Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Storm
Winterswijk
Theater De Verwachting
Ritthem
Theater De Veste
Delft
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Kikker
Utrecht
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Agnietenhof
Tiel
Agora Theater Druten
Druten
00:00
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
C.C. De Schakel
Waregem
C.C. Deurne
Deurne
20:15
Cultura
Ede
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kleine Willem
Enschede
21:30
De Maaspoort
Venlo
De Meenthe
Steenwijk
20:15
De Molenberg
Delfzijl
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Oosterpoort
Groningen
De Schakel
Gilze
DeLaMar
Amsterdam
00:00
Diligentia
Den Haag
20:15
Dok6
Panningen
Figi Theater
Zeist
Fransche School Culemborg
Culemborg
Het Kielzog
Hoogezand
Het Veur Theater
Leidschendam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
19:15
Kursaal Oostende
Oostende
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:30
Markant Uden
Uden
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Podium Hoge Woerd
De Meern
Pook
Oostknollendam
Posttheater
Arnhem
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schaffelaartheater
Barneveld
Scheldetheater
Terneuzen
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Het Park
Hoorn
Spant!
Bussum
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater aan Zee/ Dorphuis
Renesse
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Theater de Mythe
Goes
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Veste
Delft
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
00:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater Zinin
Nijverdal
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:15
Veluvine
Nunspeet
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Agnietenhof
Tiel
20:00
Arto Theater
Schoonhoven
BREStheater
Brielle
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Chassé Theater
Breda
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
De Dialoog
Ermelo
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kunstgreep
Oostzaan
De Muze
Noordwijk
De Nieuwe Kolk
Assen
DeLaMar
Amsterdam
20:30
DeMess
Naarden
Deventer Schouwburg
Deventer
Diligentia
Den Haag
donderdag 06 december 2018
Arie & Silvester - Wie?!
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Ali B - Koorts
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Rayen Panday - Fenomeen
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater Bouwkunde, Deventer
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
De Partizanen - Het leven an sich
Theater de Griffioen, Amstelveen
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Theater de Stoep, Spijkenisse
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater De Storm, Winterswijk
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater De Verwachting, Ritthem
Claudia de Breij - Nu
Theater De Veste, Delft
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Louise Korthals - Alles is er
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater Kikker, Utrecht
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Theater Walhalla, Rotterdam
Martijn Kardol - Bang
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Thomas Acda - Motel
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
vrijdag 07 december 2018
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Agnietenhof, Tiel
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Agora Theater Druten, Druten
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
William Boeva - Reset
C.C. De Schakel, Waregem
Pieter Derks - Voor wat het waard is
C.C. Deurne, Deurne
20:15
Kirsten van Teijn - Nobel
Cultura, Ede
Henry van Loon - Onze Henry
De Kleine Komedie, Amsterdam
Martijn Kardol - Bang
De Kleine Willem, Enschede
21:30
Jeroen Leenders - The Jeroen Leenders Experience
De Maaspoort, Venlo
Sara Kroos - Zonder Verdoving
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Fabian Franciscus - Vlafeest
De Molenberg, Delfzijl
Thomas Acda - Motel
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Hadewych Minis - Minis Plus
De Oosterpoort, Groningen
Jochen Otten - Troosten
De Schakel, Gilze
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
DeLaMar, Amsterdam
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
Diligentia, Den Haag
20:15
Leon van der Zanden - Kameleon
Dok6, Panningen
Dorine Wiersma - Gaan we katten?
Figi Theater, Zeist
Louise Korthals - Alles is er
Fransche School Culemborg, Culemborg
Rayen Panday - Fenomeen
Het Kielzog, Hoogezand
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Het Veur Theater, Leidschendam
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
19:15
Jacques Vermeire
Kursaal Oostende, Oostende
De Partizanen - Het leven an sich
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:30
Fuad Hassen - Held
Markant Uden, Uden
Lebbis - De Bovengrens
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Alex Ploeg Ultimatum
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Podium Hoge Woerd, De Meern
Nathalie Baartman - Breek
Pook, Oostknollendam
Patrick Laureij
Posttheater, Arnhem
Richard Groenendijk - Om Alles!
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Jan Beuving - Rotatie
Schaffelaartheater, Barneveld
René van Meurs - Ik beloof niks
Scheldetheater, Terneuzen
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Maartje & Kine - Vibrato
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Schouwburg de Lawei, Drachten
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Schouwburg Het Park, Hoorn
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Spant!, Bussum
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Ali B - Koorts
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
ANNE & LISA - Weltschmerz
Theater 't Pand, Gorinchem
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater 't Speelhuis, Helmond
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater aan Zee/ Dorphuis, Renesse
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater Bouwkunde, Deventer
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater de Griffioen, Amstelveen
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Anne-Marie Jung - Ram
Theater de Kampanje, Den Helder
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Theater de Mythe, Goes
Matroesjka - Brainwash
Theater de Purmaryn, Purmerend
Claudia de Breij - Nu
Theater De Veste, Delft
Thijs Kemperink - Bonje
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Lebbis - De Bovengrens
Theater Kerkrade, Kerkrade
00:00
Oeloek - Droeftoeters
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Ton Kas - Kakmaker
Theater Zinin, Nijverdal
Tineke Schouten - Highlights
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:15
Purper - Purper's Passie
Veluvine, Nunspeet
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
zaterdag 08 december 2018
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
Agnietenhof, Tiel
20:00
Aron Elstak - Kijkt u even mee?
Arto Theater, Schoonhoven
Martijn Kardol - Bang
BREStheater, Brielle
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Chassé Theater, Breda
Jan Beuving - Rotatie
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
William Boeva - Reset
De Dialoog, Ermelo
Henry van Loon - Onze Henry
De Kleine Komedie, Amsterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
De Kunstgreep, Oostzaan
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
De Muze, Noordwijk
Stefano Keizers - Erg Heel
De Nieuwe Kolk, Assen
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Murth Mossel - Pauwer
DeMess, Naarden
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Deventer Schouwburg, Deventer
Lebbis - De Bovengrens
Diligentia, Den Haag