Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Parktheater
Eindhoven
Posttheater
Arnhem
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Venray
Venray
00:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater de Griffioen
Amstelveen
00:00
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Tuin
Leusden
00:00
Theater PePijn
Den Haag
00:00
Toestanden op Podium
Bemmel
00:00
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Wilminktheater
Enschede
Zaantheater
Zaandam
20:30
Agora Theater Druten
Druten
19:00
Goudse Schouwburg
Gouda
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
15:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater Mozaïek
Zuidlaren
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Floralis
Lisse
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Het Klooster
Woerden
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Meervaart
Amsterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Chassé Theater
Breda
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Het Veur Theater
Leidschendam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Posthuis Theater
Heerenveen
Posttheater
Arnhem
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater de Beun
Heiloo
Theater De Lievekamp
Oss
00:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater Sneek
Sneek
Theater Walhalla
Rotterdam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Zaantheater
Zaandam
Agora Theater Druten
Druten
20:15
Cultureel Centrum Heerde
Heerde
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
De Harmonie
Leeuwarden
De Maagd
Bergen op Zoom
00:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
De Poorterij
Zaltbommel
00:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Groene Engel
Oss
Het Veur Theater
Leidschendam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Leidse Schouwburg
Leiden
Lindenberg Theater
Nijmegen
Munttheater
Weert
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Podium Hoge Woerd
De Meern
Podium Vlieland
Vlieland
Posthuis Theater
Heerenveen
20:30
Posttheater
Arnhem
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
00:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Carrousel
Ommen
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Schalm
Veldhoven
zaterdag 06 oktober 2018
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Parktheater, Eindhoven
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Posttheater, Arnhem
Bert Gabriels - Gelukzoeker
S.C.C. De Enck, Oirschot
20:30
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Schouwburg Venray, Venray
00:00
Sanne Wallis de Vries - Gut
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Paul de Leeuw - Vette Pech!
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater 't Pand, Gorinchem
Rayen Panday - Fenomeen
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Henry van Loon - Onze Henry
Theater Bouwkunde, Deventer
Lebbis - De Bovengrens
Theater de Griffioen, Amstelveen
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater de Schalm, Veldhoven
Matroesjka - Brainwash
Theater De Tuin, Leusden
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater PePijn, Den Haag
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
Toestanden op Podium, Bemmel
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Wilminktheater, Enschede
Emilio Guzman - Kom dan!
Zaantheater, Zaandam
zondag 07 oktober 2018
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Agora Theater Druten, Druten
19:00
Alex Klaasen - Showponies
Goudse Schouwburg, Gouda
15:30
Harrie Jekkers - Achter De Duinen
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
15:00
Purper - Purper's Passie
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Matroesjka - Brainwash
Theater Mozaïek, Zuidlaren
maandag 08 oktober 2018
Yentl en de Boer - Magie
De Kleine Komedie, Amsterdam
Bert Gabriels - Gelukzoeker
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Patrick Laureij
Theater Floralis, Lisse
dinsdag 09 oktober 2018
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
The Umbilical Brothers
DeLaMar, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Het Klooster, Woerden
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Jo Koy - Break the Mold Tour
Meervaart, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Enge Buren - Vreemde Vogels
Theater Peeriscoop, Gorinchem
woensdag 10 oktober 2018
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Leon van der Zanden - Kameleon
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Arie & Silvester - Wie?!
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Ruben van der Meer / Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow
Chassé Theater, Breda
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Goudse Schouwburg, Gouda
Johan Goossens - Vlam
Het Veur Theater, Leidschendam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
The Umbilical Brothers
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Posthuis Theater, Heerenveen
Matroesjka - Brainwash
Posttheater, Arnhem
20:15
Purper - Purper's Passie
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Tineke Schouten - Highlights
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Louise Korthals - Alles is er
Theater Bouwkunde, Deventer
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater de Beun, Heiloo
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater De Lievekamp, Oss
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
Theater de Purmaryn, Purmerend
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater Sneek, Sneek
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater Walhalla, Rotterdam
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Ton Kas - Kakmaker
Zaantheater, Zaandam
donderdag 11 oktober 2018
Arie & Silvester - Wie?!
Agora Theater Druten, Druten
20:15
Purper - Purper's Passie
Cultureel Centrum Heerde, Heerde
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
De Harmonie, Leeuwarden
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
De Maagd, Bergen op Zoom
00:00
Howard Komproe - Live on stage
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Andermans veren Live! - Er Mag Zovéel Niet
De Poorterij, Zaltbommel
00:00
Sanne Wallis de Vries - Gut
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Matroesjka - Brainwash
Groene Engel, Oss
Johan Goossens - Vlam
Het Veur Theater, Leidschendam
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Lebbis - De Bovengrens
Leidse Schouwburg, Leiden
Rayen Panday - Fenomeen
Lindenberg Theater, Nijmegen
Bert Gabriels - Gelukzoeker
Munttheater, Weert
20:30
Uit de Hoge Hoed: Improv Comedy
Neushoorn, Leeuwarden
Claudia de Breij - Nu
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Ruben van der Meer / Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Podium Hoge Woerd, De Meern
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Podium Vlieland, Vlieland
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Posthuis Theater, Heerenveen
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Posttheater, Arnhem
Kiki Schippers - Waar
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:00
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Alex Ploeg - Ultimatum
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
00:00
Sounds Niets te verliezen
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Tineke Schouten - Highlights
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Henry van Loon - Onze Henry
Theater Bellevue, Amsterdam
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater Carrousel, Ommen
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Theater de Griffioen, Amstelveen
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater de Hofnar, Valkenswaard
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater De Leest, Waalwijk
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater de Schalm, Veldhoven