Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
19:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
21:30
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Theater Ludens
Voorburg
Koninklijk Circus
Brussel
20:15
Spant!
Bussum
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
15:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg De Kring
Roosendaal
De Bogaard
Sint-Truiden
Parktheater
Eindhoven
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
22:00
Theater De Veste
Delft
19:30
Theater De Veste
Delft
19:30
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
21:30
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
21:00
Theater Dakota
Den Haag
19:00
Theater Dakota
Den Haag
19:00
P3
Purmerend
21:00
P3
Purmerend
19:30
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:00
Agnietenhof
Tiel
Parkvilla
Alphen aan den Rijn
Parkvilla
Alphen aan den Rijn
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Chassé Theater
Breda
20:00
Theater 't Web
Bleiswijk
21:00
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Wilminktheater
Enschede
19:00
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
21:00
Theater Zinin
Nijverdal
19:00
Theater Zinin
Nijverdal
19:00
Theater aan de Schie
Schiedam
21:00
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
19:00
Het Veur Theater
Leidschendam
21:00
Het Veur Theater
Leidschendam
19:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
De Muze
Noordwijk
Den Bolder
Waspik
Boom Chicago
Amsterdam
15:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Reggehof
Goor
20:00
Ledeltheater
Oostburg
15:00
Ledeltheater
Oostburg
Jan van Besouw
Goirle
20:00
Wilminktheater
Enschede
21:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
19:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Jan van Besouw
Goirle
21:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
19:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
19:15
Theater de Griffioen
Amstelveen
21:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
21:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
19:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Parktheater
Eindhoven
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Markiezenhof
Bergen op Zoom
Martiniplaza
Groningen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
De Spil
Roeselare
19:30
Scheldetheater
Terneuzen
21:30
Scheldetheater
Terneuzen
21:00
Posttheater
Arnhem
Het Klooster
Woerden
Leidse Schouwburg
Leiden
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Cultura
Ede
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater De Omval
Diemen
zaterdag 03 oktober 2020
21:30
Comedy Special - Hassan el Rahaui / Kees van Amstel / Roué Verveer
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
19:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
21:30
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Theater Ludens, Voorburg
Edouard Baer
Koninklijk Circus, Brussel
20:15
Enge Buren - Basta!
Spant!, Bussum
20:00
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
15:00
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Jacques Vermeire - Van 7 tot 77
De Bogaard, Sint-Truiden
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
Parktheater, Eindhoven
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
22:00
Jandino - Opgefokt
Theater De Veste, Delft
19:30
Jandino - Opgefokt
Theater De Veste, Delft
19:30
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
21:30
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:00
Jasper van der Veen - Het dreigt volslagen goed te komen
Schouwburg de Lawei, Drachten
21:00
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
Theater Dakota, Den Haag
19:00
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
Theater Dakota, Den Haag
19:00
Johan Goossens - In het beste geval
P3, Purmerend
21:00
Johan Goossens - In het beste geval
P3, Purmerend
19:30
John Bishop
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:00
Kasper van der Laan - 1 kilo
Agnietenhof, Tiel
Kasper van Kooten - Speeltijd
Parkvilla, Alphen aan den Rijn
Kasper van Kooten - Speeltijd
Parkvilla, Alphen aan den Rijn
20:15
Lebbis - De Ervaring
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Man, man, man, de Podcast
Chassé Theater, Breda
20:00
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Theater 't Web, Bleiswijk
21:00
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:30
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater PePijn, Den Haag
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Wilminktheater, Enschede
19:00
Piepschuim - Baadt het niet dan schaadt het niet
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Piepschuim - Baadt het niet dan schaadt het niet
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Pieter Verelst - Amai
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
21:00
Rayen Panday - Trigger
Theater Zinin, Nijverdal
19:00
Rayen Panday - Trigger
Theater Zinin, Nijverdal
19:00
René van Meurs - Hunkert
Theater aan de Schie, Schiedam
21:00
René van Meurs - Hunkert
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Sanne Wallis de Vries - Heel
Stadstheater Arnhem, Arnhem
19:00
Silvester Zwaneveld - Lichtgeraakt!
Het Veur Theater, Leidschendam
21:00
Silvester Zwaneveld - Lichtgeraakt!
Het Veur Theater, Leidschendam
19:00
Stefano Keizers - Sorry Baby
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Stefano Keizers - Sorry Baby
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Youp van 't Hek - Korrel Zout
De Muze, Noordwijk
zondag 04 oktober 2020
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Den Bolder, Waspik
Greg Shapiro / Pep Rosenfeld - Lock Him Up
Boom Chicago, Amsterdam
15:00
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
Man, man, man, de Podcast
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Mo Gilligan
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Steef de Jong - SISI BOY
De Kleine Komedie, Amsterdam
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
De Reggehof, Goor
20:00
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Ledeltheater, Oostburg
15:00
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Ledeltheater, Oostburg
maandag 05 oktober 2020
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Jan van Besouw, Goirle
20:00
Jasper van der Veen / Ronald Goedemondt
Wilminktheater, Enschede
21:00
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
19:00
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 06 oktober 2020
Alex Ploeg - EGO
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Jan van Besouw, Goirle
21:30
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Schouwburg Het Park, Hoorn
19:30
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Enge Buren - Basta!
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:00
Eva Crutzen - Opslaan als
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Finale Amsterdams Studenten Cabaret Festival
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Jasper van der Veen / Ronald Goedemondt
Wilminktheater, Enschede
20:15
Lebbis - De Ervaring
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
19:15
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er gaat nog iets heel moois gebeuren
Theater de Griffioen, Amstelveen
21:30
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er gaat nog iets heel moois gebeuren
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Plien en Bianca - En nu dan?
Goudse Schouwburg, Gouda
Youp van 't Hek - Korrel Zout
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
woensdag 07 oktober 2020
Alex Ploeg - EGO
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
21:30
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Schouwburg Het Park, Hoorn
19:30
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Diederik van Vleuten - De Aanbidding Der Wijzen
Theater Ludens, Voorburg
20:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P
Parktheater, Eindhoven
George & Eran - George & Eran worden racisten
Theater Zuidplein, Rotterdam
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Markiezenhof, Bergen op Zoom
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Martiniplaza, Groningen
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
De Spil, Roeselare
19:30
Jandino - Opgefokt
Scheldetheater, Terneuzen
21:30
Jandino - Opgefokt
Scheldetheater, Terneuzen
21:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Posttheater, Arnhem
Maartje & Kine - Speelbeesten
Het Klooster, Woerden
Man, man, man, de Podcast
Leidse Schouwburg, Leiden
Martijn Kardol - Welkom
Schouwburg Ogterop, Meppel
Nathalie Baartman - Niet Normaal
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er gaat nog iets heel moois gebeuren
Cultura, Ede
20:00
Plien en Bianca - En nu dan?
Goudse Schouwburg, Gouda
Ronald Snijders - Een avond met mij
Theater De Omval, Diemen