Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Orpheus
Apeldoorn
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Spant!
Bussum
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Stoep
Spijkenisse
Kennemer Theater
Beverwijk
19:00
Diligentia
Den Haag
20:00
Poppodium Romein
Leeuwarden
De Speeldoos
Vught
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Singer Theater
Laren
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Scheldetheater
Terneuzen
Musis
Arnhem
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Het Front
Vroomshoop
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Spant!
Bussum
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Ledeltheater
Oostburg
Meervaart
Amsterdam
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Theater De Storm
Winterswijk
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater Rotonde
Borger
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Effenaar
Eindhoven
Flint
Amersfoort
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater Aan de Slinger
Houten
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Cafe The Joker
Antwerpen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Leidse Schouwburg
Leiden
Diligentia
Den Haag
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Chassé Theater
Breda
Goudse Schouwburg
Gouda
De Kleine Komedie
Amsterdam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater Rotterdam
Rotterdam
Diligentia
Den Haag
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Theater De Muzeval
Emmen
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Theater PePijn
Den Haag
Theater de Purmaryn
Purmerend
Goudse Schouwburg
Gouda
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater Peeriscoop
Gorinchem
Orpheus
Apeldoorn
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Bar Twinns
Ermelo
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater Rotterdam
Rotterdam
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Diligentia
Den Haag
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Agora Theater Druten
Druten
De Maaspoort
Venlo
Theater de Bussel
Oosterhout
De Kleine Komedie
Amsterdam
21:00
EKKO
Utrecht
Theater Peeriscoop
Gorinchem
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater De Muzeval
Emmen
De Maaspoort
Venlo
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Schouwburg Almere
Almere
Schouwburg Almere
Almere
Theater Rotterdam
Rotterdam
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Schouwburg de Lawei
Drachten
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater De Willem
Papendrecht
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Cpunt Theater
Hoofddorp
Het Klooster
Woerden
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
donderdag 12 maart 2009
20:00
Brigitte Kaandorp
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Anuar
Orpheus, Apeldoorn
Acda en de Munnik
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
vrijdag 13 maart 2009
Veldhuis & Kemper
Spant!, Bussum
Tineke Schouten - Posi-tien
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:30
Theo van den Oever
Theater PePijn, Den Haag
Sjaak Bral
Theater De Lievekamp, Oss
Silvester Zwaneveld
Theater de Stoep, Spijkenisse
Plien en Bianca - Wie dan allemaal...
Kennemer Theater, Beverwijk
19:00
Pieter Tiddens
Diligentia, Den Haag
20:00
Noordsterren
Poppodium Romein, Leeuwarden
Mark van de Veerdonk
De Speeldoos, Vught
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Koller
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Kasper van Kooten - Veelvraat
Singer Theater, Laren
20:15
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Jandino Asporaat - Buena Vista
Theater aan de Schie, Schiedam
Jan Jaap van der Wal - Zonder Band
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Het Groot Niet Te Vermijden - Take Ten
Scheldetheater, Terneuzen
Herman Finkers - Na de Pauze
Musis, Arnhem
Footloose
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Coen Jutte
Het Front, Vroomshoop
Claudia de Breij
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Brigitte Kaandorp
Schouwburg Hengelo, Hengelo
zaterdag 14 maart 2009
Veldhuis & Kemper
Spant!, Bussum
20:30
Theo van den Oever
Theater PePijn, Den Haag
Take Ten - Het Groot Niet Te Vermijden
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Mark van de Veerdonk
Ledeltheater, Oostburg
Koller
Meervaart, Amsterdam
Kasper van Kooten - Veelvraat
Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Kasper van Kooten
Diligentia, Den Haag
20:00
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Theater De Storm, Winterswijk
Jandino Asporaat
Lindenberg Theater, Nijmegen
Jaap Mulder
Theater Rotonde, Borger
Footloose
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Comedy Explosion
Effenaar, Eindhoven
Claudia de Breij
Flint, Amersfoort
20:00
Brigitte Kaandorp
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Anuar
Theater Aan de Slinger, Houten
20:30
Alex Klaassen
Theater de Tobbe, Voorburg
zondag 15 maart 2009
Take Ten - Het Groot Niet Te Vermijden
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Silvester Zwaneveld
Cafe The Joker, Antwerpen
Footloose
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
maandag 16 maart 2009
Plien en Bianca - Wie dan allemaal...
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Jörgen Raymann
Leidse Schouwburg, Leiden
Javier Guzman - Por Dios
Diligentia, Den Haag
Jan Jaap van der Wal - Zonder Band
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Daniël Arends
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 17 maart 2009
20:00
Wim Helsen
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Vliegende Panters
Chassé Theater, Breda
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Goudse Schouwburg, Gouda
Theo Maassen - Zonder Pardon
De Kleine Komedie, Amsterdam
Sara Kroos - Bries
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Plien en Bianca - Wie dan allemaal...
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
John Buijsman - BUK
Theater Rotterdam, Rotterdam
Javier Guzman - Por Dios
Diligentia, Den Haag
Guido Weijers - Axestos
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Footloose
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Ellen Dikker - Toendra
Theater De Muzeval, Emmen
Acda en de Munnik
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
woensdag 18 maart 2009
Wouter Deprez
Theater PePijn, Den Haag
Wim Helsen - Het Uur van de Prutser
Theater de Purmaryn, Purmerend
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Goudse Schouwburg, Gouda
Theo Maassen - Zonder Pardon
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Sjaak Bral & Fred Delfgaauw - Koffiehuis de Ooieva
Theater Peeriscoop, Gorinchem
Sara Kroos - Bries
Orpheus, Apeldoorn
Ronald Goedemondt - Dedication
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Richard Groenendrijk - Na de wedstrijd
Bar Twinns, Ermelo
Kasper van Kooten - Veelvraat
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
John Buijsman - BUK
Theater Rotterdam, Rotterdam
20:15
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Javier Guzman - Por Dios
Diligentia, Den Haag
Jandino Asporaat
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Het Groot Niet Te Vermijden - Take Ten
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Guido Weijers - Axestos
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Footloose
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Ellen Dikker - Toendra
Agora Theater Druten, Druten
Acda en de Munnik
De Maaspoort, Venlo
donderdag 19 maart 2009
Wouter Deprez - Eelt
Theater de Bussel, Oosterhout
Theo Maassen - Zonder Pardon
De Kleine Komedie, Amsterdam
21:00
Sonnema Comedy Tour
EKKO, Utrecht
Sjaak Bral & Fred Delfgaauw - Koffiehuis de Ooieva
Theater Peeriscoop, Gorinchem
Sara Kroos - Bries
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Ronald Goedemondt - Dedication
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Plien en Bianca - Wie dan allemaal...
Theater De Muzeval, Emmen
Mark van de Veerdonk - RANJANEUROSE
De Maaspoort, Venlo
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Kasper van Kooten - Veelvraat
Schouwburg Almere, Almere
Karin Bloemen - Overgang
Schouwburg Almere, Almere
John Buijsman - BUK
Theater Rotterdam, Rotterdam
20:15
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Javier Guzman - Por Dios
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Jan Jaap van der Wal - Zonder Band
Schouwburg de Lawei, Drachten
Het Groot Niet Te Vermijden - Take Ten
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Hassan's Angels
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Guido Weijers - Axestos
Theater De Willem, Papendrecht
Footloose
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Claudia de Breij - iClaudia
Cpunt Theater, Hoofddorp
Anuar
Het Klooster, Woerden
20:00
A Night of Comedy
Kennemer Theater, Beverwijk