Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater De Boerderij
Huizen
Theater 't Pand
Gorinchem
Podium Hoge Woerd
De Meern
Jan van Besouw
Goirle
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Cinema Walburg
Hamont-Achel
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater de Griffioen
Amstelveen
Cultuurcentrum Schoten
Schoten
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Theater Ludens
Voorburg
Lindenberg Theater
Nijmegen
Agnietenhof
Tiel
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Spant!
Bussum
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Kampanje
Den Helder
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater aan Zee/ Dorphuis
Renesse
Deventer Schouwburg
Deventer
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Odeon
Zwolle
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater de Purmaryn
Purmerend
Zaantheater
Zaandam
Goudse Schouwburg
Gouda
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
De Klif
Nijmegen
Theater Concordia
Haastrecht
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Theater Bellevue
Amsterdam
Swanla Theater
Zevenhuizen
C.C. Myllesweerd
Mill
C-Mine
Genk
Theater De Omval
Diemen
de Berchplaets
Berghem
Schouwburg Venray
Venray
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater de Stoomfabriek
Dalfsen
De Mattelier
Groenlo
Theater De Boerderij
Huizen
Theater de Schuur
Zevenbergen
Theater Gooiland
Hilversum
Het Dorpshuis
Nigtevecht
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater Berkelland
Eibergen
De Velinx
Tongeren
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theaterhotel Almelo
Almelo
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Parktheater
Eindhoven
Theater 't Speelhuis
Helmond
Posttheater
Arnhem
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Maaspoort
Venlo
Theater de Schalm
Veldhoven
DeMess
Naarden
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater RhederArt
Dieren
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater de Stoep
Spijkenisse
C.C. Hillegom
Hillegom
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Ludens
Voorburg
Theater De Veste
Delft
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater De Molen
Beuningen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater de Bussel
Oosterhout
De Molenberg
Delfzijl
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater de Purmaryn
Purmerend
Toomler Theater
Amsterdam
Flint
Amersfoort
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Boom Chicago
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
Comedy Club Haug
Rotterdam
Vorst Nationaal
Brussel
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Toomler Theater
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Boom Chicago
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Kom
Nieuwegein
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
vrijdag 03 april 2020
Debby Petter - De liefde voorbij
Theater De Boerderij, Huizen
Eva Crutzen - Try Out
Theater 't Pand, Gorinchem
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Podium Hoge Woerd, De Meern
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Jan van Besouw, Goirle
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Javier Guzman - Guzmán
Cinema Walburg, Hamont-Achel
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Schouwburg Het Park, Hoorn
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater de Griffioen, Amstelveen
Kommil Foo - Oogst
Cultuurcentrum Schoten, Schoten
Lebbis - De Ervaring
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Maartje & Kine - Hoge Noot
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Theater Ludens, Voorburg
Marco Lopes - Wees blij
Lindenberg Theater, Nijmegen
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Agnietenhof, Tiel
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Spant!, Bussum
Oldenhermanns - Unsexed
Theater De Leest, Waalwijk
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater de Kampanje, Den Helder
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Theater aan Zee/ Dorphuis, Renesse
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Deventer Schouwburg, Deventer
Rayen Panday - Trigger
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
René van Meurs - Hunkert
Schouwburg Odeon, Zwolle
Rundfunk - Todesangstschrei
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater de Purmaryn, Purmerend
Sara Kroos - Verte
Zaantheater, Zaandam
Stefano Keizers - Sorry Baby
Goudse Schouwburg, Gouda
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Viggo Waas - De meestervoorspeller
De Klif, Nijmegen
zaterdag 04 april 2020
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater Concordia, Haastrecht
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Ali B - Koorts
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
Anuar - EERLIJK
Swanla Theater, Zevenhuizen
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
C.C. Myllesweerd, Mill
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C-Mine, Genk
Cameretten - Finalistentournee
Theater De Omval, Diemen
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
de Berchplaets, Berghem
Claudia de Breij - NU
Schouwburg Venray, Venray
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
De Fransse Eijkel - Subtropique
Schouwburg Het Park, Hoorn
Debby Petter - De liefde voorbij
Theater de Stoomfabriek, Dalfsen
Enge Buren - BASTA!
De Mattelier, Groenlo
Eva Crutzen - Try Out
Theater De Boerderij, Huizen
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
Theater de Schuur, Zevenbergen
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater Gooiland, Hilversum
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Het Dorpshuis, Nigtevecht
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Hans Kazàn / Steven Kazàn
Theater Berkelland, Eibergen
Javier Guzman - Guzmán
De Velinx, Tongeren
Jim Speelmans - Huppathee
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theaterhotel Almelo, Almelo
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Kommil Foo - Oogst
Parktheater, Eindhoven
Lebbis - De Ervaring
Theater 't Speelhuis, Helmond
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Posttheater, Arnhem
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Maartje & Kine
De Maaspoort, Venlo
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Theater de Schalm, Veldhoven
Marco Lopes - Wees blij
DeMess, Naarden
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Theater RhederArt, Dieren
Milo Berlijn - Mens erger je niet!
Kennemer Theater, Beverwijk
Nina De La Parra - Gods wegen
Theater de Stoep, Spijkenisse
Oldenhermanns - Unsexed
C.C. Hillegom, Hillegom
Pepijn Gunneweg - The Great Wonder
De Kleine Komedie, Amsterdam
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Theater Ludens, Voorburg
Pieter Derks
Theater De Veste, Delft
Pieter Derks - Voor wat het waard is
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Rayen Panday - Trigger
Het Postkantoor, Bovenkarspel
René van Meurs - Hunkert
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Rundfunk - Todesangstschrei
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Spruijt & Opperman - Heimweeën
Theater De Molen, Beuningen
Stefano Keizers - Sorry Baby
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
The Silent Comedy
Theater de Bussel, Oosterhout
Tineke Schouten - Highlights
De Molenberg, Delfzijl
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Theater de Purmaryn, Purmerend
zondag 05 april 2020
Daniël Arends / Sezgin Gülec
Toomler Theater, Amsterdam
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Flint, Amersfoort
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Malik Bentalha
Boom Chicago, Amsterdam
Ramadan Conference -Najib Amhali, Anuar en Roué Verveer
AFAS Live, Amsterdam
Tommy Tiernan
Comedy Club Haug, Rotterdam
Trevor Noah - Loud & Clear Tour 2020
Vorst Nationaal, Brussel
Vet Kindercabaret - Kapot VET
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
maandag 06 april 2020
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
De Kleine Komedie, Amsterdam
Brigitte Kaandorp - Eh...
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Daniël Arends / David Linszen
Toomler Theater, Amsterdam
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Goudse Schouwburg, Gouda
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Plien & Bianca - En nu dan?
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
René van Meurs - Hunkert
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Tommy Tiernan
Boom Chicago, Amsterdam
dinsdag 07 april 2020
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
De Kleine Komedie, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater de Kom, Nieuwegein
Brigitte Kaandorp - Eh...
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam