CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina 1
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 09 nov
20:15
Figi Theater
Zeist
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Fidei et Arti
Oudenbosch
20:00
Regiotheater Niehove
Niehove
20:00
C.C. Deurne
Deurne
Theaters Tilburg
Tilburg
20:15
De Maaspoort
Venlo
Dorphuis Abbenbroek
Abbenbroek
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Meervaart
Amsterdam
Theater De Lievekamp
Oss
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:30
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Meervaart
Amsterdam
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Pook
Oostknollendam
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
00:00
Zaantheater
Zaandam
00:00
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Theater de Blauwe Kei
Veghel
00:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
OC 't Waaigat
Zwijndrecht
00:00
Agnietenhof
Tiel
Theater de Griffioen
Amstelveen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
De Pit
Overloon
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:15
C.C. Nesterlé
Nistelrode
20:00
Het Barghse Huus
s-Heerenberg
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Theater Berkelland
Eibergen
Theater `t Spieker
Eibergen
20:30
Agora Theater Druten
Druten
Diligentia
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater De Veste
Delft
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater Sneek
Sneek
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
zo 10 nov
20:15
Spant!
Bussum
Cultuurschuur
Wieringerwerf
00:00
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
ma 11 nov
00:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
di 12 nov
00:00
De Maagd
Bergen op Zoom
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
ATLAS Theater
Emmen
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Theater PePijn
Den Haag
00:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
00:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater Ins Blau
Leiden
00:00
Theater Ins Blau
Leiden
wo 13 nov
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
De Meenthe
Steenwijk
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
20:15
DOK 6
Panningen
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Theater De Omval
Diemen
ATLAS Theater
Emmen
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
C.C. Den Herd
Bladel
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater De Veste
Delft
20:30
Theater Concordia
Enschede
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
00:00
De Harmonie
Leeuwarden
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
De Meenthe
Steenwijk
00:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Aan de Slinger
Houten
Munttheater
Weert
20:15
Het spectrum
Schijndel
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
DOK 6
Panningen
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Hofman Café
Utrecht
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
do 14 nov
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
20:00
Vestzaktheater
Enschede

zaterdag 09 november 2019

20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue Figi Theater, Zeist
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Arie en Silvester - WIE?! Fidei et Arti, Oudenbosch
20:00
Arno van der Heyden - Heksenjacht Regiotheater Niehove, Niehove
20:00
Beperkt Houdbaar - De Première C.C. Deurne, Deurne
Best of... Ton Kas Theaters Tilburg, Tilburg
20:15
Brigitte Kaandorp De Maaspoort, Venlo
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? Dorphuis Abbenbroek, Abbenbroek
20:15
Clifton Braam - Alles kan, niks moet Theater De Verwachting, Ritthem
20:30
Daan Boom - De Eerste Theater de Schalm, Veldhoven
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Daniel Sloss Meervaart, Amsterdam
De Patrizanen - Het leven an sich Theater De Lievekamp, Oss
Dolf Jansen - Oudejaars 2019 Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:30
Enge Buren - BASTA! Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P Meervaart, Amsterdam
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek Pook, Oostknollendam
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Hehobros Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk Theater de Voorveghter, Hardenberg
00:00
Jan Beuving - Rotatie Zaantheater, Zaandam
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij Theater Ludens, Voorburg
20:30
Joosen en de Jager - Zwolle aan Zee Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Kasper van der Laan - 1 Kilo Theater de Blauwe Kei, Veghel
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij OC 't Waaigat, Zwijndrecht
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL Agnietenhof, Tiel
Lebbis - De Ervaring Theater de Griffioen, Amstelveen
Lenette van Dongen - Paradijskleier Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Mark van de Veerdonk - Geen Viking De Pit , Overloon
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019 Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:15
Max van den Burg - Paasbest C.C. Nesterlé, Nistelrode
20:00
Meiden van LOS - Lusten en Lasten Het Barghse Huus, s-Heerenberg
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Nathalie Baartman Theater Berkelland, Eibergen
Nathalie Baartman - Breek Theater `t Spieker, Eibergen
20:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed Agora Theater Druten, Druten
Patrick Laureij - Nederlands Hoop Diligentia, Den Haag
Pieter Derks - Voor wat het waard is De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
00:00
René van Meurs - Hunkert Theater Bellevue, Amsterdam
Sara Kroos - Verte Theater De Veste, Delft
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2019 Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Spruijt & Opperman - Heimweeën Theater PePijn, Den Haag
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth Theater Sneek, Sneek
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Zoutmus - Kuikens van beton Theater De Leest, Waalwijk

zondag 10 november 2019

20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue Spant!, Bussum
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken Cultuurschuur, Wieringerwerf
00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET Theater ’t Mozaïek, Wijchen

maandag 11 november 2019

00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Plien & Bianca - En nu dan? Theater de Bussel, Oosterhout
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam

dinsdag 12 november 2019

00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee De Maagd, Bergen op Zoom
André Manuel - DREEJKLEZOEW De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe ATLAS Theater, Emmen
Dolf Jansen - Oudejaars 2019 Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Hehobros Theater PePijn, Den Haag
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij Theater de Griffioen, Amstelveen
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Plien & Bianca - En nu dan? Theater de Bussel, Oosterhout
Rayen Panday - Trigger Theater Ins Blau, Leiden
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom Theater Ins Blau, Leiden

woensdag 13 november 2019

Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue De Meenthe, Steenwijk
André Manuel - DREEJKLEZOEW De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
20:15
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip DOK 6, Panningen
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners Theater De Omval, Diemen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe ATLAS Theater, Emmen
20:30
Daan Boom - De Eerste Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
De Patrizanen - Het leven an sich C.C. Den Herd, Bladel
Dolf Jansen - Oudejaars 2019 Theater de Koornbeurs, Franeker
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P Theater De Veste, Delft
20:30
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek Theater Concordia, Enschede
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Hehobros Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
00:00
Jan Beuving - Rotatie De Harmonie, Leeuwarden
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Joosen en de Jager - Zwolle aan Zee Theater de Kom, Nieuwegein
Kasper van der Laan - 1 Kilo De Meenthe, Steenwijk
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd De Kleine Komedie, Amsterdam
Lebbis - De Ervaring Theater Aan de Slinger, Houten
Lenette van Dongen - Paradijskleier Munttheater, Weert
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking Het spectrum, Schijndel
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Patrick Laureij - Nederlands Hoop TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Spruijt & Opperman - Heimweeën DOK 6, Panningen
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Utrecht Lacht, Comedy Night met o.a. MC WestSaid Hofman Café, Utrecht
20:15
Viggo Waas - De meestervoorspeller Theater De Winsinghhof, Roden
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Youssef El Mousaoui - Yallah, naar België Theater Zuidplein, Rotterdam
20:30
Zoutmus - Kuikens van beton Goudse Schouwburg, Gouda

donderdag 14 november 2019

20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue Theater Geert Teis, Stadskanaal
André Manuel - DREEJKLEZOEW Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
20:00
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip Vestzaktheater, Enschede
Pagina 1