Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater de Koornbeurs
Franeker
C-Mine
Genk
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
Theater de Kappen
Haaksbergen
20:00
Schuur
Haarlem
20:15
Cultureel Centrum Heerde
Heerde
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater 't Speelhuis
Helmond
Cpunt Theater
Hoofddorp
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater De Boerderij
Huizen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
De Harmonie
Leeuwarden
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Theater de Kom
Nieuwegein
00:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
De Muze
Noordwijk
Theater De Willem
Papendrecht
C.C. Stroud
Putten
00:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
De Spil
Roeselare
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Leest
Waalwijk
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater De Storm
Winterswijk
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater Hof 88
Almelo
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
Posttheater
Arnhem
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
Schaffelaartheater
Barneveld
Schaffelaartheater
Barneveld
De Kattendans
Bergeijk
Kennemer Theater
Beverwijk
Chassé Theater
Breda
19:00
Koninklijk Circus
Brussel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Podium Hoge Woerd
De Meern
Diligentia
Den Haag
Parktheater
Eindhoven
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Wilminktheater
Enschede
De Reggehof
Goor
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Posthuis Theater
Heerenveen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
C.C. De Pas
Heesch
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater 't Speelhuis
Helmond
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater Aan de Slinger
Houten
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Veluvine
Nunspeet
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Dok6
Panningen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Purmaryn
Purmerend
Luctor et Emergo
Rilland
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
00:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
00:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Stadsschouwburg Sint-Niklaas
Sint-Niklaas
20:30
S.C.C. De Ruchte
Someren
Theater de Stoep
Spijkenisse
Scheldetheater
Terneuzen
Agnietenhof
Tiel
00:00
van Beresteyn
Veendam
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:30
Theaterpand Weesp
Weesp
Zaantheater
Zaandam
Figi Theater
Zeist
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater de Spiegel
Zwolle
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theaterhotel Almelo
Almelo
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
donderdag 31 januari 2019
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater de Koornbeurs, Franeker
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
C-Mine, Genk
Kiki Schippers - Waar
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater de Kappen, Haaksbergen
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Schuur, Haarlem
20:15
Karin Bloemen - Souvenirs
Cultureel Centrum Heerde, Heerde
20:30
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater 't Speelhuis, Helmond
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Cpunt Theater, Hoofddorp
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Schouwburg Het Park, Hoorn
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater De Boerderij, Huizen
Tineke Schouten - Highlights
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
De Harmonie, Leeuwarden
Emilio Guzman - Kom dan!
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Henry van Loon - Onze Henry
Theater de Kom, Nieuwegein
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Lindenberg Theater, Nijmegen
Oeloek - Droeftoeters
De Muze, Noordwijk
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater De Willem, Papendrecht
Matroesjka - Brainwash
C.C. Stroud, Putten
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
De Spil, Roeselare
Richard Groenendijk - Om Alles!
Schouwburg De Kring, Roosendaal
De Partizanen - Het leven an sich
Theater aan de Schie, Schiedam
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater de Schalm, Veldhoven
Alex Ploeg Ultimatum
Theater De Leest, Waalwijk
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater De Storm, Winterswijk
Theo Nijland - En de rest is onzin
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Claudia de Breij - Nu
Theater de Spiegel, Zwolle
vrijdag 01 februari 2019
20:00
Erik Dijkstra / Frank Evenblij - Bureau Sport in het theater
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Theater Hof 88, Almelo
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theaterhotel Almelo, Almelo
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Murth Mossel - Pauwer!
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
André Manuel - DREEJKLEZOEW
De Kleine Komedie, Amsterdam
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Posttheater, Arnhem
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Posttheater, Arnhem
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Nieuwe Kolk, Assen
Maartje & Kine - Vibrato
Schaffelaartheater, Barneveld
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Schaffelaartheater, Barneveld
Thomas Smith - De jaren van verstand
De Kattendans, Bergeijk
Jochen Otten - Troosten
Kennemer Theater, Beverwijk
Arie & Silvester - Wie?!
Chassé Theater, Breda
19:00
André-Philippe Gagnon
Koninklijk Circus, Brussel
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
De Partizanen - Het leven an sich
Podium Hoge Woerd, De Meern
Louise Korthals - Alles is er
Diligentia, Den Haag
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Parktheater, Eindhoven
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Wilminktheater, Enschede
René van Meurs - Ik beloof niks
De Reggehof, Goor
20:30
Aron Elstak - Kijkt u even mee?
Theater 't Pand, Gorinchem
Tineke Schouten - Highlights
Goudse Schouwburg, Gouda
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Posthuis Theater, Heerenveen
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Max van den Burg - Paasbest
C.C. De Pas, Heesch
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater 't Speelhuis, Helmond
Alex Ploeg Ultimatum
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Martijn Koning - Koning van de dieren
Schouwburg Het Park, Hoorn
Matroesjka - Brainwash
Theater Aan de Slinger, Houten
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:30
Enge Buren - Vreemde Vogels
Het Veur Theater, Leidschendam
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Yentl en de Boer - Magie
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Anne-Marie Jung - Ram
Veluvine, Nunspeet
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Dok6, Panningen
Stefano Keizers - Erg Heel
Theater de Purmaryn, Purmerend
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater de Purmaryn, Purmerend
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Luctor et Emergo, Rilland
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater Walhalla, Rotterdam
00:00
Marco Lopes - Moedt
Theater Zuidplein, Rotterdam
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater Walhalla, Rotterdam
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Stadsschouwburg Sint-Niklaas, Sint-Niklaas
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
S.C.C. De Ruchte, Someren
Rayen Panday - Fenomeen
Theater de Stoep, Spijkenisse
Thomas Acda - Motel
Scheldetheater, Terneuzen
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Agnietenhof, Tiel
00:00
Oeloek - Droeftoeters
van Beresteyn, Veendam
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
De Maaspoort, Venlo
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theaterpand Weesp, Weesp
Henry van Loon - Onze Henry
Zaantheater, Zaandam
Kiki Schippers - Waar
Figi Theater, Zeist
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Claudia de Breij - Nu
Theater de Spiegel, Zwolle
zaterdag 02 februari 2019
Kiki Schippers - Waar
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Pieter Derks - Voor wat het waard is
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theaterhotel Almelo, Almelo
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Oeloek - Droeftoeters
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
André Manuel - DREEJKLEZOEW
De Kleine Komedie, Amsterdam
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Orpheus, Apeldoorn