Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
21:00
S.C.C. De Ruchte
Someren
De Bogaard
Sint-Truiden
21:00
Theater aan de Schie
Schiedam
19:00
Theater aan de Schie
Schiedam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
15:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
21:00
P3
Purmerend
19:00
P3
Purmerend
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
19:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
De Muze
Noordwijk
21:00
Theater Zinin
Nijverdal
19:00
Theater Zinin
Nijverdal
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
De Smeltkroes
Maarheeze
21:00
Het Veur Theater
Leidschendam
19:00
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
21:30
Jan van Besouw
Goirle
19:30
Jan van Besouw
Goirle
Wilminktheater
Enschede
Parktheater
Eindhoven
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
21:00
Theater Dakota
Den Haag
19:00
Theater Dakota
Den Haag
20:30
Theater PePijn
Den Haag
22:00
Theater De Veste
Delft
19:30
Theater De Veste
Delft
20:15
Spant!
Bussum
Koninklijk Circus
Brussel
Chassé Theater
Breda
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Theater 't Web
Bleiswijk
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
19:30
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
21:30
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Parkvilla
Alphen aan den Rijn
Parkvilla
Alphen aan den Rijn
21:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
19:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
19:30
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
21:30
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Den Bolder
Waspik
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg De Kring
Roosendaal
15:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Ledeltheater
Oostburg
15:00
Ledeltheater
Oostburg
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
De Reggehof
Goor
20:00
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Boom Chicago
Amsterdam
21:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
19:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Jan van Besouw
Goirle
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
21:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
19:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Jan van Besouw
Goirle
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:30
DeLaMar
Amsterdam
21:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
19:15
Theater de Griffioen
Amstelveen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Het Klooster
Woerden
19:30
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Theater Ludens
Voorburg
21:30
Scheldetheater
Terneuzen
19:30
Scheldetheater
Terneuzen
Theater aan de Schie
Schiedam
19:00
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
De Spil
Roeselare
C.C. Stroud
Putten
Theater de Bussel
Oosterhout
Schouwburg Ogterop
Meppel
Leidse Schouwburg
Leiden
21:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
19:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Martiniplaza
Groningen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:15
Cultura
Ede
zaterdag 03 oktober 2020
20:00
Bas Birker - Belg (tegen wil en drank)
Scheldetheater, Terneuzen
Chris Verlaan - Man in de Maak
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
21:00
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
S.C.C. De Ruchte, Someren
Jacques Vermeire - Van 7 tot 77
De Bogaard, Sint-Truiden
21:00
René van Meurs - Hunkert
Theater aan de Schie, Schiedam
19:00
René van Meurs - Hunkert
Theater aan de Schie, Schiedam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Schouwburg De Kring, Roosendaal
15:00
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Schouwburg De Kring, Roosendaal
21:00
Johan Goossens - In het beste geval
P3, Purmerend
19:00
Johan Goossens - In het beste geval
P3, Purmerend
Stefano Keizers - Sorry Baby
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
19:00
Stefano Keizers - Sorry Baby
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Youp van 't Hek - Korrel Zout
De Muze, Noordwijk
21:00
Rayen Panday - Trigger
Theater Zinin, Nijverdal
19:00
Rayen Panday - Trigger
Theater Zinin, Nijverdal
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
Bert Gabriels - Is er nog iets gebeurd?
De Smeltkroes, Maarheeze
21:00
Silvester Zwaneveld - Lichtgeraakt!
Het Veur Theater, Leidschendam
19:00
Silvester Zwaneveld - Lichtgeraakt!
