Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Effenaar
Eindhoven
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Het Veur Theater
Leidschendam
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater Carrousel
Ommen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Werftheater
Utrecht
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:30
Koningshof
Maassluis
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Cultura
Ede
Agnietenhof
Tiel
Meervaart
Amsterdam
Fransche School Culemborg
Culemborg
Theater De Omval
Diemen
Amicitia Theater
Sneek
Bon theater
Medemblik
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater Achterom
Hilversum
Posttheater
Arnhem
C.C. Onder de Linden
Middenbeemster
Meervaart
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater De Verbeelding
Purmerend
Parktheater
Eindhoven
Theater De Leest
Waalwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Schouwburg Lochem
Lochem
DeLaMar
Amsterdam
Theater de Purmaryn
Purmerend
Scheldetheater
Terneuzen
Agnietenhof
Tiel
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Martiniplaza
Groningen
Theater De Leest
Waalwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Amicitia Theater
Sneek
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Muzeval
Emmen
DeLaMar
Amsterdam
Theater de Purmaryn
Purmerend
Scheldetheater
Terneuzen
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Scala Helmond
Helmond
C.C. Palethe
Overpelt
Theater de Schalm
Veldhoven
Podium Vlieland
Vlieland
Martiniplaza
Groningen
Theater PePijn
Den Haag
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater de Beun
Heiloo
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Podium Het Oude Slot
Heemstede
Markant Uden
Uden
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Scheldetheater
Terneuzen
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Het Klooster
Woerden
Prismare
Enschede
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Posthuis Theater
Heerenveen
20:30
Podium 't Beest
Goes
C.C. Kortrijk
Kortrijk
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
Martiniplaza
Groningen
Theater de Kappen
Haaksbergen
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
Het Klooster
Nuenen
Theater De Boerderij
Huizen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Venray
Venray
Agora Theater Druten
Druten
Theater de Griffioen
Amstelveen
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Leidse Schouwburg
Leiden
Markant Uden
Uden
C.C. Genk
Genk
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Posttheater
Arnhem
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Theater PePijn
Den Haag
zaterdag 10 november 2012
Carolien Borgers - Happy End
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Comedy Night: Comedytrain met Henry van Loon en Jo
Effenaar, Eindhoven
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Droog Brood - Dat wordt oorlog
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Ellen Dikker - Horten en stoten
Het Veur Theater, Leidschendam
Eric Koller - Fire in the hole
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Jeffrey Spalburg - Thuus
Theater Carrousel, Ommen
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwel
Werftheater, Utrecht
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:30
LOS muziektheater - FCKD
Koningshof, Maassluis
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Nico Dijkshoorn, Ronald Giphart - Matennaaiers
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Niet Schieten! - Mannen zijn zeikwijven
Cultura, Ede
Onno Innemee - Het is hier een gekkenhuis!
Agnietenhof, Tiel
Op Sterk Water - Alfa
Meervaart, Amsterdam
Poolvogel - Poolvogel
Fransche School Culemborg, Culemborg
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Theater De Omval, Diemen
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Amicitia Theater, Sneek
Schudden - We vieren het maar
Bon theater, Medemblik
Silvester Zwaneveld - In de lift
Theater Bouwkunde, Deventer
Speelman & Speelman - Optimisten
Theater Achterom, Hilversum
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Posttheater, Arnhem
Yora Rienstra - We maken er wat van
C.C. Onder de Linden, Middenbeemster
zondag 11 november 2012
Acda en de Munnik - 't Heerst
Meervaart, Amsterdam
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
DeLaMar, Amsterdam
15:30
Paul van Vliet
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Poolvogel - Poolvogel
Theater De Verbeelding, Purmerend
maandag 12 november 2012
Liesbeth List - 70 jaar Liesbeth
Parktheater, Eindhoven
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Theater De Leest, Waalwijk
Theo Maassen - Met alle respect
De Kleine Komedie, Amsterdam
Yora Rienstra - We maken er wat van
Theater de Griffioen, Amstelveen
Youp van 't Hek - Wigwam
Schouwburg Lochem, Lochem
dinsdag 13 november 2012
Arjan Ederveen - Ederveenzaamheid
DeLaMar, Amsterdam
Ashton Brothers - Treasures
Theater de Purmaryn, Purmerend
Brigitte Kaandorp - Cabaret voor beginners
Scheldetheater, Terneuzen
Dolf Jansen - Oudejaars 2012
Agnietenhof, Tiel
20:00
Guido Weijers - De oudejaarsconference 2012
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Najib Amhali - Alles komt goed
Martiniplaza, Groningen
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Theater De Leest, Waalwijk
Theo Maassen - Met alle respect
De Kleine Komedie, Amsterdam
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Youp van 't Hek
Theater de Hofnar, Valkenswaard
woensdag 14 november 2012
Acda en de Munnik - 't Heerst
Amicitia Theater, Sneek
Ali B - Ali geeft antwoord
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Alkemade en Bloemen - Je moet niet alles geloven w
De Kleine Komedie, Amsterdam
André Manuel - Bonzaai!!!
