Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
22:00
Theater De Veste
Delft
19:30
Theater De Veste
Delft
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
21:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
19:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theaterhotel Almelo
Almelo
21:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
19:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
World Forum Theater
Den Haag
C.C Warenar
Wassenaar
21:30
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
19:30
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
C.C. De Kruisboog
Tienen
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
C.C. Het Poorthuis
Peer
19:30
Chassé Theater
Breda
21:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
19:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Kleine Komedie
Amsterdam
21:30
De Maagd
Bergen op Zoom
19:30
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
De Meenthe
Steenwijk
21:15
De Muze
Noordwijk
19:00
De Muze
Noordwijk
De Toegift
Den Hoorn
21:00
Den heuvel
Alphen
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
19:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
Martiniplaza
Groningen
Meervaart
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Podium Hoge Woerd
De Meern
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
19:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
21:30
Schouwburg De Kring
Roosendaal
19:30
Schouwburg De Kring
Roosendaal
21:30
Schouwburg Lochem
Lochem
19:00
Schouwburg Lochem
Lochem
21:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
19:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Theater Aan de Slinger
Houten
21:30
Theater de Kom
Nieuwegein
19:30
Theater de Kom
Nieuwegein
21:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
19:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Stoep
Spijkenisse
22:00
Theater De Veste
Delft
19:30
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
21:30
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
19:30
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Ins Blau
Leiden
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
21:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
19:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
AFAS Live
Amsterdam
19:30
Agnietenhof
Tiel
Agora Theater Druten
Druten
19:30
Agora Theater Druten
Druten
19:30
Allemanswaard
Amerongen
21:30
Allemanswaard
Amerongen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
C.C. De Werft
Geel
C.C. Deurne
Deurne
21:30
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
19:00
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Cultura
Ede
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Maagd
Bergen op Zoom
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Poorterij
Zaltbommel
21:30
Deventer Schouwburg
Deventer
19:30
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Diligentia
Den Haag
Dok6
Panningen
21:15
Flint
Amersfoort
19:00
Flint
Amersfoort
21:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
19:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
21:00
Het Veur Theater
Leidschendam
19:00
Het Veur Theater
Leidschendam
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Koninklijk Circus
Brussel
Martiniplaza
Groningen
Martiniplaza
Groningen
Meervaart
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
woensdag 09 december 2020
22:00
Tim Fransen - De Mens en Ik
Theater De Veste, Delft
19:30
Tim Fransen - De Mens en Ik
Theater De Veste, Delft
20:00
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
21:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
19:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
Theaterhotel Almelo, Almelo
21:00
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
19:00
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
World Forum Theater, Den Haag
donderdag 10 december 2020
Martijn Kardol - Welkom
C.C Warenar, Wassenaar
21:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
19:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Bert Gabriels - #Eindejaars2
C.C. De Kruisboog, Tienen
Karin Bruers - Love is Wonderful!
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
William Boeva - B30VA
C.C. Het Poorthuis, Peer
19:30
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Chassé Theater, Breda
21:00
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Cpunt Theater, Hoofddorp
19:00
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Cpunt Theater, Hoofddorp
Diederik van Vleuten - De Aanbidding Der Wijzen
De Kleine Komedie, Amsterdam
21:30
Enge Buren - Basta!
De Maagd, Bergen op Zoom
19:30
Enge Buren - Basta!
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P
De Meenthe, Steenwijk
21:15
Sanne Wallis de Vries - Heel
De Muze, Noordwijk
19:00
Sanne Wallis de Vries - Heel
De Muze, Noordwijk
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder
De Toegift, Den Hoorn
21:00
Johan Goossens - In het beste geval
Den heuvel, Alphen
20:00
Greg Shapiro - Leaving Trumpland
Deventer Schouwburg, Deventer
Daniel Cornelissen / Paulien Cornelisse - CORNELISSE(N)
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Anuar - Eerlijk
Junushoff Theater, Wageningen
19:30
Nesim - TaBoe!
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er gaat nog iets heel moois gebeuren
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Lebbis - De Ervaring
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Jasper van der Veen - Het dreigt volslagen goed te komen
Lindenberg Theater, Nijmegen
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
Martiniplaza, Groningen
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Meervaart, Amsterdam
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Meervaart, Amsterdam
20:30
Paul van Vliet
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
LOS - Lusten en Lasten
Podium Hoge Woerd, De Meern
Kasper van Kooten - Speeltijd
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
19:15
Kasper van Kooten - Speeltijd
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Schouwburg Cuijk, Cuijk
21:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Schouwburg De Kring, Roosendaal
19:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Schouwburg De Kring, Roosendaal
21:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Schouwburg Lochem, Lochem
19:00
Stefano Keizers - Sorry Baby
Schouwburg Lochem, Lochem
21:00
Jandino - Opgefokt
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
19:00
Jandino - Opgefokt
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Youp van 't Hek - Korrel Zout
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Plien en Bianca - En nu dan?
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Pieter Verelst - Amai
Theater Aan de Slinger, Houten
21:30
Silvester Zwaneveld - Lichtgeraakt!
Theater de Kom, Nieuwegein
19:30
Silvester Zwaneveld - Lichtgeraakt!
Theater de Kom, Nieuwegein
21:30
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Theater de Purmaryn, Purmerend
19:30
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Theater de Purmaryn, Purmerend
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater de Stoep, Spijkenisse
22:00
Tim Fransen - De Mens en Ik
Theater De Veste, Delft
19:30
Tim Fransen - De Mens en Ik
Theater De Veste, Delft
20:15
Kasper van der Laan - 1 kilo
Theater de Voorveghter, Hardenberg
21:30
Rayen Panday - Trigger
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
19:30
Rayen Panday - Trigger
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Alex Ploeg - EGO
Theater Ins Blau, Leiden
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
21:00
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
19:00
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
vrijdag 11 december 2020
Daniel Sloss - Hubris
AFAS Live, Amsterdam
19:30
Bastiaan Ragas -een Kerstavond voor 100 van zijn beste vrienden, zeker
Agnietenhof, Tiel
Stefano Keizers - Sorry Baby
Agora Theater Druten, Druten
19:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Agora Theater Druten, Druten
19:30
Spruijt en Opperman - Heimweeën
Allemanswaard, Amerongen
21:30
Spruijt en Opperman - Heimweeën
Allemanswaard, Amerongen
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Bert Gabriels - #Eindejaars2
C.C. De Werft, Geel
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
C.C. Deurne, Deurne
21:30
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
19:00
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Ronald Snijders - Een avond met mij
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Cultura, Ede
Diederik van Vleuten - De Aanbidding Der Wijzen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
De Maagd, Bergen op Zoom
20:15
Tim Fransen - De Mens en Ik
De Maaspoort, Venlo
Karin Bruers - Love is Wonderful!
De Poorterij, Zaltbommel
21:30
Jandino - Opgefokt
Deventer Schouwburg, Deventer
19:30
Jandino - Opgefokt
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Lebbis - De Ervaring
Diligentia, Den Haag
Fuad Hassen - Remmende voorsprong
Dok6, Panningen
21:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Flint, Amersfoort
19:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Flint, Amersfoort
21:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Fransche School Culemborg, Culemborg
19:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Fransche School Culemborg, Culemborg
21:00
Murth Mossel - Tot op dat moment
Het Veur Theater, Leidschendam
19:00
Murth Mossel - Tot op dat moment
Het Veur Theater, Leidschendam
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Inès Reg
Koninklijk Circus, Brussel
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Martiniplaza, Groningen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Martiniplaza, Groningen
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Meervaart, Amsterdam
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Meervaart, Amsterdam