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Pieter Verelst - Amai
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
21:30
Bastiaan Ragas - Lang zal je leven
Jan van Besouw, Goirle
19:30
Bastiaan Ragas - Lang zal je leven
Jan van Besouw, Goirle
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Wilminktheater, Enschede
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
Parktheater, Eindhoven
20:00
Jasper van der Veen - Het dreigt volslagen goed te komen
Schouwburg de Lawei, Drachten
21:00
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
Theater Dakota, Den Haag
19:00
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
Theater Dakota, Den Haag
20:30
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater PePijn, Den Haag
22:00
Jandino - Opgefokt
Theater De Veste, Delft
19:30
Jandino - Opgefokt
Theater De Veste, Delft
20:15
Enge Buren - Basta!
Spant!, Bussum
Edouard Baer
Koninklijk Circus, Brussel
Man, man, man, de Podcast
Chassé Theater, Breda
20:00
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Theater 't Web, Bleiswijk
20:15
Sanne Wallis de Vries - Heel
Stadstheater Arnhem, Arnhem
19:30
John Bishop
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
21:30
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Kasper van Kooten - Speeltijd
Parkvilla, Alphen aan den Rijn
Kasper van Kooten - Speeltijd
Parkvilla, Alphen aan den Rijn
21:30
Comedy Special - Hassan el Rahaui / Kees van Amstel / Roué Verveer
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
19:30
Comedy Special - Hassan el Rahaui / Kees van Amstel / Roué Verveer
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
19:30
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
21:30
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
zondag 04 oktober 2020
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Den Bolder, Waspik
Man, man, man, de Podcast
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Schouwburg De Kring, Roosendaal
15:00
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Ledeltheater, Oostburg
15:00
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Ledeltheater, Oostburg
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
De Reggehof, Goor
20:00
Mo Gilligan
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Steef de Jong - SISI BOY
De Kleine Komedie, Amsterdam
Greg Shapiro / Pep Rosenfeld - Lock Him Up
Boom Chicago, Amsterdam
maandag 05 oktober 2020
21:00
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
19:00
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Jan van Besouw, Goirle
20:00
Jasper van der Veen / Ronald Goedemondt
Wilminktheater, Enschede
dinsdag 06 oktober 2020
20:15
Lebbis - De Ervaring
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Eva Crutzen - Opslaan als
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Youp van 't Hek - Korrel Zout
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
21:30
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Schouwburg Het Park, Hoorn
19:30
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Schouwburg Het Park, Hoorn
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Plien en Bianca - En nu dan?
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Enge Buren - Basta!
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Jan van Besouw, Goirle
20:00
Jasper van der Veen / Ronald Goedemondt
Wilminktheater, Enschede
20:30
Finale Amsterdams Studenten Cabaret Festival
DeLaMar, Amsterdam
21:30
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er gaat nog iets heel moois gebeuren
Theater de Griffioen, Amstelveen
19:15
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er gaat nog iets heel moois gebeuren
Theater de Griffioen, Amstelveen
Alex Ploeg - EGO
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
woensdag 07 oktober 2020
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Maartje & Kine - Speelbeesten
Het Klooster, Woerden
19:30
Sanne Wallis de Vries - Heel
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Diederik van Vleuten - De Aanbidding Der Wijzen
Theater Ludens, Voorburg
21:30
Jandino - Opgefokt
Scheldetheater, Terneuzen
19:30
Jandino - Opgefokt
Scheldetheater, Terneuzen
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater aan de Schie, Schiedam
19:00
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater aan de Schie, Schiedam
George & Eran - George & Eran worden racisten
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
De Spil, Roeselare
Youp van 't Hek - Korrel Zout
C.C. Stroud, Putten
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
Theater de Bussel, Oosterhout
Martijn Kardol - Welkom
Schouwburg Ogterop, Meppel
Man, man, man, de Podcast
Leidse Schouwburg, Leiden
21:30
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Schouwburg Het Park, Hoorn
19:30
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Schouwburg Het Park, Hoorn
Nathalie Baartman - Niet Normaal
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Martiniplaza, Groningen
20:00
Plien en Bianca - En nu dan?
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P
Parktheater, Eindhoven
20:15
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er gaat nog iets heel moois gebeuren
Cultura, Ede