Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater Bouwkunde
Deventer
Deventer Schouwburg
Deventer
Diligentia
Den Haag
Theater De Veste
Delft
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Chassé Theater
Breda
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Posttheater
Arnhem
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Figi Theater
Zeist
C.C. De Schakel
Waregem
21:30
De Maaspoort
Venlo
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:30
Markant Uden
Uden
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Agnietenhof
Tiel
Scheldetheater
Terneuzen
De Meenthe
Steenwijk
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Schouwburg De Kring
Roosendaal
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater aan Zee/ Dorphuis
Renesse
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Dok6
Panningen
Pook
Oostknollendam
19:15
Kursaal Oostende
Oostende
20:15
Veluvine
Nunspeet
Theater Zinin
Nijverdal
Lindenberg Theater
Nijmegen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Schouwburg Het Park
Hoorn
Het Kielzog
Hoogezand
00:00
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Theater 't Speelhuis
Helmond
00:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
De Oosterpoort
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater 't Pand
Gorinchem
20:00
Theater de Mythe
Goes
De Schakel
Gilze
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Kleine Willem
Enschede
20:15
Cultura
Ede
Agora Theater Druten
Druten
Schouwburg de Lawei
Drachten
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater Bouwkunde
Deventer
C.C. Deurne
Deurne
Theater de Kampanje
Den Helder
00:00
Diligentia
Den Haag
20:15
De Molenberg
Delfzijl
Theater De Veste
Delft
Podium Hoge Woerd
De Meern
Fransche School Culemborg
Culemborg
Spant!
Bussum
Schaffelaartheater
Barneveld
Posttheater
Arnhem
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
Figi Theater
Zeist
Het Klooster
Woerden
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Het Trefpunt
Warmond
Schouwburg Venray
Venray
00:00
Theater de Schalm
Veldhoven
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Agnietenhof
Tiel
00:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Arto Theater
Schoonhoven
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Hoftheater
Raalte
donderdag 06 december 2018
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg de Lawei, Drachten
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater Bouwkunde, Deventer
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Deventer Schouwburg, Deventer
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Diligentia, Den Haag
Claudia de Breij - Nu
Theater De Veste, Delft
Alex Ploeg Ultimatum
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Matroesjka - Brainwash
Chassé Theater, Breda
Louise Korthals - Alles is er
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Patrick Laureij
Posttheater, Arnhem
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Sounds Niets te verliezen
Meervaart, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry
De Kleine Komedie, Amsterdam
De Partizanen - Het leven an sich
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Victor Luis van Es - Stille Strijd
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
PURPER’s Passie
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Richard Groenendijk - Om Alles!
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Ali B - Koorts
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
vrijdag 07 december 2018
Dorine Wiersma - Gaan we katten?
Figi Theater, Zeist
William Boeva - Reset
C.C. De Schakel, Waregem
21:30
Jeroen Leenders - The Jeroen Leenders Experience
De Maaspoort, Venlo
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:30
Fuad Hassen - Held
Markant Uden, Uden
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Agnietenhof, Tiel
René van Meurs - Ik beloof niks
Scheldetheater, Terneuzen
Sara Kroos - Zonder Verdoving
De Meenthe, Steenwijk
Thijs Kemperink - Bonje
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Tineke Schouten - Highlights
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Richard Groenendijk - Om Alles!
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater aan Zee/ Dorphuis, Renesse
Matroesjka - Brainwash
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Leon van der Zanden - Kameleon
Dok6, Panningen
Nathalie Baartman - Breek
Pook, Oostknollendam
19:15
Jacques Vermeire
Kursaal Oostende, Oostende
20:15
Purper - Purper's Passie
Veluvine, Nunspeet
Ton Kas - Kakmaker
Theater Zinin, Nijverdal
De Partizanen - Het leven an sich
Lindenberg Theater, Nijmegen
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Lebbis - De Bovengrens
Theater Kerkrade, Kerkrade
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Schouwburg Het Park, Hoorn
Rayen Panday - Fenomeen
Het Kielzog, Hoogezand
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater 't Speelhuis, Helmond
00:00
Oeloek - Droeftoeters
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Lebbis - De Bovengrens
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Alex Ploeg Ultimatum
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Hadewych Minis - Minis Plus
De Oosterpoort, Groningen
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
ANNE & LISA - Weltschmerz
Theater 't Pand, Gorinchem
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Theater de Mythe, Goes
Jochen Otten - Troosten
De Schakel, Gilze
Thomas Acda - Motel
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Martijn Kardol - Bang
De Kleine Willem, Enschede
20:15
Kirsten van Teijn - Nobel
Cultura, Ede
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Agora Theater Druten, Druten
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Schouwburg de Lawei, Drachten
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Maartje & Kine - Vibrato
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater Bouwkunde, Deventer
Pieter Derks - Voor wat het waard is
C.C. Deurne, Deurne
Anne-Marie Jung - Ram
Theater de Kampanje, Den Helder
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
Diligentia, Den Haag
20:15
Fabian Franciscus - Vlafeest
De Molenberg, Delfzijl
Claudia de Breij - Nu
Theater De Veste, Delft
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Podium Hoge Woerd, De Meern
Louise Korthals - Alles is er
Fransche School Culemborg, Culemborg
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Spant!, Bussum
Jan Beuving - Rotatie
Schaffelaartheater, Barneveld
Patrick Laureij
Posttheater, Arnhem
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
DeLaMar, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry
De Kleine Komedie, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater de Griffioen, Amstelveen
Ali B - Koorts
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zaterdag 08 december 2018
20:00
Hadewych Minis - Minis Plus
Schouwburg Odeon, Zwolle
Arie & Silvester - Wie?!
Figi Theater, Zeist
De Partizanen - Het leven an sich
Het Klooster, Woerden
20:15
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Alex Ploeg Ultimatum
Het Trefpunt, Warmond
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Schouwburg Venray, Venray
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater de Schalm, Veldhoven
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
Agnietenhof, Tiel
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Aron Elstak - Kijkt u even mee?
Arto Theater, Schoonhoven
Rayen Panday - Fenomeen
Theater Zuidplein, Rotterdam
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater Zuidplein, Rotterdam
Tineke Schouten - Highlights
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Hoftheater, Raalte