Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Schuur
Haarlem
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schaffelaartheater
Barneveld
Posttheater
Arnhem
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Orpheus
Apeldoorn
Musis
Arnhem
00:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Diligentia
Den Haag
De Spil
Roeselare
De Muze
Noordwijk
De Maagd
Bergen op Zoom
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
20:15
Cultureel Centrum Heerde
Heerde
Cpunt Theater
Hoofddorp
Chassé Theater
Breda
C.C. Stroud
Putten
C-Mine
Genk
ATLAS Theater
Emmen
Zaantheater
Zaandam
Wilminktheater
Enschede
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Veluvine
Nunspeet
00:00
van Beresteyn
Veendam
20:30
Theaterpand Weesp
Weesp
Theaterhotel Almelo
Almelo
00:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
00:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater Hof 88
Almelo
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsschouwburg Sint-Niklaas
Sint-Niklaas
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Scheldetheater
Terneuzen
Schaffelaartheater
Barneveld
Schaffelaartheater
Barneveld
20:30
S.C.C. De Ruchte
Someren
Posttheater
Arnhem
Posttheater
Arnhem
Posthuis Theater
Heerenveen
Podium Hoge Woerd
De Meern
Parktheater
Eindhoven
Luctor et Emergo
Rilland
19:00
Koninklijk Circus
Brussel
Kennemer Theater
Beverwijk
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Goudse Schouwburg
Gouda
Figi Theater
Zeist
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:15
Dok6
Panningen
Diligentia
Den Haag
De Reggehof
Goor
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kattendans
Bergeijk
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Chassé Theater
Breda
20:15
C.C. De Pas
Heesch
Agnietenhof
Tiel
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:00
Wilminktheater
Enschede
Wesopa Weesp
Weesp
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Theater RhederArt
Dieren
donderdag 31 januari 2019
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Roué Verveer
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Tineke Schouten - Highlights
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Emilio Guzman - Kom dan!
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Schuur, Haarlem
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Schouwburg Het Park, Hoorn
Richard Groenendijk - Om Alles!
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Schaffelaartheater, Barneveld
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Posttheater, Arnhem
20:00
Comedy Night 31 jan
Podium Victorie, Alkmaar
20:30
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Orpheus, Apeldoorn
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Musis, Arnhem
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Lindenberg Theater, Nijmegen
René van Meurs - Ik beloof niks
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Merel Baldé / Tim Teunissen - Two Shows One Gig
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Thomas Acda - Motel
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Diligentia, Den Haag
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
De Spil, Roeselare
Oeloek - Droeftoeters
De Muze, Noordwijk
Louise Korthals - Alles is er
De Maagd, Bergen op Zoom
André Manuel - DREEJKLEZOEW
De Kleine Komedie, Amsterdam
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
De Harmonie, Leeuwarden
Kiki Schippers - Waar
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
20:15
Karin Bloemen - Souvenirs
Cultureel Centrum Heerde, Heerde
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Cpunt Theater, Hoofddorp
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Chassé Theater, Breda
Matroesjka - Brainwash
C.C. Stroud, Putten
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
C-Mine, Genk
Maartje & Kine - Vibrato
ATLAS Theater, Emmen
vrijdag 01 februari 2019
Henry van Loon - Onze Henry
Zaantheater, Zaandam
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Wilminktheater, Enschede
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Anne-Marie Jung - Ram
Veluvine, Nunspeet
00:00
Oeloek - Droeftoeters
van Beresteyn, Veendam
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theaterpand Weesp, Weesp
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theaterhotel Almelo, Almelo
00:00
Marco Lopes - Moedt
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater Walhalla, Rotterdam
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Theater Hof 88, Almelo
Rayen Panday - Fenomeen
Theater de Stoep, Spijkenisse
Claudia de Breij - Nu
Theater de Spiegel, Zwolle
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater de Schalm, Veldhoven
Stefano Keizers - Erg Heel
Theater de Purmaryn, Purmerend
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater de Purmaryn, Purmerend
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Matroesjka - Brainwash
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Erik Dijkstra / Frank Evenblij - Bureau Sport in het theater
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Aron Elstak - Kijkt u even mee?
Theater 't Pand, Gorinchem
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Stadsschouwburg Sint-Niklaas, Sint-Niklaas
Yentl en de Boer - Magie
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Martijn Koning - Koning van de dieren
Schouwburg Het Park, Hoorn
Alex Ploeg Ultimatum
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Murth Mossel - Pauwer!
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Thomas Acda - Motel
Scheldetheater, Terneuzen
Maartje & Kine - Vibrato
Schaffelaartheater, Barneveld
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Schaffelaartheater, Barneveld
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
S.C.C. De Ruchte, Someren
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Posttheater, Arnhem
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Posttheater, Arnhem
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Posthuis Theater, Heerenveen
De Partizanen - Het leven an sich
Podium Hoge Woerd, De Meern
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Parktheater, Eindhoven
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Luctor et Emergo, Rilland
19:00
André-Philippe Gagnon
Koninklijk Circus, Brussel
Jochen Otten - Troosten
Kennemer Theater, Beverwijk
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Enge Buren - Vreemde Vogels
Het Veur Theater, Leidschendam
Tineke Schouten - Highlights
Goudse Schouwburg, Gouda
Kiki Schippers - Waar
Figi Theater, Zeist
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Dok6, Panningen
Louise Korthals - Alles is er
Diligentia, Den Haag
René van Meurs - Ik beloof niks
De Reggehof, Goor
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Nieuwe Kolk, Assen
20:15
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
De Maaspoort, Venlo
André Manuel - DREEJKLEZOEW
De Kleine Komedie, Amsterdam
Thomas Smith - De jaren van verstand
De Kattendans, Bergeijk
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Arie & Silvester - Wie?!
Chassé Theater, Breda
20:15
Max van den Burg - Paasbest
C.C. De Pas, Heesch
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Agnietenhof, Tiel
zaterdag 02 februari 2019
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Zaantheater, Zaandam
20:00
Thomas Acda
Wilminktheater, Enschede
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Wesopa Weesp, Weesp
Kiki Schippers - Waar
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theaterhotel Almelo, Almelo
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Piepschuim - Grote Woorden
Theater RhederArt, Dieren