Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
00:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Flint
Amersfoort
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
De Poorterij
Zaltbommel
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
De Domijnen
Sittard
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:15
Hoftheater
Raalte
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
Cpunt Theater
Hoofddorp
Schouwburg Hengelo
Hengelo
C.C. De Pas
Heesch
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
ATLAS Theater
Emmen
Theater De Kik
Elst
20:15
Cultura
Ede
20:15
De Meerpaal
Dronten
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
Diligentia
Den Haag
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Chassé Theater
Breda
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
De Nieuwe Kolk
Assen
Orpheus
Apeldoorn
20:30
DeLaMar
Amsterdam
00:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
00:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
De Maaspoort
Venlo
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
00:00
Werftheater
Utrecht
20:00
Agnietenhof
Tiel
00:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater aan de Schie
Schiedam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Spil
Roeselare
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
J.C. Pardoes
Hoogwoud
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Jan van Besouw
Goirle
20:30
Jan van Besouw
Goirle
20:00
Capitole
Gent
00:00
De Dialoog
Ermelo
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
Cultura
Ede
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:15
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
De Cammeleur
Dongen
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
De Toegift
Den Hoorn
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
00:00
Theater PePijn
Den Haag
Diligentia
Den Haag
20:30
Rietveld Theater
Delft
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theater Hofpoort
Coevorden
20:15
Spant!
Bussum
woensdag 04 maart 2020
20:30
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Meervaart, Amsterdam
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Flint, Amersfoort
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Kommil Foo - Oogst
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
donderdag 05 maart 2020
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Poorterij, Zaltbommel
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:30
Groninger Studenten Cabaret Festival
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Rayen Panday - Trigger
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Tineke Schouten - Highlights
De Domijnen, Sittard
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Tony Woods
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:15
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Hoftheater, Raalte
Kommil Foo - Oogst
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Enge Buren - BASTA!
Schouwburg Lochem, Lochem
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Karin Bloemen - Souvenirs
Schouwburg Het Park, Hoorn
Ronald Goedemondt - Numero Uno
Cpunt Theater, Hoofddorp
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Henry van Loon - Onze Henry
C.C. De Pas, Heesch
20:30
Daan Boom - De Eerste
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Daan Boom
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Claudia de Breij
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Best of... Ton Kas
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
ATLAS Theater, Emmen
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater De Kik, Elst
20:15
Let's make comedy
Cultura, Ede
20:15
Cabarestafette
De Meerpaal, Dronten
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Schouwburg de Lawei, Drachten
Lebbis - De Ervaring
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Ali B - Koorts
Theater de Kampanje, Den Helder
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Diligentia, Den Haag
20:15
Fresku - Voordat het te laat is
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Stefano Keizers - Sorry Baby
Chassé Theater, Breda
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Kennemer Theater, Beverwijk
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Nieuwe Kolk, Assen
Najib Amhali - Waar was ik?
Orpheus, Apeldoorn
20:30
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel
DeLaMar, Amsterdam
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
De Kleine Komedie, Amsterdam
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Een halfje purper - Frans Mulder en Diederick Ensink - Brieven aan mij
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Plien & Bianca - En nu dan?
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Anuar - EERLIJK
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
00:00
René van Meurs - Hunkert
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Sara Kroos - Verte
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Fabian Franciscus - VLAFEEST
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
vrijdag 06 maart 2020
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Daniëlle Schel
De Maaspoort, Venlo
Claudia de Breij - NU
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
00:00
Marco Lopes - Wees blij
Werftheater, Utrecht
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
Agnietenhof, Tiel
00:00
René van Meurs - Hunkert
Theater de Stoep, Spijkenisse
Kommil Foo - Oogst
Theater aan de Schie, Schiedam
Lebbis - De Ervaring
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
De Spil, Roeselare
Tineke Schouten - Highlights
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Ali B - Koorts
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Fresku - Voordat het te laat is
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Debby Petter - De liefde voorbij
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Henry van Loon - Onze Henry
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Groninger Studenten Cabaret Festival
J.C. Pardoes, Hoogwoud
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Cpunt Theater, Hoofddorp
Best of... Ton Kas
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Sara Kroos - Verte
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Goudse Schouwburg, Gouda
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Jan van Besouw, Goirle
20:30
Milo Berlijn - Mens erger je niet!
Jan van Besouw, Goirle
20:00
Alex Agnew - Be Careful What You Wish For
Capitole, Gent
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
De Dialoog, Ermelo
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Cultura, Ede
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Agora Theater Druten, Druten
20:15
Cameretten - Finalistentournee
C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
20:30
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Enge Buren - BASTA!
De Cammeleur, Dongen
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Beperkt Houdbaar - De Première
De Toegift, Den Hoorn
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater de Kampanje, Den Helder
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater PePijn, Den Haag
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Diligentia, Den Haag
20:30
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
Rietveld Theater, Delft
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Podium Hoge Woerd, De Meern
De Fransse Eijkel - Subtropique
Theater Hofpoort, Coevorden
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Spant!, Bussum