Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
00:00
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Wilminktheater
Enschede
Theater De Storm
Winterswijk
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Kom
Nieuwegein
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater de Purmaryn
Purmerend
Zaantheater
Zaandam
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater Harderwijk
Harderwijk
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Theater de Stoep
Spijkenisse
Schouwburg Het Park
Hoorn
Het Klooster
Woerden
De Maaspoort
Venlo
Ons Mierloos Theater
Mierlo
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Schouwburg Venray
Venray
C.C. De Klameare
Workum
Theater Bouwkunde
Deventer
S.C.C. De Ruchte
Someren
Theater de Bussel
Oosterhout
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Chassé Theater
Breda
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Aan de Slinger
Houten
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Kattendans
Bergeijk
Singer Theater
Laren
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
De Meenthe
Steenwijk
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater 't Speelhuis
Helmond
Posttheater
Arnhem
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Agora Theater Druten
Druten
00:00
Theater Ludens
Voorburg
00:00
De Zwaan
Uitgeest
00:00
Theater de Hofnar
Valkenswaard
00:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theater de Kampanje
Den Helder
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
De Harmonie
Leeuwarden
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Ledeltheater
Oostburg
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater De Tuin
Leusden
Schouwburg de Lawei
Drachten
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
C.C. De Schalm
Berkel-Enschot
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Hoftheater
Raalte
20:15
Theaterboerderij Boeket
Nederweert
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Wilminktheater
Enschede
Flint
Amersfoort
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Schouwburg Theothorne
Dieren
Theater De Omval
Diemen
Agnietenhof
Tiel
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
De Weijer
Boxmeer
Theaterpand Weesp
Weesp
Gigant
Apeldoorn
Posthuis Theater
Heerenveen
Posttheater
Arnhem
De Kleine Komedie
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Zaantheater
Zaandam
Dok6
Panningen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater de Kom
Nieuwegein
donderdag 11 april 2019
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Meervaart, Amsterdam
20:00
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Ali B - Koorts
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:15
Najib Amhali - Waar Was Ik?
Markant Uden, Uden
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Thomas Acda - Motel
Diligentia, Den Haag
20:15
Single Camping - Met Elise Schaap, Tjitske Reidinga e.a.
De Maaspoort, Venlo
20:30
Vrijdag & Sandifort - Voorlopig voor altijd
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
vrijdag 12 april 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Wilminktheater, Enschede
Henry van Loon - Onze Henry
Theater De Storm, Winterswijk
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater de Kom, Nieuwegein
Ali B - Koorts
Schouwburg Het Park, Hoorn
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Theater de Purmaryn, Purmerend
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Zaantheater, Zaandam
De Partizanen - Het leven an sich
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Javier Guzman - Guzmán
Theater Harderwijk, Harderwijk
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater de Stoep, Spijkenisse
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Schouwburg Het Park, Hoorn
Kiki Schippers - Waar
Het Klooster, Woerden
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
De Maaspoort, Venlo
Murth Mossel - Pauwer
Ons Mierloos Theater, Mierlo
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater de Griffioen, Amstelveen
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Alex Ploeg Ultimatum
Schouwburg Venray, Venray
André Manuel - DREEJKLEZOEW
C.C. De Klameare, Workum
Angela Groothuizen - Lueke binge
Theater Bouwkunde, Deventer
ANNE & LISA - Weltschmerz
S.C.C. De Ruchte, Someren
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater de Bussel, Oosterhout
Arie & Silvester - Wie?!
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Chassé Theater, Breda
Fresku - Voordat het te laat is
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater Aan de Slinger, Houten
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
De Kattendans, Bergeijk
Louise Korthals - Alles is er
Singer Theater, Laren
Tineke Schouten - Highlights
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Claudia de Breij - Nu
Leidse Schouwburg, Leiden
Rayen Panday - Fenomeen
De Meenthe, Steenwijk
Patrick Laureij
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Matroesjka - Brainwash
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater 't Speelhuis, Helmond
Johan Goossens - Vlam
Posttheater, Arnhem
Richard Groenendijk - Om Alles!
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Oldenhermanns - UNSEXED
Agora Theater Druten, Druten
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater Ludens, Voorburg
00:00
Oeloek - Droeftoeters
De Zwaan, Uitgeest
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater de Hofnar, Valkenswaard
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Podium Hoge Woerd, De Meern
Yentl en de Boer - Magie
Theater de Kampanje, Den Helder
Roué Verveer - Heppie de Peppie
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
De Harmonie, Leeuwarden
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Thomas Smith - De jaren van verstand
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Ledeltheater, Oostburg
Kommil Foo - Oogst
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Dorine Wiersma - Gaan we katten?
Theater De Tuin, Leusden
Thomas Acda - Motel
Schouwburg de Lawei, Drachten
Dolf Jansen - Bijna
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
C.C. De Schalm, Berkel-Enschot
20:00
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Maz Jobrani
Meervaart, Amsterdam
20:15
Kamagurka
Diligentia, Den Haag
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Hoftheater, Raalte
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Theaterboerderij Boeket, Nederweert
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
Single Camping - Met Elise Schaap, Tjitske Reidinga e.a.
De Maaspoort, Venlo
20:30
Enge Buren - Vreemde Vogels
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
zaterdag 13 april 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Wilminktheater, Enschede
Henry van Loon - Onze Henry
Flint, Amersfoort
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Ali B - Koorts
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
De Partizanen - Het leven an sich
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Emilio Guzman - Kom dan!
Schouwburg Theothorne, Dieren
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater De Omval, Diemen
Kiki Schippers - Waar
Agnietenhof, Tiel
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Martijn Koning - Koning van de dieren
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Alex Ploeg Ultimatum
De Weijer, Boxmeer
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theaterpand Weesp, Weesp
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Gigant, Apeldoorn
Arie & Silvester - Wie?!
Posthuis Theater, Heerenveen
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Posttheater, Arnhem
Fresku - Voordat het te laat is
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ronald Snijders - Groot Succes 2
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Zaantheater, Zaandam
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Dok6, Panningen
Tineke Schouten - Highlights
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Claudia de Breij - Nu
Leidse Schouwburg, Leiden
Rayen Panday - Fenomeen
Theater de Kom, Nieuwegein