Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater de Kampanje
Den Helder
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Diligentia
Den Haag
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Spant!
Bussum
De Weijer
Boxmeer
Prinsenhof
Best
20:00
Openluchttheater Hoessenbosch
Berghem
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
Flint
Amersfoort
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Martiniplaza
Groningen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Chassé Theater
Breda
19:30
Melkweg
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Zuidplein
Rotterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
De Harmonie
Leeuwarden
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater De Veste
Delft
20:00
Chassé Theater
Breda
Theater Bellevue
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:30
Zaantheater
Zaandam
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Markant Uden
Uden
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Chassé Theater
Breda
Chassé Theater
Breda
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater Bellevue
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
CCXL Theater
Vlissingen
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
20:15
Markant Uden
Uden
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater De Veste
Delft
Casino Beringen
Beringen
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Flint
Amersfoort
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Leidse Schouwburg
Leiden
19:30
Theater 't Speelhuis
Helmond
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Diligentia
Den Haag
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
RAI Theater
Amsterdam
14:00
RAI Theater
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Flint
Amersfoort
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater de Spiegel
Zwolle
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Parktheater
Eindhoven
20:00
Comedy Cafe
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Parktheater
Eindhoven
20:00
Comedy Cafe
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
zaterdag 26 mei 2018
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Schouwburg de Lawei, Drachten
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater de Kampanje, Den Helder
Claudia de Breij - Nu
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Martijn Koning - Koning te rijk
Diligentia, Den Haag
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Ali B - Koorts
Spant!, Bussum
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
De Weijer, Boxmeer
Nathalie Baartman - Voest
Prinsenhof, Best
20:00
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Openluchttheater Hoessenbosch, Berghem
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Marjolijn van Kooten - Ik zie de bui al hangen
Meervaart, Amsterdam
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Flint, Amersfoort
20:00
Zonder verdoving
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
zondag 27 mei 2018
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
maandag 28 mei 2018
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Caribbean Combo / Howard Komproe / Jandino Asporaat / Murth Mossel / R
Martiniplaza, Groningen
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 29 mei 2018
20:15
Alex Klaasen - Showponies
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Zonder verdoving
Theater de Purmaryn, Purmerend
Martijn Koning - Koning te rijk
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Caribbean Combo / Howard Komproe / Jandino Asporaat / Murth Mossel / R
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Chassé Theater, Breda
19:30
The Comedy Lounge - reunion
Melkweg, Amsterdam
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater Bellevue, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
De Kleine Komedie, Amsterdam
woensdag 30 mei 2018
20:00
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Theater Zuidplein, Rotterdam
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Theater De Lievekamp, Oss
Caribbean Combo / Howard Komproe / Jandino Asporaat / Murth Mossel / R
De Harmonie, Leeuwarden
Martijn Koning - Koning te rijk
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Zonder verdoving
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Ali B - Koorts
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Lebbis - De Bovengrens
Theater De Veste, Delft
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Chassé Theater, Breda
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater Bellevue, Amsterdam
Claudia de Breij - Nu
DeLaMar, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
De Kleine Komedie, Amsterdam
donderdag 31 mei 2018
19:30
George van Houts - Kom Plot
Zaantheater, Zaandam
20:15
Zonder verdoving
Junushoff Theater, Wageningen
Yentl & de Boer - Magie
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Suzan Seegers: Suus op haar best
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
LOS muziektheater - Vast
Markant Uden, Uden
Ali B - Koorts
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Theater de Stoep, Spijkenisse
Martijn Koning - Koning te rijk
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Lebbis - De Bovengrens
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Nathalie Baartman - Voest
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Chassé Theater, Breda
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Chassé Theater, Breda
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Schaffelaartheater, Barneveld
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater Bellevue, Amsterdam
Claudia de Breij - Nu
DeLaMar, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
De Kleine Komedie, Amsterdam
vrijdag 01 juni 2018
John Cleese
CCXL Theater, Vlissingen
Eva Crutzen - Opslaan Als
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
20:15
Bert Gabriels - Gelukzoeker
Markant Uden, Uden
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Ali B - Koorts
Theater De Veste, Delft
Jan Jaap van der Wal - Schoon
Casino Beringen, Beringen
Claudia de Breij - Nu
DeLaMar, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
De Kleine Komedie, Amsterdam
Alex Klaasen - Showponies
Flint, Amersfoort
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Schouwburg Almere, Almere
20:15
Yentl & de Boer - Magie
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
zaterdag 02 juni 2018
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Eric Corton
Theater Zuidplein, Rotterdam
John Cleese
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Leidse Schouwburg, Leiden
19:30
Rob en Emiel- Blow me away
Theater 't Speelhuis, Helmond
Lebbis - De Bovengrens
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Diligentia, Den Haag
Eva Crutzen - Opslaan Als
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:00
Dan and Phil - Interactive Introverts Worldtour
RAI Theater, Amsterdam
14:00
Dan and Phil - Interactive Introverts Worldtour
RAI Theater, Amsterdam
Claudia de Breij - Nu
DeLaMar, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Ali B - Koorts
Flint, Amersfoort
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Theaterhotel Almelo, Almelo
zondag 03 juni 2018
John Cleese - Last time to see me before I die
Theater de Spiegel, Zwolle
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
maandag 04 juni 2018
Caribbean Combo / Howard Komproe / Jandino Asporaat / Murth Mossel / R
Parktheater, Eindhoven
20:00
Einduitvoering Comedy Academy
Comedy Cafe, Amsterdam
20:00
Jake Hurwitz and Amir Blumenfeld
Meervaart, Amsterdam
20:00
Katt Williams
AFAS Live, Amsterdam
dinsdag 05 juni 2018
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Goudse Schouwburg, Gouda
Caribbean Combo / Howard Komproe / Jandino Asporaat / Murth Mossel / R
Parktheater, Eindhoven
20:00
Einduitvoering Comedy Academy
Comedy Cafe, Amsterdam
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
De Kleine Komedie, Amsterdam
woensdag 06 juni 2018
20:15
Pieter Verelst
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen