Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Musis
Arnhem
20:00
Poppodium Romein
Leeuwarden
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Singer Theater
Laren
Spant!
Bussum
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Effenaar
Eindhoven
Flint
Amersfoort
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Ledeltheater
Oostburg
Lindenberg Theater
Nijmegen
Meervaart
Amsterdam
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Spant!
Bussum
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater Rotonde
Borger
Cafe The Joker
Antwerpen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
Leidse Schouwburg
Leiden
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Chassé Theater
Breda
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Diligentia
Den Haag
Goudse Schouwburg
Gouda
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Theater De Muzeval
Emmen
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater Rotterdam
Rotterdam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Agora Theater Druten
Druten
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Bar Twinns
Ermelo
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Maaspoort
Venlo
Diligentia
Den Haag
Goudse Schouwburg
Gouda
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Theater Peeriscoop
Gorinchem
Theater PePijn
Den Haag
Theater Rotterdam
Rotterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Maaspoort
Venlo
21:00
EKKO
Utrecht
Het Klooster
Woerden
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Almere
Almere
Schouwburg Almere
Almere
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg de Lawei
Drachten
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater De Muzeval
Emmen
Theater De Willem
Papendrecht
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater Peeriscoop
Gorinchem
Theater Rotterdam
Rotterdam
C.C. Kortrijk
Kortrijk
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Harmonie
Leeuwarden
De Kleine Komedie
Amsterdam
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Diligentia
Den Haag
Figi Theater
Zeist
Figi Theater
Zeist
Flint
Amersfoort
20:15
Markant Uden
Uden
vrijdag 13 maart 2009
Herman Finkers - Na de Pauze
Musis, Arnhem
20:00
Noordsterren
Poppodium Romein, Leeuwarden
Het Groot Niet Te Vermijden - Take Ten
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Brigitte Kaandorp
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Kasper van Kooten - Veelvraat
Singer Theater, Laren
Veldhuis & Kemper
Spant!, Bussum
Claudia de Breij
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Tineke Schouten - Posi-tien
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Jandino Asporaat - Buena Vista
Theater aan de Schie, Schiedam
Sjaak Bral
Theater De Lievekamp, Oss
Silvester Zwaneveld
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Theo van den Oever
Theater PePijn, Den Haag
zaterdag 14 maart 2009
20:15
Kasper van Kooten
Diligentia, Den Haag
20:00
Comedy Explosion
Effenaar, Eindhoven
Claudia de Breij
Flint, Amersfoort
Footloose
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Mark van de Veerdonk
Ledeltheater, Oostburg
Jandino Asporaat
Lindenberg Theater, Nijmegen
Koller
Meervaart, Amsterdam
Kasper van Kooten - Veelvraat
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Brigitte Kaandorp
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Veldhuis & Kemper
Spant!, Bussum
Take Ten - Het Groot Niet Te Vermijden
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Anuar
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Alex Klaassen
Theater de Tobbe, Voorburg
20:30
Theo van den Oever
Theater PePijn, Den Haag
Jaap Mulder
Theater Rotonde, Borger
zondag 15 maart 2009
Silvester Zwaneveld
Cafe The Joker, Antwerpen
Footloose
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Take Ten - Het Groot Niet Te Vermijden
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
maandag 16 maart 2009
20:15
Daniël Arends
De Kleine Komedie, Amsterdam
Javier Guzman - Por Dios
Diligentia, Den Haag
Jörgen Raymann
Leidse Schouwburg, Leiden
Plien en Bianca - Wie dan allemaal...
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Jan Jaap van der Wal - Zonder Band
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
dinsdag 17 maart 2009
20:00
Vliegende Panters
Chassé Theater, Breda
Theo Maassen - Zonder Pardon
De Kleine Komedie, Amsterdam
Acda en de Munnik
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Javier Guzman - Por Dios
Diligentia, Den Haag
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Goudse Schouwburg, Gouda
Guido Weijers - Axestos
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Plien en Bianca - Wie dan allemaal...
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Footloose
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Ellen Dikker - Toendra
Theater De Muzeval, Emmen
20:00
Wim Helsen
Theater Geert Teis, Stadskanaal
John Buijsman - BUK
Theater Rotterdam, Rotterdam
Sara Kroos - Bries
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
woensdag 18 maart 2009
Ellen Dikker - Toendra
Agora Theater Druten, Druten
Jandino Asporaat
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Richard Groenendrijk - Na de wedstrijd
Bar Twinns, Ermelo
Theo Maassen - Zonder Pardon
De Kleine Komedie, Amsterdam
Acda en de Munnik
De Maaspoort, Venlo
Javier Guzman - Por Dios
Diligentia, Den Haag
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Goudse Schouwburg, Gouda
Kasper van Kooten - Veelvraat
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Het Groot Niet Te Vermijden - Take Ten
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Sara Kroos - Bries
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Ronald Goedemondt - Dedication
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Guido Weijers - Axestos
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Footloose
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Wim Helsen - Het Uur van de Prutser
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Sjaak Bral & Fred Delfgaauw - Koffiehuis de Ooieva
Theater Peeriscoop, Gorinchem
Wouter Deprez
Theater PePijn, Den Haag
John Buijsman - BUK
Theater Rotterdam, Rotterdam
donderdag 19 maart 2009
Claudia de Breij - iClaudia
Cpunt Theater, Hoofddorp
Theo Maassen - Zonder Pardon
De Kleine Komedie, Amsterdam
Mark van de Veerdonk - RANJANEUROSE
De Maaspoort, Venlo
21:00
Sonnema Comedy Tour
EKKO, Utrecht
Anuar
Het Klooster, Woerden
20:00
A Night of Comedy
Kennemer Theater, Beverwijk
Het Groot Niet Te Vermijden - Take Ten
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Footloose
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Karin Bloemen - Overgang
Schouwburg Almere, Almere
Kasper van Kooten - Veelvraat
Schouwburg Almere, Almere
20:15
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Jan Jaap van der Wal - Zonder Band
Schouwburg de Lawei, Drachten
Ronald Goedemondt - Dedication
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Wouter Deprez - Eelt
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Hassan's Angels
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Sara Kroos - Bries
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Plien en Bianca - Wie dan allemaal...
Theater De Muzeval, Emmen
Guido Weijers - Axestos
Theater De Willem, Papendrecht
Javier Guzman - Por Dios
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Sjaak Bral & Fred Delfgaauw - Koffiehuis de Ooieva
Theater Peeriscoop, Gorinchem
John Buijsman - BUK
Theater Rotterdam, Rotterdam
vrijdag 20 maart 2009
Ronald Goedemondt - Dedication
C.C. Kortrijk, Kortrijk
Claudia de Breij - iClaudia
Cpunt Theater, Hoofddorp
Micha Wertheim - Voor De Grap
De Harmonie, Leeuwarden
Theo Maassen - Zonder Pardon
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jörgen Raymann
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Schudden - Ruis
Diligentia, Den Haag
Ter Bescherming van de Jeugd - Het Beste Van..
Figi Theater, Zeist
Vincent Geers - Overdaad
Figi Theater, Zeist
Jandino Asporaat - Buena Vista
Flint, Amersfoort
20:15
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Markant Uden, Uden