Theater De Muzeval, Emmen
Arjan Ederveen - Ederveenzaamheid
DeLaMar, Amsterdam
Ashton Brothers - Treasures
Theater de Purmaryn, Purmerend
Brigitte Kaandorp - Cabaret voor beginners
Scheldetheater, Terneuzen
20:15
Guido Weijers - De oudejaarsconference 2012
Theater De Lievekamp, Oss
Henry van Loon - Electropis
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Jandino Asporaat - De Revue
Scala Helmond, Helmond
Joost van Hyfte - KOK
C.C. Palethe, Overpelt
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Theater de Schalm, Veldhoven
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Podium Vlieland, Vlieland
Najib Amhali - Alles komt goed
Martiniplaza, Groningen
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Theater PePijn, Den Haag
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Silvester Zwaneveld - In de lift
Theater de Beun, Heiloo
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Yora Rienstra - We maken er wat van
Podium Het Oude Slot, Heemstede
donderdag 15 november 2012
Acda en de Munnik - 't Heerst
Markant Uden, Uden
Ali B - Ali geeft antwoord
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Ashton Brothers - Treasures
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Bert Visscher - Afijn
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Brigitte Kaandorp - Cabaret voor beginners
Scheldetheater, Terneuzen
Carolien Borgers - Happy End
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
De Gebroeders Fretz - Revolte
Het Klooster, Woerden
De Hyena's - De Hyena's Comedy
Prismare, Enschede
Dolf Jansen - Oudejaars 2012
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Enge Buren - Reuring
Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Guido Weijers Oudejaarsconference 2012
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Henry van Loon - Electropis
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Posthuis Theater, Heerenveen
20:30
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Podium 't Beest, Goes
Joost van Hyfte - KOK
C.C. Kortrijk, Kortrijk
Kamagurka - Sprook
Parktheater, Eindhoven
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
LOS muziektheater - FCKD
Theater De Winsinghhof, Roden
Najib Amhali - Alles komt goed
Martiniplaza, Groningen
Nathalie Baartman - Prei met mij
Theater de Kappen, Haaksbergen
20:00
Nico Dijkshoorn / Ronald Giphart - Matennaaiers
Burgerweeshuis, Deventer
Piepschuim
Het Klooster, Nuenen
Poolvogel - Poolvogel
Theater De Boerderij, Huizen
Roué Verveer - In zeer goede staat
De Kleine Komedie, Amsterdam
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Schudden - We vieren het maar
Schouwburg Venray, Venray
Silvester Zwaneveld - In de lift
Agora Theater Druten, Druten
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Theater de Griffioen, Amstelveen
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Youp van 't Hek - Wigwam
Leidse Schouwburg, Leiden
vrijdag 16 november 2012
Acda en de Munnik - 't Heerst
Markant Uden, Uden
Ali B - Ali geeft antwoord
C.C. Genk, Genk
Alkemade en Bloemen - Je moet niet alles geloven w
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
André Manuel - Bonzaai!!!
Posttheater, Arnhem
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Ashton Brothers - Treasures
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Berry Lussenburg - Verwhard
Theater PePijn, Den Haag