flint, Amersfoort
20:00
Ashton Brothers - 20 jaar Ashton Brothers
Theater de Griffioen, Amstelveen
19:00
The Comedy Store
Melkweg, Amsterdam
20:15
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Musis, Arnhem
20:30
Rosa Da Silva - Dat wil je
Posttheater, Arnhem
Peter Pannekoek - DNA
De Nieuwe Kolk, Assen
20:30
Finalistentour Groninger Studenten Cabaret Festival
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Bart van Loo - De Bourgondiërs
Stadsschouwburg Brugge, Brugge
20:15
Martijn Koning - Appeltjes Schillen
Spant!, Bussum
20:00
Herman van Veen - De voorstelling
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Thjum Arts - Tijdloos Genot
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:15
Erik Van Muiswinkel - Moojen Ligjes In De Lugt
Theater De Veste, Delft
20:15
Cameretten - Finalistentournee
Diligentia, Den Haag
20:15
Jandino Asporaat - Judeska Airlines
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Spruijt en Opperman - Heimweeën
Theater 't Pand, Gorinchem
Martijn Kardol - De Situatie
Goudse Schouwburg, Gouda
Kees Van Amstel - Vluchtweg Altijd Vrijhouden
Posthuis Theater, Heerenveen
Kasper van der Laan - Warm
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Andries Tunru - In Theorie
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Jay Francis
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Fabian Franciscus - Lekker Gezellig
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Patrick Laureij - Live
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:15
Niet Schieten! - Mannen van niks
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:00
Philippe Geubels | Geubels Gaat In Bad
Kursaal Oostende, Oostende
20:30
Lotte Velvet - Ondergrond
Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Patrick Nederkoorn - Hoogtij
Theater de Purmaryn, Purmerend
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
De Meenthe, Steenwijk
19:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
19:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
21:00
Daniël Arends - God is mijn rechter
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Richard Groenendijk - Voor iedereen beter
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Merijn Scholten - Solo
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
zondag 07 mei 2023
20:00
Ashton Brothers - 20 jaar Ashton Brothers
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Herman van Veen - De voorstelling
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Nienke Plas - Postnatale Expressie
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
maandag 08 mei 2023
20:00
Michael Pilarczyk - Rust in je hoofd
Flint, Amersfoort
20:00
The Pto Comedy Tour - Nurse Blake
Boom Chicago, Amsterdam
20:00
Alyssa Edwards
Meervaart, Amsterdam
Theo Maassen - Onbekend Terrein
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Willie Wartaal - Moederdag
De Kleine Komedie, Amsterdam
Peter Pannekoek - DNA
Diligentia, Den Haag
dinsdag 09 mei 2023
Theo Maassen - Onbekend Terrein
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Marc-marie Huijbregts - Uitgesproken
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Ik Ga Stuk!
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Nienke Plas - Postnatale Expressie
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Jochem Myjer - Net alsof
Luctor et Emergo, Rilland
Bert Visscher - Dat Zie Je Een Ander Niet Doen
Scheldetheater, Terneuzen
20:15
Patrick Laureij - Live
Theater De Leest, Waalwijk
woensdag 10 mei 2023
20:30
Thjum Arts - Tijdloos Genot
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Kenny Sebastian
Meervaart, Amsterdam
20:15
Merijn Scholten - Solo
De Kleine Komedie, Amsterdam
Theo Maassen - Onbekend Terrein
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam