Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Venray
Venray
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Veste
Delft
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Walhalla
Rotterdam
Wilminktheater
Enschede
Agora Theater Lelystad
Lelystad
C.C. Casino Koksijde
Koksijde
De Domijnen
Sittard
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Maaspoort
Venlo
Diligentia
Den Haag
Fransche School Culemborg
Culemborg
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Markant Uden
Uden
Minnepoort
Leuven
Neushoorn
Leeuwarden
Nova Kiel
Antwerpen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg Venray
Venray
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Theater PePijn
Den Haag
Theater Sneek
Sneek
Theater Walhalla
Rotterdam
ATLAS Theater
Emmen
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kunstgreep
Oostzaan
De Meerpaal
Dronten
DeLaMar
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
Fulcotheater
IJsselstein
J.C. Pardoes
Hoogwoud
Musis
Arnhem
Orpheus
Apeldoorn
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Lochem
Lochem
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater Walhalla
Rotterdam
Werftheater
Utrecht
Agora Theater Druten
Druten
Agora Theater Lelystad
Lelystad
C.C. Achterolmen
Maaseik
C.C. De Grote Post
Oostende
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Zwaan
Uitgeest
DeLaMar
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
DNK
Assen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Kaleidoscoop
Mortsel
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Markant Uden
Uden
Orpheus
Apeldoorn
Podium Hoge Woerd
De Meern
Podium Victorie
Alkmaar
Scheldetheater
Terneuzen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Odeon
Zwolle
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater Carrousel
Ommen
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Mythe
Goes
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater De Willem
Papendrecht
woensdag 29 april 2020
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Urbanus - LIJ KNER GE SOP
Schouwburg Venray, Venray
Tineke Schouten - Highlights
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Flip Noorman - Love it!
Theater Bellevue, Amsterdam
Eva Crutzen - Try Out
Theater Bouwkunde, Deventer
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Theater de Kampanje, Den Helder
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater De Lievekamp, Oss
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater De Veste, Delft
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Tim Fransen - Een avondje klooien met Tim (Tryout)
Theater Walhalla, Rotterdam
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Wilminktheater, Enschede
donderdag 30 april 2020
Vet Kindercabaret - Kapot VET
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Kommil Foo - Oogst
C.C. Casino Koksijde, Koksijde
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
De Domijnen, Sittard
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
De Kleine Komedie, Amsterdam
Lenette van Dongen
De Maaspoort, Venlo
Rundfunk - Todesangstschrei
Diligentia, Den Haag
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Fransche School Culemborg, Culemborg
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Henry van Loon - Onze Henry
Markant Uden, Uden
Javier Guzman - Guzmán
Minnepoort, Leuven
Comedy Night
Neushoorn, Leeuwarden
Johan Petit / Wim Helsen - Hoe te Leven
Nova Kiel, Antwerpen
Johnny De Mol - Hier is de Mol!
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Yentl en de Boer - Lacrimosa
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Schouwburg Het Park, Hoorn
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Schouwburg Ogterop, Meppel
Urbanus - LIJ KNER GE SOP
Schouwburg Venray, Venray
Stefano Keizers - Sorry Baby
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Lebbis - De Ervaring
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Grof geschud - Lijmen
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Flip Noorman - Love it!
Theater Bellevue, Amsterdam
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater de Purmaryn, Purmerend
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater de Spiegel, Zwolle
Best of... Ton Kas
Theater de Stoep, Spijkenisse
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Marco Lopes - Wees blij
Theater PePijn, Den Haag
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Theater Sneek, Sneek
Tim Fransen - Een avondje klooien met Tim (Tryout)
Theater Walhalla, Rotterdam
vrijdag 01 mei 2020
Best of... Ton Kas
ATLAS Theater, Emmen
Stefano Keizers - Sorry Baby
De Kleine Komedie, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de toekomst
De Kunstgreep, Oostzaan
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
De Meerpaal, Dronten
Tineke Schouten - Highlights
DeLaMar, Amsterdam
Rundfunk - Todesangstschrei
Diligentia, Den Haag
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Fulcotheater, IJsselstein
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
J.C. Pardoes, Hoogwoud
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Musis, Arnhem
Grof geschud - Lijmen
Orpheus, Apeldoorn
Patrick Laureij
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
De Fransse Eijkel - Subtropique
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Schouwburg Lochem, Lochem
Lebbis - De Ervaring
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Henry van Loon - Onze Henry
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater 't Speelhuis, Helmond
Johan Fretz - Toriman
Theater Bouwkunde, Deventer
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Theater De Leest, Waalwijk
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Theater De Lievekamp, Oss
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater de Purmaryn, Purmerend
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater de Spiegel, Zwolle
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Eva Crutzen - Try Out
Theater Walhalla, Rotterdam
Johan Goossens - Try Out
Werftheater, Utrecht
zaterdag 02 mei 2020
Eva Crutzen - Try Out
Agora Theater Druten, Druten
Eva Crutzen
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
C.C. Achterolmen, Maaseik
Kommil Foo - Oogst
C.C. De Grote Post, Oostende
Stefano Keizers - Sorry Baby
De Kleine Komedie, Amsterdam
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
De Zwaan, Uitgeest
Tineke Schouten - Highlights
DeLaMar, Amsterdam
Rundfunk - Todesangstschrei
Diligentia, Den Haag
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
DNK, Assen
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Johan Petit / Wim Helsen - Hoe te Leven
Kaleidoscoop, Mortsel
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Urbanus - LIJ KNER GE SOP
Markant Uden, Uden
Javier Guzman - Guzmán
Orpheus, Apeldoorn
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Podium Hoge Woerd, De Meern
Comedy Night
Podium Victorie, Alkmaar
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Scheldetheater, Terneuzen
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Henry van Loon - Onze Henry
Schouwburg Odeon, Zwolle
Lebbis - De Ervaring
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Best of... Ton Kas
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Murth Mossel - #NoFilter
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Nathalie Baartman - Breek
Theater Carrousel, Ommen
De Fransse Eijkel - Subtropique
Theater de Bussel, Oosterhout
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Theater de Kampanje, Den Helder
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater de Mythe, Goes
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater de Spiegel, Zwolle
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Theater De Willem, Papendrecht