CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina 1
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 22 feb
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Flint
Amersfoort
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
12:30
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
00:00
Apollofirst Theater
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
Arenbergschouwburg
Antwerpen
20:30
Posttheater
Arnhem
De Nieuwe Kolk
Assen
De Kattendans
Bergeijk
Het Evertshuis
Bodegraven
20:30
BREStheater
Brielle
Spant!
Bussum
Podium Hoge Woerd
De Meern
Diligentia
Den Haag
00:00
Theater PePijn
Den Haag
Theater De Omval
Diemen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
De Meerpaal
Dronten
20:15
Cultura
Ede
ATLAS Theater
Emmen
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Reggehof
Goor
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Theater 't Speelhuis
Helmond
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater Aan de Slinger
Houten
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Het Veur Theater
Leidschendam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Ledeltheater
Oostburg
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Purmaryn
Purmerend
Hoftheater
Raalte
00:00
Theater De Verwachting
Ritthem
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Theaters Tilburg
Tilburg
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
1
van Beresteyn
Veendam
Theater De Lampegiet
Veenendaal
00:00
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Theater De Klinker
Winschoten
za 23 feb
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Podium Mozaiek
Amsterdam
00:00
Apollofirst Theater
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
Posttheater
Arnhem
Kennemer Theater
Beverwijk
Diligentia
Den Haag
00:00
Theater PePijn
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Theater De Omval
Diemen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
De Meerpaal
Dronten
20:00
Theater Berkelland
Eibergen
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater 't Pand
Gorinchem
Goudse Schouwburg
Gouda
Martiniplaza
Groningen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Schouwburg Lochem
Lochem
Koningshof
Maassluis
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater de Kom
Nieuwegein
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Theater Carrousel
Ommen
DOK 6
Panningen
DOK 6
Panningen
Theater De Willem
Papendrecht

vrijdag 22 februari 2019

00:00
Sounds Niets te verliezen Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Nasrdin Dchar - Ja Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Jeroen van Merwijk - Lucky Flint, Amersfoort
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Oldenhermanns - UNSEXED Theater Bellevue, Amsterdam
De Partizanen - Het leven an sich De Kleine Komedie, Amsterdam
12:30
Lunchpauzeverhalen - Oek de Jong De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Nathalie Baartman - Breek Meervaart, Amsterdam
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa Apollofirst Theater, Amsterdam
Anne-Marie Jung - Ram DeLaMar, Amsterdam
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly Arenbergschouwburg, Antwerpen
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak Posttheater, Arnhem
Matroesjka - Brainwash De Nieuwe Kolk, Assen
Alex Ploeg Ultimatum De Kattendans, Bergeijk
Johan Goossens - Vlam Het Evertshuis, Bodegraven
20:30
Max van den Burg - Paasbest BREStheater, Brielle
Rundfunk - Wachstumsschmerzen Spant!, Bussum
Emilio Guzman - Kom dan! Podium Hoge Woerd, De Meern
Sjaak Bral - Sex met Sjaak Diligentia, Den Haag
00:00
Marco Lopes - Moedt Theater PePijn, Den Haag
Javier Guzman - Guzmán Theater De Omval, Diemen
Henry van Loon - Onze Henry Schouwburg Amphion, Doetinchem
Kiki Schippers - Waar Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu De Meerpaal, Dronten
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu Cultura, Ede
Pieter Derks - Voor wat het waard is ATLAS Theater, Emmen
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Richard Groenendijk - Om Alles! De Reggehof, Goor
Tineke Schouten - Highlights Theater de Voorveghter, Hardenberg
Fresku - Voordat het te laat is (try-out) Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Patrick Laureij Theater 't Speelhuis, Helmond
Stefano Keizers - Erg Heel Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Yentl en de Boer - Magie Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Claudia de Breij - Nu Schouwburg Het Park, Hoorn
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid Theater Aan de Slinger, Houten
Arie & Silvester - Wie?! Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Thomas Acda - Motel Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan Het Veur Theater, Leidschendam
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Lenette van Dongen - Paradijskleier Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
ANNE & LISA - Weltschmerz Ledeltheater, Oostburg
Maartje & Kine - Vibrato Theater de Bussel, Oosterhout
Freek de Jonge - De Suppoost Theater De Lievekamp, Oss
Karin Bloemen - Souvenirs Theater de Purmaryn, Purmerend
Greg Shapiro - The Madness of King Donald Hoftheater, Raalte
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook Theater De Verwachting, Ritthem
Kasper van der Laan - Gewapend karton TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Daniël Arends - Meer van hetzelfde Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas Oude Luxor Theater, Rotterdam
Brigitte Kaandorp - Eh... Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Peter Pannekoek - Later was alles beter Theaters Tilburg, Tilburg
Ronald Snijders - Groot Succes 2 Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Thomas Smith - De jaren van verstand Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
1
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise) van Beresteyn, Veendam
Louise Korthals - Alles is er Theater De Lampegiet, Veenendaal
00:00
Oeloek - Droeftoeters Theater Ludens, Voorburg
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels Theater De Klinker, Winschoten

zaterdag 23 februari 2019

René van Meurs - Ik beloof niks Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Jeroen van Merwijk - Lucky Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Thijs van de Meeberg Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom Podium Mozaiek, Amsterdam
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa Apollofirst Theater, Amsterdam
Oldenhermanns - UNSEXED Theater Bellevue, Amsterdam
De Partizanen - Het leven an sich De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
Oeloek - Droeftoeters Posttheater, Arnhem
Alex Ploeg Ultimatum Kennemer Theater, Beverwijk
Sjaak Bral - Sex met Sjaak Diligentia, Den Haag
00:00
Marco Lopes - Moedt Theater PePijn, Den Haag
Nathalie Baartman - Breek Theater de Kampanje, Den Helder
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Fabian Franciscus - Vlafeest Theater De Omval, Diemen
Yentl en de Boer - Magie Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu De Meerpaal, Dronten
20:00
Niet Schieten! - Tijd voor een trio Theater Berkelland, Eibergen
Freek de Jonge - De Suppoost Theater de Koornbeurs, Franeker
Javier Guzman - Guzmán Theater 't Pand, Gorinchem
Thomas Acda - Motel Goudse Schouwburg, Gouda
Tineke Schouten - Highlights Martiniplaza, Groningen
Henry van Loon - Onze Henry Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Maartje & Kine - Vibrato C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Murth Mossel - Pauwer Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Rayen Panday - Fenomeen Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Arie & Silvester - Wie?! Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Martijn Koning - Koning van de dieren Agora Theater Lelystad, Lelystad
Louise Korthals - Alles is er Schouwburg Lochem, Lochem
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise) Koningshof, Maassluis
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Nasrdin Dchar - Ja Schouwburg Ogterop, Meppel
Daniël Arends - Meer van hetzelfde Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Lenette van Dongen - Paradijskleier Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen Theater de Kom, Nieuwegein
Fresku - Voordat het te laat is (try-out) Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles Theater Carrousel, Ommen
Kiki Schippers - Waar DOK 6, Panningen
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd DOK 6, Panningen
Roué Verveer - Heppie de Peppie Theater De Willem, Papendrecht
Pagina 1