Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg Odeon
Zwolle
Theater Ludens
Voorburg
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cultuurhuus Braakhekke
Bathmen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
C.C. Onderling Genoegen
Duiven
C.C. Onderling Genoegen
Duiven
C.C. Onderling Genoegen
Duiven
Parktheater
Eindhoven
Mascini Theater
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Mainstage
's-Hertogenbosch
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
AFAS Circustheater
Scheveningen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Philharmonie Haarlem
Haarlem
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater aan de Schie
Schiedam
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Podium Mozaiek
Amsterdam
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Stoep
Spijkenisse
AFAS Circustheater
Scheveningen
Theater de Kampanje
Den Helder
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Theater Geert Teis
Stadskanaal
19:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
21:30
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater PePijn
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
De Maaspoort
Venlo
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Wilminktheater
Enschede
De Meenthe
Steenwijk
Theater De Omval
Diemen
Theater De Omval
Diemen
Flint
Amersfoort
Flint
Amersfoort
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Purmaryn
Purmerend
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Vorst Nationaal
Brussel
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Het Parochiehuis
Delden
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater De Lievekamp
Oss
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
21:30
Stadstheater Arnhem
Arnhem
19:00
Stadstheater Arnhem
Arnhem
AINSI
Maastricht
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
C.C. De Herbakker
Eeklo
De Meenthe
Steenwijk
De Nieuwe Kolk
Assen
Schouwburg Het Park
Hoorn
C.C. Achterolmen
Maaseik
Lindenberg Theater
Nijmegen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Scala Theater
Utrecht
19:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
21:30
De Kleine Komedie
Amsterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
19:30
Chassé Theater
Breda
19:30
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
19:30
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
21:30
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
013
Tilburg
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Koningshof
Maassluis
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
19:30
Parktheater
Eindhoven
21:30
Parktheater
Eindhoven
19:30
De Harmonie
Leeuwarden
zaterdag 14 november 2020
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Schouwburg Odeon, Zwolle
Alex Ploeg - EGO
Theater Ludens, Voorburg
155 (éénvijfvijf) - Stuk
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
zondag 15 november 2020
Tim Fransen - De Mens en Ik
De Kleine Komedie, Amsterdam
Tim Fransen - De Mens en Ik
De Kleine Komedie, Amsterdam
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
Cultuurhuus Braakhekke, Bathmen
René van Meurs - Hunkert
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Piepschuim - Baadt het niet dan schaadt het niet
C.C. Onderling Genoegen, Duiven
Piepschuim - Baadt het niet dan schaadt het niet
C.C. Onderling Genoegen, Duiven
Piepschuim - Baadt het niet dan schaadt het niet
C.C. Onderling Genoegen, Duiven
Man, man, man, de Podcast
Parktheater, Eindhoven
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder
Mascini Theater, Amsterdam
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Herman van Veen 75: Dat kun Je Wel Zien dat Is Hij
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Mainstage, 's-Hertogenbosch
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
155 (éénvijfvijf) - Stuk
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
maandag 16 november 2020
Tim Fransen - De Mens en Ik
De Kleine Komedie, Amsterdam
Tim Fransen - De Mens en Ik
De Kleine Komedie, Amsterdam
Thijs van de Meeberg - Meer dan mogelijk
De Oosterpoort, Groningen
Pieter Verelst - Amai
De Oosterpoort, Groningen
Nigel Williams
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
AFAS Circustheater, Scheveningen
Diederik van Vleuten - De Aanbidding Der Wijzen
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Brigitte Kaandorp
Philharmonie Haarlem, Haarlem
dinsdag 17 november 2020
Youp van 't Hek - Korrel Zout
Theater de Koornbeurs, Franeker
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
Theater aan de Schie, Schiedam
Tim Fransen - De Mens en Ik
De Kleine Komedie, Amsterdam
Tim Fransen - De Mens en Ik
De Kleine Komedie, Amsterdam
TaBoe! - Nesim el Ahmadi
Podium Mozaiek, Amsterdam
Släpstick - Släpstick brengt Häppy Hour
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Jandino - Opgefokt
Theater de Stoep, Spijkenisse
Jandino - Opgefokt
Theater de Stoep, Spijkenisse
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
AFAS Circustheater, Scheveningen
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P
Theater de Kampanje, Den Helder
Diederik van Vleuten - De Aanbidding Der Wijzen
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Stadstheater Arnhem, Arnhem
woensdag 18 november 2020
Youp van 't Hek - Korrel Zout
Theater Geert Teis, Stadskanaal
19:15
Tim Fransen - De Mens en Ik
De Kleine Komedie, Amsterdam
21:30
Tim Fransen - De Mens en Ik
De Kleine Komedie, Amsterdam
Släpstick - Släpstick brengt Häppy Hour
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Släpstick - Släpstick brengt Häppy Hour
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Silvester Zwaneveld - Lichtgeraakt!
