Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Cpunt Theater
Hoofddorp
Posttheater
Arnhem
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Gashouder
Dedemsvaart
20:15
Cultura
Ede
20:15
C.C. Stroud
Putten
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
DeMess
Naarden
21:00
De Flux
Zaandam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
14:30
Theater De Kolk
Assen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Harmonie
Leeuwarden
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Stoep
Spijkenisse
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater PePijn
Den Haag
Theater de Griffioen
Amstelveen
Zaantheater
Zaandam
00:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Markant Uden
Uden
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater de Koornbeurs
Franeker
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Agora Theater Druten
Druten
Diligentia
Den Haag
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Bussel
Oosterhout
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater De Lievekamp
Oss
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
Fulcotheater
IJsselstein
Theater de Kom
Nieuwegein
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Zaantheater
Zaandam
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater de Stoep
Spijkenisse
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
00:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schaffelaartheater
Barneveld
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Cultura
Ede
20:15
Markant Uden
Uden
20:30
Simplon
Groningen
De Meenthe
Steenwijk
De Harmonie
Leeuwarden
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Diligentia
Den Haag
Theater De Omval
Diemen
Theater De Leest
Waalwijk
Deventer Schouwburg
Deventer
Schouwburg Venray
Venray
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Spant!
Bussum
De Toegift
Den Hoorn
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Werftheater
Utrecht
Theater de Speeldoos
Baarn
Chassé Theater
Breda
Theater Hof 88
Almelo
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Zaantheater
Zaandam
De Maaspoort
Venlo
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater De Storm
Winterswijk
C.C. 't Gasthoes
Horst
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
De Kleine Komedie
Amsterdam
Junushoff Theater
Wageningen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schaffelaartheater
Barneveld
Schouwburg Almere
Almere
00:00
Theater aan de Schie
Schiedam
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
00:00
ATLAS Theater
Emmen
00:00
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
De Meerpaal
Dronten
Schouwburg Ogterop
Meppel
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
De Muze
Noordwijk
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Meervaart
Amsterdam
zaterdag 13 oktober 2018
Margriet Bolding - Het gras bij de buren
Cpunt Theater, Hoofddorp
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Posttheater, Arnhem
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Gashouder, Dedemsvaart
20:15
Salaheddine - De Marokkaan en de media
Cultura, Ede
20:15
Purper - Purper's Passie
C.C. Stroud, Putten
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater De Winsinghhof, Roden
20:30
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Leon van der Zanden - Kameleon
DeMess, Naarden
21:00
Keihard Lachen met Anuar / Edson Da Graça / Samir Fighil
De Flux, Zaandam
zondag 14 oktober 2018
Claudia de Breij - Nu
Oude Luxor Theater, Rotterdam
14:30
Purper - Purper's Passie
Theater De Kolk, Assen
maandag 15 oktober 2018
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 16 oktober 2018
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
De Harmonie, Leeuwarden
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater De Lievekamp, Oss
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater de Stoep, Spijkenisse
Alex Ploeg Ultimatum
De Kleine Komedie, Amsterdam
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater PePijn, Den Haag
Arie & Silvester - Wie?!
Theater de Griffioen, Amstelveen
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Zaantheater, Zaandam
00:00
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Powervrouwen - Guilty Pleasures
Markant Uden, Uden
20:30
Hadewych Minis - Minis Plus
Theater Bouwkunde, Deventer
woensdag 17 oktober 2018
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater de Koornbeurs, Franeker
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Agora Theater Druten, Druten
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Diligentia, Den Haag
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Theater de Griffioen, Amstelveen
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theater de Bussel, Oosterhout
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Cpunt Theater, Hoofddorp
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater De Lievekamp, Oss
Kiki Schippers - Waar
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Alex Ploeg Ultimatum
De Kleine Komedie, Amsterdam
Arie & Silvester - Wie?!
Fulcotheater, IJsselstein
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater de Kom, Nieuwegein
Sara Kroos - Zonder Verdoving
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Tineke Schouten - Highlights
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Claudia de Breij - Nu
Zaantheater, Zaandam
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Theater Aan de Slinger, Houten
Patrick Laureij
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Jan Beuving - Rotatie
Theater Bouwkunde, Deventer
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater de Stoep, Spijkenisse
Kirsten van Teijn - Nobel
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
00:00
Sounds Niets te verliezen
Schouwburg de Lawei, Drachten
Yentl en de Boer - Magie
Schaffelaartheater, Barneveld
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Alex Klaasen - Showponies
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Purper - Purper's Passie
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Hadewych Minis - Minis Plus
Cultura, Ede
20:15
ScherMUTSeling - De Banditaas
Markant Uden, Uden
20:30
Comedy Night: Kees van Amstel / Kristel Zweers / Wouter Meijs / Wouter
Simplon, Groningen
donderdag 18 oktober 2018
Ton Kas - Kakmaker
De Meenthe, Steenwijk
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
De Harmonie, Leeuwarden
Henry van Loon - Onze Henry
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Diligentia, Den Haag
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Theater De Omval, Diemen
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theater De Leest, Waalwijk
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Deventer Schouwburg, Deventer
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Venray, Venray
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Spant!, Bussum
Kiki Schippers - Waar
De Toegift, Den Hoorn
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Werftheater, Utrecht
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater de Speeldoos, Baarn
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Chassé Theater, Breda
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater Hof 88, Almelo
Tineke Schouten - Highlights
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Claudia de Breij - Nu
Zaantheater, Zaandam
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
De Maaspoort, Venlo
Lebbis - De Bovengrens
Theater de Kampanje, Den Helder
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater De Storm, Winterswijk
Patrick Laureij
C.C. 't Gasthoes, Horst
Bert Gabriels - Gelukzoeker
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Matroesjka - Brainwash
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Junushoff Theater, Wageningen
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Schaffelaartheater, Barneveld
Oldenhermanns - UNSEXED
Schouwburg Almere, Almere
00:00
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater aan de Schie, Schiedam
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
00:00
Sounds Niets te verliezen
ATLAS Theater, Emmen
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Yentl en de Boer - Magie
De Meerpaal, Dronten
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Schouwburg Ogterop, Meppel
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
De Muze, Noordwijk
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Hadewych Minis - Minis Plus
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Howard Komproe - Live on stage
Meervaart, Amsterdam