Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Zaantheater
Zaandam
Theater De Leest
Waalwijk
Werftheater
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
19:30
Markant Uden
Uden
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Willem
Papendrecht
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater Aan de Slinger
Houten
Schouwburg Het Park
Hoorn
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
00:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater de Beun
Heiloo
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Parktheater
Eindhoven
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:15
Theater Dakota
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
Diligentia
Den Haag
Podium Hoge Woerd
De Meern
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Zaantheater
Zaandam
Theater De Storm
Winterswijk
De Maaspoort
Venlo
00:00
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Werftheater
Utrecht
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Agnietenhof
Tiel
00:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater Sneek
Sneek
Theater Walhalla
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater De Winsinghhof
Roden
Theater de Purmaryn
Purmerend
00:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Theater Zinin
Nijverdal
HAN Campustheater
Nijmegen
Theater de Kom
Nieuwegein
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
C.C. Maasmechelen
Maasmechelen
Leidse Schouwburg
Leiden
De Harmonie
Leeuwarden
Singer Theater
Laren
Theater Aan de Slinger
Houten
Cpunt Theater
Hoofddorp
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater Cardo
Groesbeek
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater de Koornbeurs
Franeker
Wilminktheater
Enschede
Parktheater
Eindhoven
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater PePijn
Den Haag
Diligentia
Den Haag
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
Chassé Theater
Breda
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
De Nieuwe Kolk
Assen
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Zaantheater
Zaandam
Theater De Storm
Winterswijk
Schouwburg Venray
Venray
20:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater De Lampegiet
Veenendaal
00:00
Theater De Musketon
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Velinx
Tongeren
Agnietenhof
Tiel
20:00
De Meenthe
Steenwijk
woensdag 16 januari 2019
Murth Mossel - Pauwer
Zaantheater, Zaandam
Matroesjka - Brainwash
Theater De Leest, Waalwijk
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Werftheater, Utrecht
Arie & Silvester - Wie?!
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
19:30
Jörgen Raymann - Wubbo's last words: Save the Earth
Markant Uden, Uden
20:30
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Bert Gabriels - Gelukzoeker
Theater de Purmaryn, Purmerend
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater De Willem, Papendrecht
Jeroen van Merwijk - Lucky
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater Aan de Slinger, Houten
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Het Park, Hoorn
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
00:00
Cabarestafette
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater de Beun, Heiloo
20:00
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme (try-out)
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
René van Meurs - Ik beloof niks
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Leon van der Zanden - Kameleon
Parktheater, Eindhoven
Brigitte Kaandorp - Eh...
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Theater De Omval, Diemen
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater Dakota, Den Haag
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater PePijn, Den Haag
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Diligentia, Den Haag
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Podium Hoge Woerd, De Meern
Najib Amhali - Waar was ik?
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Meervaart, Amsterdam
Patrick Laureij
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Louise Korthals - Alles is er
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Tineke Schouten - Highlights
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
donderdag 17 januari 2019
Arie & Silvester - Wie?!
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Martijn Koning - Koning van de dieren
Zaantheater, Zaandam
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater De Storm, Winterswijk
Sara Kroos - Zonder Verdoving
De Maaspoort, Venlo
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
Funda Mujde - Funda stelt zich aan
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Werftheater, Utrecht
20:30
René van Meurs - Ik beloof niks
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Claudia de Breij - Nu
Agnietenhof, Tiel
00:00
Sounds Niets te verliezen
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Theater Sneek, Sneek
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater Walhalla, Rotterdam
Emilio Guzman - Kom dan!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Maartje & Kine - Vibrato
Theater De Winsinghhof, Roden
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater de Purmaryn, Purmerend
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater Zinin, Nijverdal
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
HAN Campustheater, Nijmegen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater de Kom, Nieuwegein
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
C.C. Maasmechelen, Maasmechelen
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Leidse Schouwburg, Leiden
Bert Gabriels - Gelukzoeker
De Harmonie, Leeuwarden
Matroesjka - Brainwash
Singer Theater, Laren
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater Aan de Slinger, Houten
Richard Groenendijk - Om Alles!
Cpunt Theater, Hoofddorp
De Partizanen - Het leven an sich
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Thomas Smith - De jaren van verstand
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Stefano Keizers - Erg Heel
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Theater Cardo, Groesbeek
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Goudse Schouwburg, Gouda
Ton Kas - Kakmaker
Theater de Koornbeurs, Franeker
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Wilminktheater, Enschede
Lieve Scheire - Live in Nerdland
Parktheater, Eindhoven
Brigitte Kaandorp - Eh...
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater PePijn, Den Haag
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Diligentia, Den Haag
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Podium Hoge Woerd, De Meern
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Chassé Theater, Breda
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schaffelaartheater, Barneveld
Henry van Loon - Onze Henry
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Najib Amhali - Waar was ik?
De Nieuwe Kolk, Assen
Alex Ploeg Ultimatum
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
De Kleine Komedie, Amsterdam
Patrick Laureij
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Rayen Panday - Fenomeen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Tineke Schouten - Highlights
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
vrijdag 18 januari 2019
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Martijn Koning - Koning van de dieren
Zaantheater, Zaandam
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater De Storm, Winterswijk
Anne-Marie Jung - Ram
Schouwburg Venray, Venray
20:30
George & Eran - George & Eran worden racisten
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater De Lampegiet, Veenendaal
00:00
Marco Lopes - Moedt
Theater De Musketon, Utrecht
Richard Groenendijk - Om Alles!
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
De Velinx, Tongeren
Claudia de Breij - Nu
Agnietenhof, Tiel
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
De Meenthe, Steenwijk