Theater PePijn, Den Haag
Silvester Zwaneveld - Lichtgeraakt!
Theater PePijn, Den Haag
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
De Maaspoort, Venlo
Pieter Verelst - Amai
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er gaat nog iets heel moois gebeuren
Wilminktheater, Enschede
Nathalie Baartman - Niet Normaal
De Meenthe, Steenwijk
Kasper van Kooten - Speeltijd
Theater De Omval, Diemen
Kasper van Kooten - Speeltijd
Theater De Omval, Diemen
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Flint, Amersfoort
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Flint, Amersfoort
Jandino - Opgefokt
Theater de Purmaryn, Purmerend
Jandino - Opgefokt
Theater de Purmaryn, Purmerend
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
IAM
Vorst Nationaal, Brussel
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Het Parochiehuis, Delden
Freek de Jonge - Asociale afstand
Cpunt Theater, Hoofddorp
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P
Theater De Lievekamp, Oss
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Diederik van Vleuten - De Aanbidding Der Wijzen
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Daniëlle Schel - OK
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
21:30
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Stadstheater Arnhem, Arnhem
19:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Chris Verlaan - Man in de Maak
AINSI, Maastricht
Cabarestafette
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Bert Gabriels - #Eindejaars2
C.C. De Herbakker, Eeklo
Anuar - Eerlijk
De Meenthe, Steenwijk
Alex Ploeg - EGO
De Nieuwe Kolk, Assen
155 (éénvijfvijf) - Stuk
Schouwburg Het Park, Hoorn
donderdag 19 november 2020
William Boeva - B30VA
C.C. Achterolmen, Maaseik
Vlamousse - Saampies
Lindenberg Theater, Nijmegen
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Tineke Schouten - Puur Tineke
Scala Theater, Utrecht
19:15
Tim Fransen - De Mens en Ik
De Kleine Komedie, Amsterdam
21:30
Tim Fransen - De Mens en Ik
De Kleine Komedie, Amsterdam
Thijs van de Meeberg - Meer dan mogelijk
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
19:30
Sanne Wallis de Vries - Heel
Chassé Theater, Breda
19:30
Rayen Panday - Trigger
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Plien en Bianca - En nu dan?
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er gaat nog iets heel moois gebeuren
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
19:30
Nesim - TaBoe!
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
21:30
Nesim - TaBoe!
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Martijn Koning - Koning van de toekomst
013, Tilburg
Man, man, man, de Podcast
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
LOS - Lusten en Lasten
De Molenberg, Delfzijl
20:15
Lebbis - De Ervaring
Koningshof, Maassluis
20:15
Klooster en van der Meulen - Tijd zat!
Schouwburg de Lawei, Drachten
19:30
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Parktheater, Eindhoven
21:30
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Parktheater, Eindhoven
19:30
Johan Goossens - In het beste geval
De Harmonie, Leeuwarden